Zbigniew Dylewski

W Patronite od 17.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 484

Liczba Patronów: 305

Zostań Patronem
Kup na prezent
70 patronów
1 215 miesięcznie
36 102 łącznie

Dziękuję za wsparcie!

1 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Początki na YouTube były nieśmiałe, prosta kamera, sporadyczne filmy, a teraz 3 lata później mamy niesamowitą społeczność - chętną do dyskusji, nauki i szerzenia wiedzy. Gospodarka i publiczny pieniądz należą do nas, mieszkańców i obywateli Polski.

Chciałbym, żeby moje wykłady wyrosły na znaczący podmiot edukacyjny, dostarczający w atrakcyjny sposób wiedzy o gospodarce i publicznym pieniądzu, z Polski i z całego świata. Bo to co dotyczy pieniądza publicznego musi być dla wszystkich zrozumiałe.

Wasze rosnące zainteresowanie i komentarze motywują do dalszego rozwoju kanału. To dzięki Wam wspólnie docieramy do coraz większej ilości osób.

Wspierając przyczyniasz się do dalszego budowania kanału, regularnej publikacji, polepszenia jakości wizualnej materiałów i popularyzowania treści, które przyczyniają się do spojrzenia na problemy z szerszej perspektywy i formułowania własnych wniosków.
Jeśli podzielacie inicjatywę przyświecającą przy tworzeniu tego kanału to zapraszam do włączenia się w ten wspólny projekt.

Dziękuję :-)