Wspinacz po trzydziestce

W Patronite od 17.04.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
450 zł łącznie

Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Moją pasją jest trening fizyczny i trening mentalny. Uważam że w sporcie ponad połowa sukcesu to głowa. Wygrywa ten, który ma odpowiednie nastawienie i potrafi sobie radzić w trudnych sytuacjach.

Zawsze chciałem zajmować się treningiem psychologicznym, dlatego skończyłem Szkołę trenerów umiejętności psychospołecznych. Jednak dla pełni szczęścia i umiejętności potrzebuję poznać bardziej szczegółową wiedzę dotyczącą psychologii sportu.

Jeśli uda mi się osiągnąć próg 1000zł zapiszę się na studia podyplomowe na kierunku psychologii sportu. Dzięki temu nie tylko będę skuteczniejszym trenerem dla moich podopiecznych, ale również moi czytelnicy będą mogli zaznajomić się z praktycznymi metodami pracy z umysłem w sporcie.

A może rzucić wszystko w cholerę i pojechać w skały...?

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Większość wspinaczy marzy o tym, aby móc się wspinać cały czas.

To nie jest moje marzenie.

Ja chciałbym się wspinać na tyle często, aby być w tym coraz lepszym. Tyle mi wystarczy.

Jeśli osiągnę 2000zł na miesiąc, pozwoli mi to na pełen etat zająć się trenowaniem innych wspinaczy, pisaniem artykułów (jeden na tydzień), nagrywaniem filmów z przydatnymi ćwiczeniami wspinaczkowymi, a może nawet nagrywaniem podcastów.

Będę mógł rozpocząć pisanie książki o treningu (nie mogę zdradzać szczegółów, ale w naszym kraju takiej pozycji jeszcze nikt nie napisał :) ).
Zostań Patronem