Avatar użytkownika

Zbigniew Dylewski

53
patronów
1 266 
miesięcznie
54 714 
łącznie
53
patronów
1 266 zł 54 714 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Dołączasz do grupy wsparcia! Doceniasz moją pracę i chcesz przyczynić się do dalszego rozwoju kanału.

Dziękuję :-)
15 zł miesięcznie
Dołączasz do grupy wsparcia! W ramach podziękowania na tym poziomie, Twoje imię i nazwisko znajdzie się na końcowym ekranie każdego filmu na moim kanale.

Dziękuję :-)

*jeśli nie chcesz, żeby Twoje imię/nazwisko/ksywka widniało na planszy końcowej, wybierz opcję wsparcia anonimowego.
25 zł miesięcznie
Dołączasz do grupy wsparcia!

W ramach podziękowania będziesz miał realny wpływ na tematykę publikowanych wykładów poprzez możliwość złożenia propozycji dla tematyki kolejnego odcinka. Czekam na Twoją propozycję, każda jest brana pod uwagę. Wykłady są dla Ciebie.

Propozycję wyślij na mail: zbigniew.dylewski@onet.pl

Wszyscy Patroni z progu 25 zł otrzymują korzyść z niższego progu, czyli pojawienie się imienia/nazwiska/ksywki na końcowym ekranie każdego filmu na moim kanale.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
45 dostępnych miejsc
Oprócz tego, że umieszczany jesteś na liście sponsorów która prezentowana jest na każdym z wykładów …
to masz ze mną stały kontakt mailowy, odpowiadam na Twoje pytania, wyjaśniam wątpliwości zgodnie z moją najlepszą wiedzą ekonomiczną … odróżniam co jest polityką i prezentowaną ideologią, a co faktycznie wynika z przesłanek ekonomicznych i za każdym razem staram się wykazać te różnice … służę Ci moją wiedzą ekonomiczną …
100 zł miesięcznie
Oprócz tego, że umieszczany jesteś na liście sponsorów zamieszczaną na każdym wykładzie i masz ze mną stały kontakt mailowy…
to bierzesz udział w dedykowanym wykładzie na żywo … co miesiąc będę prowadził wykład na żywo … możesz wziąć udział w takim wykładzie, możesz zadawać pytania … a ja będę starał się na nie odpowiedzieć zgodnie z moją najlepszą wiedzą ekonomiczną …
500 zł miesięcznie
Oprócz tego, że masz ze mną stały kontakt mailowy i bierzesz udział w dedykowanym wykładzie na żywo …
to poświęcam Ci wykład wymieniając Cię z imienia i nazwiska jako Partnera odcinka … każdy kto zdecyduje się na ten próg będzie przeze mnie wymieniany jako Partner odcinka w sposób wyeksponowany … Partnerem będzie także jego ewentualna firma, oboje będą wymienieni … i będzie miał wpływ na to co będzie prezentowane … pokaże mu sposób powstawania wykładu …

i dodatkowo wysyłam Ci moją książkę „Ucieknij z więzienia” … popełniłem ją lata temu, żeby pokazać względność świata … świat jest taki jakim chcemy go widzieć … jeśli chcesz być żeby się nie zmieniał to będzie zgodny z Twoim wyobrażeniem … a jeśli szukasz stale nowych wyzwań to je znajdziesz, Twój wiek nie ma znaczenia … trzeba tylko uwierzyć …

Pieniądz jest fiducjarny, nie ma żadnej wartości, nie ma oparcia w niczym … a to dopiero Ty nadajesz mu wartość … tak samo jest z każdą inną rzeczą … miej tego świadomość …

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Zbigniew Dylewski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na moim kanale pokazuję gospodarki różnych krajów, wyjaśniam funkcjonowanie współczesnego pieniądza, prezentuję mechanizmy działania gospodarki samorządu terytorialnego. Bo to co dotyczy pieniądza publicznego musi być dla wszystkich zrozumiałe.

Nazywam się Zbigniew Dylewski i jestem autorem kanału YouTube, doktorem ekonomii, wykładowcą akademickim i aktywnym przedsiębiorcą. Lubię rozprawiać o pieniądzu, a szerzej - o sprawach gospodarczych opartych na pieniądzu.

Wszystkie wykłady to moja praca, moja praca w ustalaniu ekonomicznej prawdy. Moje wykłady spełnią zadanie, jeśli skłonią do refleksji. Nie oczekuję, żeby podzielać moje zdanie, ale chcę skłonić Was do refleksji. 

Chciałbym, żeby moja internetowa działalność wyrosła na znaczący podmiot edukacyjny dostarczający Polakom w atrakcyjny sposób wiedzy o gospodarce i publicznym pieniądzu, z całego świata i z Polski. Bo to co dotyczy pieniądza publicznego musi być dla wszystkich zrozumiałe.

Dlaczego Zachód jest bogaty? Bo publiczna gospodarka i publiczne pieniądze są przedmiotem codziennych rozmów. Gospodarka i publiczny pieniądz należą do nas, mieszkańców i obywateli Polski. Kontrolujmy, rozmawiajmy oraz dyskutujmy o gospodarce i publicznych pieniądzach.

Na moim kanale pokazuję gospodarkę różnych krajów:

Wyjaśniam funkcjonowanie pieniądza:

Prezentuję mechanizmy działania gospodarki samorządu terytorialnego:

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Zbigniew Dylewski w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Dziękuję za wsparcie!
  • 1 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Początki na YouTube były nieśmiałe, prosta kamera, sporadyczne filmy, a teraz 3 lata później mamy niesamowitą społeczność - chętną do dyskusji, nauki i szerzenia wiedzy. Gospodarka i publiczny pieniądz należą do nas, mieszkańców i obywateli Polski.

Chciałbym, żeby moje wykłady wyrosły na znaczący podmiot edukacyjny, dostarczający w atrakcyjny sposób wiedzy o gospodarce i publicznym pieniądzu, z Polski i z całego świata. Bo to co dotyczy pieniądza publicznego musi być dla wszystkich zrozumiałe.

Wasze rosnące zainteresowanie i komentarze motywują do dalszego rozwoju kanału. To dzięki Wam wspólnie docieramy do coraz większej ilości osób.

Wspierając przyczyniasz się do dalszego budowania kanału, regularnej publikacji, polepszenia jakości wizualnej materiałów i popularyzowania treści, które przyczyniają się do spojrzenia na problemy z szerszej perspektywy i formułowania własnych wniosków.
Jeśli podzielacie inicjatywę przyświecającą przy tworzeniu tego kanału to zapraszam do włączenia się w ten wspólny projekt.

Dziękuję :-)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Zbigniew Dylewski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
15 zł
Przemek Baj
Przemek Baj
25 zł
Tomasz Bajor
Tomasz Bajor
7 zł
Marcin Gryglewski
Marcin Gryglewski
25 zł
Kamil Gawron
Kamil Gawron
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.