Avatar użytkownika

Karol Wójcicki | Z głową w gwiazdach

174
patronów
4 325 
miesięcznie
229 780 
łącznie
174
patronów
4 325 zł 229 780 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
🌟 Gwiazda +6 mag.

Ktoś złośliwy powiedziałby, że gwiazdy tej jasności są prawie niezauważalne... ale to właśnie najsłabsze gwiazdy na niebie razem tworzą jasną wstęgę Drogi Mlecznej. Każde, nawet najmniejsze wsparcie to dla mnie szansa na jeszcze lepszy rozwój i dostarczanie Wam mnóstwa astronomicznych inspiracji.

Co z tego masz?

Piękne dzięki, za to że jesteś i mnie wspierasz!
Gdy będziemy mieli okazję się spotkać, z przyjemnością przybiję Ci piątkę.

☑️ Otrzymasz dostęp do specjalnych LIVE na zamkniętej grupie Patronów w czasie których dowiesz się trochę więcej o tym co u mnie słychać i czym aktualnie się zajmuję. Raz w tygodniu postaram się opowiedzieć nad czym obecnie pracuję, a także odpowiem na pojawiające się w komentarzach pytania .
20 zł miesięcznie
🌟 Gwiazda +5 mag.

Gdy wyjedziemy kawałek za miasto, to właśnie obecność tych gwiazd sprawia, że niebo wydaje się tak mocno rozgwieżdżone. Dzięki Wam moja głowa w gwiazdach jest dużo spokojniejsza o to, co przyniesie jutro. Dziękuję!

Co z tego masz?

Piękne dzięki, za to że jesteś i mnie wspierasz!

☑️ Twoje imię i nazwisko pojawi się również comiesięcznej grafice na profilu facebookowym "Z głową w gwiazdach".

☑️ W ramach tego wsparcia uzyskasz również dostęp do korzyści z niższych progów.
35 zł miesięcznie
🌟 Gwiazda +4 mag.

Gwiazdy o tej jasności tworzą już najsłabsze gwiazdozbiory takie jak np. Ryś! Twoje wsparcie na tym poziomie to już coś naprawdę świetnego. Dziękuję!

Co z tego masz?

To próg dla tych fanów, którzy mogą i chcą wesprzeć "Z głową w gwiazdach" nieco bardziej.

☑️ W ramach tego wsparcia uzyskasz również dostęp do korzyści z niższych progów.
50 zł miesięcznie
🌟 Gwiazda +3 mag.

Ten blask pozwala już na dostrzeżenie gwiazdy nawet z centrum większego miasta. Dzięki takiemu wsparciu mogę zdecydowanie więcej, dzięki!

Co z tego masz?

☑️ Patroni z tego progu mogą nominować szkołę do darmowej lekcji online.

☑️ W ramach tego wsparcia uzyskasz również dostęp do korzyści z niższych progów.
80 zł miesięcznie
🌟 Gwiazda +2 mag.

Gwiazdy o tym blasku to już nie jakieś słabizny, a 80 zł to już naprawdę sporo kasy! Dziękuję!

Co z tego masz?

☑️ Specjalnie dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby nagram krótkie video z pozdrowieniami, życzeniami lub jakąś ciekawą historią.

☑️ W ramach tego wsparcia uzyskasz również dostęp do korzyści z niższych progów.
100 zł miesięcznie
🌟 Gwiazda +1 mag.

Deneb, Regulus, Bellatrix - nazwy gwiazd błyszczących tak jasno, zna prawie każdy miłośnik astronomii! Dołączyłeś właśnie do zacnego grona najjaśniejszych gwiazd pośród Fanów Z głową w gwiazdach.

Co z tego masz?

☑️ Zapraszam Cię na indywidualną wideorozmowę w czasie której będę tylko do Twojej dyspozycji przez 30 minut (a jak będzie trzeba to i więcej). Postaram się udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania: wspólnie wybierzemy najlepszy dla Ciebie teleskop, lub podpowiem jak zacząć przygodę z astrofotografią. Podzielę się z Tobą całą swoją wiedzą i doświadczeniem!

☑️ DODATKOWO uzyskasz dostęp do wcześniejszej rejestracji na organizowane przez mnie spotkania obserwacyjne w Bieszczadach! 🔭

☑️ W ramach tego wsparcia uzyskasz również dostęp do korzyści z niższych progów.
200 zł miesięcznie
🌟Gwiazda 0 mag.

Jesteś moją Wegą, Arkturem, Kapellą! Dziękuję! <3

Gwiazdy tej jasności nie tylko nadają kształtu danej konstelacji, ale wyróżniają się na ich tle będą najjaśniejszym gwiazdami całego nieba. Taki blask nie może pozostać niezauważony. Dziękuję po stokroć!

Co z tego masz?

☑️ W Twoje ręce trafi jeden z wyjątkowych gadgetów z kolekcji "Z głową w gwiazdach". To od Ciebie zależy czy będzie to kubek, koszulka czy gwiezdny notes!
Gadgety dostępne tutaj: https://photoninja.pl/z-glowa-w-gwiazdach/

☑️ W ramach tego wsparcia uzyskasz również dostęp do korzyści z niższych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Karol Wójcicki | Z głową w gwiazdach w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Chadzam z głową w gwiazdach, a dzielenie się z Wami pasją do do astronomii daje mi taką samą przyjemność, co gapienie się nocą do góry.
Zabieram Was ze sobą na zorze polarne w Arktyce i zaćmienia Słońca na drugim końcu świata. Staram się przybliżać piękno nocnego nieba. Dajcie się porwać :)

Cześć, nazywam się Karol! :)

Jestem popularyzatorem astronomii. Być może kojarzysz moją rozczochraną czuprynę z telewizji, a może jesteś członkiem wielkiej społeczności "Z głową w gwiazdach", mojego astronomicznego bloga na Facebooku, największego w Polsce fanpage poświęconego gapieniu się w nocne niebo. I robię to już ponad 11 lat!  

W mojej codziennej działalności staram się z dzielić swoją fascynacją do nocnego nieba i zjawisk na nim zachodzących. Przybliżam nie tylko to, co dzieje się bezpośrednio nad naszymi głowami w Polsce, ale zabieram Was też w podróże po świecie celem poszukiwania najbardziej niesamowitych zjawisk astronomicznych. W 2015 roku zostałem za to doceniony tytułem "Popularyzator Nauki" przyznawanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polską Agencję Prasową. 


Regularnie dziele się z Wami nowinkami dotyczącymi zjawisk astronomicznych, podpowiadam jak i gdzie ich wypatrywać, a także w jaki sposób je uwiecznić na zdjęciu. Zimą zabieram Was ze sobą w podróże za koło podbiegunowe, żeby pokazać najpiękniejsze zorze polarne. Wspólnie uganiamy się też za cieniem Księżyca, aby zaobserwować całkowite zaćmienie Słońca (2017 w USA, 2019 w Chile, 2023 w Australii, 2024 w USA). 

Spotykamy się nie tylko podczas transmisji LIVE spod rozgwieżdżonego nieba, ale także w czasie licznych spotkań w całej Polsce: w szkołach, na piknikach i festiwalach nauki, podczas imprez firmowych i oficjalnych wydarzeń. Każdego dnia dokładam wszelkich starań, aby niebo było bliżej Was! :)

Działamy razem już trzy lata! 

"Z głową w gwiazdach" jest na Patronite już od trzech lat! W tym czasie udało się zapewnić stabilność finansową projektu, dzięki czemu mogłem skupić się na tym, co najważniejsze - dzieleniu się z Wami swoją astronomiczną pasją. Ale to nie wszystko! 
 
Dzięki Wam w 2022 roku udało się wybudować obserwatorium "Z głową w gwiazdach", które jest gotowe transmitować NA ŻYWO wszystkie najciekawsze zjawiska astronomiczne dziejące się nad naszymi głowami! Przemyślana konfiguracja obserwatorium pozwala na pokazywanie Wam wszystkich rodzajów zjawisk i obiektów na niebie: Księżyca, planet, mgławic, gromad gwiazd, galaktyk, zjawisk zakryciowych, zaćmień - to wszystko jest w naszym zasięgu.
 
Dołączcie do mnie i dajcie się porwać gwiezdnemu szaleństwu! 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Karol Wójcicki | Z głową w gwiazdach już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kasia Ch.
Kasia Ch.
20 zł
Daniel Kucharski
Daniel Kucharski
10 zł
Kacper Chmieloch
Kacper Chmieloch
100 zł
Marzena Budniak
Marzena Budniak
35 zł
Paweł Wojtkowiak
Paweł Wojtkowiak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.