Avatar użytkownika

WojciechMichniewskiCzyta

9
patronów
430 
miesięcznie
1 470 
łącznie
9
patronów
430 zł 1 470 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Kropelki drążą skałę i kropelki tworzą oceany. Dziękuję Ci, że tworzysz mój ocean. 🙏 🙋‍♂️
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Doceniam i zbieram cierpliwie na nowy mikrofon🎙😁. Gdy się uzbiera, poinformuję i podziękuję na moim kanale.
Obrazek progu
35 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! 👍 Dobrze, że jesteś! Niniejszym przysługuje Ci uścisk dłoni Prezesa. Jak tylko się spotkamy otrzymasz honorowy uścisk dłoni Prezesa i stawiam piwo. 🍺
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Domyślam się niniejszym, że doceniasz moją pracę. 😁 Dzięki ! ❤️ Przejrzyj domenę publiczną, może są tam pozycje książkowe, które lubisz ? Z największą przyjemnością nagram audiobooka specjalnie dla Ciebie i jeśli sobie tego zażyczysz, wymienię Twoje imię i nazwisko we wstępie do nagrania - i do tego ... cała przyjemność po mojej stronie !!!
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Szczególnie DZIĘKUJĘ za Twoje wsparcie 😍 . Od razu widać, że wiesz co dobre! 👍 Oczywiście, że przysługuje Ci wybór książki do nagrania audiobooka, uścisk dłoni Prezesa, piwo i do tego ... tygodniowy pobyt we włoskiej Ligurii. Zapewniam mieszkanie, resztę musisz ogarnąć sam. Muszę niestety dodać drobniutki warunek - że w niniejszym postanowieniu wsparcia wytrzymasz co najmniej rok, ale co to dla Ciebie !! 😁 😜

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora WojciechMichniewskiCzyta w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

WITAM CIĘ NA MOIM PATRONITE! Z pasją nagrywam audiobooki, piszę książki i ebooki. Twoje wsparcie jest kluczowe dla zakupu licencji oraz utrzymania wysokiego poziomu sprzętowego. Jeśli tylko możesz i chcesz, wesprzyj mnie finansowo. Odwdzięczę się nie tylko nagraniem lub napisaniem tego, co lubisz.

WITAJ NA MOIM PATRONITE i zapraszam do podzielenia się moją pasją - czytaniem i pisaniem. 

Kto nie lubi czytać lub nie może, bo mu na przykład literki uciekają, albo ma zbyt mało wolnego czasu - znajdzie na moim kanale ratunek, czyli audiobooki.

Kto ma czas i lubi poczytać, również znajdzie coś dla siebie - książki i ebooki.

Jeśli tylko mój głos i moja interpretacja pasują do "Twojego profilu", a książki i ebooki wpisują się w Twoje zainteresowania, pomóż mi budować kolejne półki tego rodzaju bibliotek. Zostań Patronem i zaproponuj swoje ulubione pozycje do nagrań audiobooków oraz tematy do napisania książek i ebooków.

Obecnie na moim kanale YouTube znajdziesz audiobooki na podstawie książek z witryn ogólnie dostępnych.

Zamierzam nagrywać utwory, dla których niezbędny jest zakup licencji. Właśnie dlatego potrzebuję Twojej pomocy i wsparcia! Muszę również nadążać za wymogami sprzętowymi. Dlatego jeśli tylko możesz i chcesz, wesprzyj mnie finansowo!

Odwdzięczę się nie tylko nagraniem lub napisaniem tego, co lubisz, ale również dostarczę ekskluzywne treści i bonusy dostępne tylko dla moich Patronów!

Planuję wzbogacić naszą bibliotekę audiobookową o nowoczesne, najchętniej czytane pozycje, oraz własne. Bądźmy w kontakcie! Ewentualnych chętnych do podjęcia współpracy w dziedzinie nagrywania audiobooków również zapraszam na mój kanał YouTube: WojciechMichniewskiCzyta lub do bezpośredniego kontaktu mailowego na adres: wojciechmichniewskiczyta@gmail.com

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora WojciechMichniewskiCzyta już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Violetta Hagno
Violetta Hagno
50 zł
Monika Sołtysik
Monika Sołtysik
50 zł
Rafał Biś
Rafał Biś
50 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anna Jochymek
Anna Jochymek
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.