Zbigniew Dylewski

W Patronite od 17.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 484

Liczba Patronów: 305

Zostań Patronem
Kup na prezent
70 patronów
1 215 miesięcznie
36 102 łącznie
Na moim kanale pokazuję gospodarki różnych krajów, wyjaśniam funkcjonowanie współczesnego pieniądza, prezentuję mechanizmy działania gospodarki samorządu terytorialnego. Bo to co dotyczy pieniądza publicznego musi być dla wszystkich zrozumiałe.

O Autorze

Nazywam się Zbigniew Dylewski i jestem autorem kanału YouTube, doktorem ekonomii, wykładowcą akademickim i aktywnym przedsiębiorcą. Lubię rozprawiać o pieniądzu, a szerzej - o sprawach gospodarczych opartych na pieniądzu.

Wszystkie wykłady to moja praca, moja praca w ustalaniu ekonomicznej prawdy. Moje wykłady spełnią zadanie, jeśli skłonią do refleksji. Nie oczekuję, żeby podzielać moje zdanie, ale chcę skłonić Was do refleksji. 

Chciałbym, żeby moja internetowa działalność wyrosła na znaczący podmiot edukacyjny dostarczający Polakom w atrakcyjny sposób wiedzy o gospodarce i publicznym pieniądzu, z całego świata i z Polski. Bo to co dotyczy pieniądza publicznego musi być dla wszystkich zrozumiałe.

Dlaczego Zachód jest bogaty? Bo publiczna gospodarka i publiczne pieniądze są przedmiotem codziennych rozmów. Gospodarka i publiczny pieniądz należą do nas, mieszkańców i obywateli Polski. Kontrolujmy, rozmawiajmy oraz dyskutujmy o gospodarce i publicznych pieniądzach.

Na moim kanale pokazuję gospodarkę różnych krajów:

Wyjaśniam funkcjonowanie pieniądza:

Prezentuję mechanizmy działania gospodarki samorządu terytorialnego:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika