Wspólnota RTCK

W Patronite od 21.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 86

Liczba Patronów: 160

Zostań Patronem
Kup na prezent
141 patronów
6 725 miesięcznie
49 900 łącznie
Dzięki Patronite realizujemy konferencje i projekty Wspólnoty RTCK, w której kształtujesz RODZINĘ, PRACĘ i ŻYCIE, które KOCHASZ.

Liczy się każdy "Król" ;)

O Autorze

Mega miło, że tutaj jesteś!

Środki z Patronite idą prosto do Fundacji naszej Wspólnoty, aby organizować nowe konferencje potrzebne do formacji oraz spotkania społeczności i wspólnoty, aby wspierać rozwój lokalnych gruw różnych częściach Polski. 


WSZYSTKIE konferencje udostępniamy WSZYSTKIM Patronom (bez względu na wysokość wsparcia) w zakładce "Posty" i "Filmy". 

PRAGNIENIA mamy wielkie, więc wraz z realizacją podstawowych celów, będą pojawiać się kolejne, które KSZTAŁTUJĄ rodzinę, pracę i życie, które KOCHASZ

Nasze projekty są również finansowane z prowadzonej przez nas działalności gospodarczej RTCK SA, ale dajemy każdemu możliwość wsparcia, aby działać na jeszcze większą skalę i rozwijać Wspólnotę.


Liczy się każdy "Król" ;)


P.S. Chcesz szerzej zapoznać się z naszą historią? Zarezerwuj 45 minut i obejrzyj rozmowę o transformacji RTCK. Od wielu lat mieliśmy pragnienie, które narastało i finalnie doprowadziło do TRANSFORMACJI. Organizacja RTCK stała się Wspólnotą.*Poniższe informacje o ryzyku są formułą od administratorów Patronite.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomek B
Tomek B
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Jakub Laskowski
Jakub Laskowski
Próg: 50 zł
Krzysztof Lach
Krzysztof Lach
Próg: 200 zł
Yoa R.
Yoa R.
Próg: 50 zł