W Patronite od 12.10.2018

Witam. Jestem twórcą strony o tematyce bukmacherskiej. Przedstawiam tam analizy i typy na przyszłe spotkania. Moim celem jest zebranie grupy osób w jednym miejscu by każdy mógł wymieniać swoje poglądy i przemyślenia na temat naszego wspólnego hobby jakim jest obstawianie.

O Autorze

Darmowe typy, dyskusja z kolegami “po fachu”, najświeższe newsy ze świata sportu, konkursy sponsorowane przez najlepsze marki w bukmacherskim świecie (i nie tylko), a co najważniejsze ATMOSFERA! Wygrany Kupon to nie tylko strona tworzona przeze mnie (jako redaktora), tworzymy ją wszyscy! Dyskutujemy na każdy temat w świecie sportu, czasem to ja Wam dam rady, czasem to Wy mnie pouczycie... Nigdy tu nie będzie wyśmiewania, służymy sobie radą nawzajem i tworzymy świetną ekipe! Dołącz do Nas! Podziel się z Nami swoimi przemyśleniami, my Ci damy swoje! Całkowicie za darmo! Nie chcesz nic mówić? Nie ma problemu, choć, usiądź przy naszym “ognisku”, ogrzej się i posłuchaj naszych expertów (mam tu już kilku takich, a z czasem przybywa ich coraz więcej! ;) )

Każde wsparcie jest dla mnie nieocenioną pomocą, dziękuję!

Chodźcie:

FB: https://www.facebook.com/WygranyKupon/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)