Avatar użytkownika

Witek Kupczyński

3
patronów
700 
miesięcznie
10 400 
łącznie
3
patronów
700 zł 10 400 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za to że jesteś ze mną. Daje mi to ekstra motywację do dalszej ciężkiej pracy, jeżeli wiem, że są ludzie którzy chcą mnie wesprzeć.
W zamian ja obiecuję nie zapomnieć o Tobie i co miesiąc umieszczać Cię w poście z listą moich Patronów.
30 zł miesięcznie
Dzięki!!! Codzienne treningi będą możliwe dzięki Twojej pomocy. Ode mnie dostaniesz specjalne podziękowania co najmniej raz w tygodniu w zamieszczanych przeze mnie materiałach w mediach społecznościowych.
50 zł miesięcznie
Nawet nie wiesz jak wiele dla mnie znaczy Twój wkład. Dzięki Tobie moje treningi mogą się odbywać regularnie i bez zmartwień. Jeśli chcesz żeby Twój nick pojawiał się regularnie w każdym moim poście, to zostań moim Patronem.
100 zł miesięcznie
Wow! To jest super uczucie wiedzieć, że dostrzegasz mój talent i trzymasz za mnie mocno kciuki. Bardzo Ci za to dziękuję.
Oczywiście regularnie będziesz pojawiał się jako mój Patron w moich postach. Dodatkowo, co najmniej raz w miesiącu możesz liczyć na specjalne osobiste podziękowania ode mnie w filmiku.
350 zł miesięcznie
Twój wkład w mój rozwój jest niesamowity! Cudownie trenuje się z myślą, że są ludzie, którzy wierzą w spełnienie moich marzeń tak mocno, jak ja sam!
Oprócz podziękowań w materiałach udostępnianych przeze mnie w social media chciałem zaproponować Ci możliwość pojawienia się Twojego nicka/nazwiska na moim motocyklu jako mojego Patrona.
500 zł miesięcznie
Dla mnie jesteś Mistrzem! Dzięki Tobie mogę bez zmartwień trenować tak często, jak tylko mam siłę. Mogę również startować w różnych zawodach, co kocham najbardziej ;)
Ode mnie dla Ciebie, oprócz podziękowań w materiałach, miejsce na logotyp na moim motocyklu i kombinezonie - dzięki temu będziesz ze mną na każdym treningu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Witek Kupczyński w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witek ma 7 lat. Mając 2.5 roku wsiadł na motocykl i tak już został :-). Jego pasją i miłością są 2 koła. Jego celem - ściganie się na jak najwyższym poziomie. Jeżeli chcesz mu pomóc w realizacji tego celu zapraszamy :-)

 Witek jest zwykłym chłopcem z niezwykłą pasją. W odróżnieniu od swoich rówieśników, którzy chcieliby zostać w przyszłości strażakami, policjantami, lekarzami, kucharzami a może aktorami, on już doskonale wie co będzie robił, gdy dorośnie. Od dobrych kilku lat zapewnia nas o tym, że "będzie zawodnikiem Moto GP!"

Jest prawdopodobnie najmłodszym Polakiem, który kiedykolwiek ścigał się w oficjalnych zawodach motocyklowych.

Przeczytaj jego historię i dziel z Nim jego pasję!!!

Witek jest jednym z tych ludzi, którzy są absolutnie zdeterminowani aby osiągnąć swój cel. Jest odważny, bardzo pracowity a do tego bardzo, bardzo uparty ( co nie zawsze ułatwia nam sytuację :-) ). Nie ma dla niego przeszkód, których nie dałoby się przeskoczyć czy obejść.

W wieku około 4 lat Witek zaczął trenować jazdę sportową na mini motocyklach w Polsce. Dość szybko okazało się, że oprócz wielkiej chęci ma również do tego naturalny talent, co wielokrotnie  potwierdzali trenerzy, z którymi Witek pracował w kraju ( Piotr Surowiec - Motormania KidzGP, Piotr Kuptel - Sil Academy , Paweł Lech - Red Bike Racing , Marek Szkopek - Micro Szkopek School ).

Przez długi czas słyszał od nas, że jest jeszcze za mały, żeby pojechać z bratem i tatą na trening torowy do Radomia... albo musiał potajemnie odkręcać śrubkę blokującą rolgaz... Mimo to nie poddawał się i  zawzięcie kombinował żeby móc pojeździć. Każdego dnia jest gotowy i chętny na trening (bez względu czy trzeba wstać o 5 rano, czy jeździć o 22). Gdy trzeba, zakłada rękawiczki i pomaga tacie w serwisie motocykla, który odziedziczył po bracie, albo który dostał pod choinkę od Mikołaja.

Pierwszy raz do Hiszpanii przyjechaliśmy na zaproszenie Piotra Surowca, aby móc jeździć w miejscach, gdzie trenują najlepsi zawodnicy świata. I już po kilku sesjach okazało się, że również trenerzy hiszpańscy zwrócili uwagę na ogromny potencjał i hart ducha Witka. 

Dywersyfikacja możliwości treningowych oraz pozytywne recenzje spotykanych w Hiszpanii osób zachęciły nas do kolejnych, coraz dłuższych "turnusów" szkoleniowych. Witek miał szansę prezentować na polskich torach zdobyte technikę i umiejętności podczas jazd pokazowych odbywających się pomiędzy wyścigami Pucharu Polski PitBike. Wiedzieliśmy, że Witek jest gotowy aby rozpocząć rywalizację z innymi zawodnikami, niestety ze względu na swój wiek, nie mógł tego robić w naszym kraju.

Na początku 2022 roku podjęliśmy decyzję, żeby spełnić marzenie Witka i dać mu wreszcie szansę na sprawdzenie się w wyścigach. Ponieważ w Polsce nie ma klasy wyścigowej Minimoto, której limitem wiekowym jest ukończone 6 lat, wybór padł na cykl zawodów w Hiszpanii - Cuna de Campeones (po polsku "kolebka mistrzów"). 

I tak po 2 latach męczących podróży pomiędzy Polską a Hiszpanią, postanowiliśmy wywrócić nasze dotychczasowe życie do góry nogami i przeprowadziliśmy się na stałe wspierając nasze dziecko w realizacji jego życiowej pasji. 

 

 

Ten młody człowiek ma jeden cel - wyścigi na najwyższym poziomie światowym, więc jeżeli chcesz mu pomóc w realizacji tego bardzo ambitnego przedsięwzięcia to zostań jego Patronem.

Jako rodzice robimy wszystko co jest w naszej mocy aby to pchać do przodu ale jak wiadomo sport jest bardzo drogi a sport motocyklowy w szczególności. Może to dzięki Tobie, Witek będzie się ścigał wśród najlepszych zawodników Świata.

Zapraszamy na nasze profile gdzie można na bieżąco śledzić postępy Witka

facebook - https://www.facebook.com/toldzik.kupczynski 

instagram - https://www.instagram.com/toldzik.kupczynski/

Cele Autora

Pokrycie kosztów związanych z treningami
  • 6 500 zł miesięcznie
  • 5 800 zł brakuje
10%
Nasz cel to możliwość pokrycia miesięcznych kosztów na regularne, zróżnicowane treningi motocyklowe.
Obejmuje on opłacenie trenerów i torów, zakup opon, zakup części do naprawy motocykli.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Witek Kupczyński już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dariusz Świerczewski
Dariusz Świerczewski
100 zł
Andrzej Kupczynski
Andrzej Kupczynski
100 zł
Małgorzata Kubacka
Małgorzata Kubacka
50 zł
Wojciech Nowakowski
Wojciech Nowakowski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.