Wspólnota RTCK

W Patronite od 21.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 235

Liczba Patronów: 484

Zostań Patronem
Kup na prezent
36 patronów
2 330 miesięcznie
10 880 łącznie
Zostając naszym Patronem wspierasz RODZINĘ, PRACĘ i ŻYCIE, które KOCHASZ. Liczy się każdy "Król" ;)

O Autorze

Mega miło, że tutaj jesteś!
Jak zapewne wiesz realizujemy naszą misję poprzez formację, której celem jest ukształtowany człowiek w wymiarze osobistym, zawodowym i rodzinnym.

Uruchomiliśmy Patronite, aby organizować nowe konferencje potrzebne do formacji, oraz spotkania społeczności i wspólnoty w całej Polsce, aby wspierać rozwój lokalnych oddziałów. 

Początkowo nasze działania były finansowane tylko z dziesięciny działalności gospodarczej RTCK SA. Dalej je finansujemy, ale dajemy również Tobie możliwość wsparcia.


Razem możemy na większą skalę pomagać ludziom w kształtowaniu rodziny, pracy i życia, które KOCHAJĄ.

Wszystkie konferencje, które zorganizujemy będziemy Ci udostępniać za darmo. 


P.S. Jeśli trafiłeś tu przez przypadek i nie jesteś członkiem naszej wspólnoty, ale słyszałeś o RTCK i chcesz wesprzeć naszą misję, to podskakujemy z radości :) 

Wiedz, że od wielu lat mieliśmy pragnienie, które narastało i finalnie doprowadziło do TRANSFORMACJI. Sercem całej organizacji RTCK stała się WSPÓLNOTA.

Chcesz szerzej zapoznać się z naszą historią? Obejrzyj film o transformacji RTCK. 
 
*Poniższe informacje o ryzyku są formułą od administratorów Patronite.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Joanna Serafin
Joanna Serafin
Próg: 20 zł
Zuzanna Łabno
Zuzanna Łabno
Próg: 200 zł
Kasia Zbozień
Kasia Zbozień
Próg: 20 zł
Krzysztof Lach
Krzysztof Lach
Próg: 200 zł
Dorota Polczyk
Dorota Polczyk
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł