Wojciech Jaśkiewicz

W Patronite od 29.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 955

Liczba Patronów: 1437

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
390 miesięcznie
7 370 łącznie
Cześć trenuję Windsurfing i jestem Mistrzem Polski w kategorii do 13 roku życia, ale moim celem i marzeniem to zostać Mistrzem Świata i wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich. Dzięki Patronite chcę pokazać to czym się zajmuję i pozyskać wsparcie na dalszy rozwój.

Mecenasi

Możesz również zostać moim Mecenasem, jeśli chcesz się dowiedzieć jak może wyglądać nasza współpraca, zapraszam do kontaktu!

O Autorze

Od trzech lat trenuję Windsurfing, treningi i regaty to moje życie, zabawa i ciężka praca - na moim profilu pokażę Wam bliżej jak to wygląda:)

Obecnie trenuję na żaglu 5.8, ale w przyszłym sezonie, aby móc się rozwijać będę musiał zmienić sprzęt na nową klasę olimpijską IQ foil. 

Żeby marzenia się spełniły potrzeba: mojej pracy, zaangażowania rodziny i ...wsparcia Patronów! Zapraszam Cię do mojej drużyny!

Jestem Mistrzem Polski kategorii BIC Techno. Marzę aby przejść do kategorii olimpijskiej IQ Foil.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika