Aleksander Kania

W Patronite od 30.03.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3303

Liczba Patronów: 2511

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
10 miesięcznie
70 łącznie
Wiedźmin na Tiktoku, recenzent na Youtube

O Autorze

Pragnę rozwijać fach wiedźmiński w każdym możliwym aspekcie - od zbierania kolejnych elementów rynsztunku po ulepszanie oprawy audiowizualnej tak aby ścigać perfekcję i dostarczać coraz ambitniejszych projektów.

Kim jestem ?

Jestem kimś kto zaczynając swoją aktywność na Youtube chciał wyrażać opinie na temat dzieł popkultury, które w jakiś sposób na mnie wpłynęły lub wręcz stały się dla mnie ważne. Spotykając się z przychylnymi komentarzami akcentującymi to, że nie idę z głównym nurtem, a podążam swoją własną drogą za każdym razem czuję się jeszcze bardziej zmotywowany i konsekwentnie od lat buduje swoją własną markę.

 

Moje pojawienie się na Tiktoku jako wiedźmin Geralt z Rivii to szansa by stawać się swoją ulubioną postacią literacką jak również z gier. Daje mi to ogrom satysfakcji, spełnienia ale również wyrażania siebie w sposób, który kiedyś mogłem tylko sobie wyobrażać. Moje filmy są po części jak świat Wiedźmina - czasem poważne, czasem humorystyczne, a czasem odnoszące się do wydarzeń bieżących. Jest to wręcz niewyczerpane źródło materiałów, które mam w planach.

Jaki mam plan i dlaczego jestem na Patronite ?

W pierwszej kolejności zamierzam rozwijać swój profil na Tiktoku poprzez:

- Ulepszenie swojego aktualnego cosplayu - pancerz i miecz jest ale trzeba jeszcze zadbać o ubrania charakterystyczne dla tego okresu.

- Drugi wiedźmiński miecz - charakteryzowany na ten srebrny w pełni zgodny z tym co widzieliśmy w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon wraz z runami i robiony na zamówienie.

- Kolejne warianty stroju gdyż Geralt nie występował zawsze w tym samym, zaczynając od robionej na zamówienie, skórzanej kurtki zgodnej z opisem książkowym tak aby była jedyna, wyjątkowa i niepowtarzalna.

- Zadbanie o bieżące elementy, które ulegają zużyciu począwszy od białej farby na włosy, aż po organizację nagrań plenerowych by dodać jak najwięcej immersji swoim produkcjom.

- Promocję swoich produkcji tak aby docierały do jak największego grona osób, którym podoba się to co robię.

-  Ulepszenie aspektu technicznego - przy nagraniach plenerowych tryb 4k i 60 fps zwiększy komfort doświadczania historii jakie chcę przedstawiać ale też wpłynie na jakość materiałów, które planuje w przyszłości tworzyć na Youtube.

Wierzę, że moja obecność na Patronite i wasze wsparcie sprawi, że zrobię coś czego jeszcze nie widzieliście !


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika