Wspólnota RTCK

W Patronite od 21.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 107

Liczba Patronów: 324

Zostań Patronem
Kup na prezent
61 patronów
5 240 miesięcznie
21 680 łącznie
Zostając Patronem wspierasz realizację konferencji Wspólnoty RTCK, do których otrzymujesz tutaj dostęp i dzięki którym kształtujesz RODZINĘ, PRACĘ i ŻYCIE, jakie KOCHASZ.

Liczy się każdy "Król" ;)

O Autorze

Mega miło, że tutaj jesteś!
Jak zapewne wiesz realizujemy naszą misję poprzez formację, której celem jest ukształtowany człowiek w wymiarze osobistym, zawodowym i rodzinnym.

Uruchomiliśmy Patronite, aby organizować nowe konferencje potrzebne do formacji, oraz spotkania społeczności i wspólnoty, aby wspierać rozwój lokalnych gruw różnych częściach Polski. 

Nasze działania są od lat finansowane z działalności gospodarczej RTCK SA (domyślnie 10% z zysku trafia na konto fundacji Wspólnoty RTCK), ale dajemy również Tobie możliwość wsparcia, aby działać na większą skalę i rozwijać Wspólnotę.

Informacje o tym, na co przeznaczamy środki z Patronite, znajdziesz w zakładce Cele. Wszystkie konferencje, które zorganizujemy we Wspólnocie udostępniamy w zakładce "Posty" i "Filmy".  


P.S. Jeśli trafiłeś tu przez przypadek i nie jesteś członkiem naszej Wspólnoty, ale słyszałeś o RTCK i chcesz wesprzeć naszą misję, to podskakujemy z radości :)

Zostając Patronem otrzymujesz królewski KONTENT, dzięki któremu kształtujesz RODZINĘ, PRACĘ i ŻYCIE, które KOCHASZ. 

Liczy się każdy "Król" ;
)

Chcesz szerzej zapoznać się z naszą historią? Zarezerwuj 45 minut i obejrzyj film o transformacji RTCK. Od wielu lat mieliśmy pragnienie, które narastało i finalnie doprowadziło do TRANSFORMACJI. Organizacja RTCK stała się Wspólnotą.

 
*Poniższe informacje o ryzyku są formułą od administratorów Patronite.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Luiza Keen
Luiza Keen
Próg: 20 zł
Monika Mieczaniec
Monika Mieczaniec
Próg: 20 zł
Marcin Michalski
Marcin Michalski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Katarzyna Pawińska
Katarzyna Pawińska
Próg: 20 zł
Arek Maciejowski
Arek Maciejowski
Próg: 50 zł