Wspólnota RTCK

W Patronite od 21.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 370

Liczba Patronów: 605

Zostań Patronem
Kup na prezent
26 patronów
1 400 miesięcznie
1 450 łącznie
Kształtujemy rodzinę, pracę i życie, które KOCHASZ! Jeśli widzisz SENS, wesprzyj nas. Liczy się każdy "Król" ;)

O Autorze

Kim jesteśmy i dlaczego robimy to co robimy?
Do tej pory znaliście nas jako firmę RTCK. Od wielu lat mieliśmy jednak pragnienie, które doprowadziło do TRANSFORMACJI. Sercem naszego działania stała się WSPÓLNOTA.

Dzięki tej zmianie postanowiliśmy m.in. udostępniać konferencje, które były realizowane i sprzedawane dotąd w wydawnictwie, zupełnie za darmo na kanałach Wspólnoty.

Już teraz na naszym youtube możesz wysłuchać legendarnego “Czarnego Humoru” ks. Piotra Pawlukiewicza i ks. Bogusława Kowalskiego. Rozpoczynamy tę podróż po królewsku! :)


W każdym tygodniu będą pojawiać się nowe materiały.

Oprócz udostępniania konferencji, planujemy wideo podcasty, wywiady, rekolekcje online, a także spotkania społeczności i patronów w całej Polsce. Mamy również w planach projekty o charakterze międzynarodowym.


Cały content, który uda nam się wyprodukować dzięki Waszemu wsparciu będziemy udostępniać za darmo. 

Chcesz szerzej zapoznać się z naszą historią? Obejrzyj film o transformacji RTCK:

Co z działalnością gospodarczą RTCK? 
Działamy dalej! Dotychczas Wspólnota i jej dzieła były finansowane tylko z dziesięciny działalności gospodarczej RTCK SA. Dalej będziemy je finansować, ale chcąc działać na większą skalę potrzebujemy Waszego wsparcia. 

Jeśli widzicie SENS w naszej misji, wesprzyjcie nas. Razem możemy szerzej i lepiej pomagać ludziom w kształtowaniu rodziny, pracy i życia, które KOCHAJĄ.

Liczy się każdy "Król" ;)


*Poniższe informacje o ryzyku są formułą od administratorów Patronite.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Magdalena  Skorupińska
Magdalena Skorupińska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Rafał Rydzewski
Rafał Rydzewski
Próg: 10 zł
Justyna Łobaszewska
Justyna Łobaszewska
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Barbara  Śpiewak
Barbara Śpiewak
Próg: 10 zł