Więź

W Patronite od 16.08.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 25

Liczba Patronów: 59

Zostań Patronem
309 patronów
12 185 miesięcznie
369 072 łącznie

Nieoczywiste komentarze i „Więź co Tydzień”. Czytajcie to, co ma znaczenie

15 000 zł

miesięcznie

81%

osiągnięto

2 815 zł

brakuje

Takie wsparcie pozwala na bardzo konkretny merytoryczny rozwój! Możemy prowadzić serwis Więź.pl z zamawianymi komentarzami uznanych autorów – ich praca wymaga opłacenia. Dzięki temu zapewniamy Wam codzienne komentarze publicystów i ekspertów nie tyko po to, abyście się z nimi zgodzili lub nie, ale po to, byście mogli czytać to, co ma znaczenie i niesie ze sobą dawkę wiedzy. W ten sposób powstanie serwis dla CZYTELNIKA w internecie – dla ktoś, kto poszukuje czegoś więcej niż leadów i obrazków. Teksty zredagujemy także w formie internetowego tygodnika „Więź co Tydzień”, który otrzymacie w skrzynce mailowej!

„Więź” na wszystko

25 000 zł

miesięcznie

48%

osiągnięto

12 815 zł

brakuje

Za tę kwotę nareszcie w pełni rozwijamy cyfrową działalność „Więzi”. Już wiecie, o czym piszemy, ale o ile lepiej odbierać te treści w różnorodnych formach multimedialnych, we wszystkich kanałach, z których korzystacie, i na wszystkich nośnikach! Zatrudnimy też dodatkową osobę – będzie nam bardzo potrzebne jej wsparcie w redagowaniu serwisu i przygotowywaniu materiałów wideo.

Więź.pl działa dzięki Wam!

10 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Drodzy Patroni, gdy suma Waszych wpłat przekroczy tę kwotę, możecie być pewni, że codzienny serwis Więź.pl będzie dla Was działał i znajdziecie w nim regularnie publikowane teksty. Będziemy pisać o sprawach społeczeństwa, kultury i Kościoła w Polsce i na świecie. Lubimy dialog, nie boimy się krytyki ani nie tworzymy barier – na naszym Facebooku wymieniacie komentarze z prawdziwym naczelnym „Więzi” i jej redaktorami.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Katarzyna Kajzar
Katarzyna Kajzar
Próg: 50 zł
Magdalena Komorowska
Magdalena Komorowska
Próg: 25 zł
Anna Dębska
Anna Dębska
Próg: 25 zł
Michał  Przeperski
Michał Przeperski
Próg: 25 zł
Damian Wyżkiewicz
Damian Wyżkiewicz
Próg: 50 zł
Maciej Manikowski
Maciej Manikowski
Próg: 50 zł