Avatar użytkownika

Aleksander Kania

1
patron
10 
miesięcznie
440 
łącznie
1
patron
10 zł 440 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Pomagasz mi z bieżącymi elementami służącymi nagrywkom.
20 zł miesięcznie
Jak wcześniej + ewentualne wejściówki lub sesje okolicznościowe
30 zł miesięcznie
Docelowo za taką kwotę można kombinować z elementami, które będą pełnić jednorazową rolę gadżetów na konkretny film lub z materiałami by taką rzecz stworzyć czy też bardziej prozaiczne rzeczy - jak np. paliwo by dojechać do konkretnej lokalizacji ;)
50 zł miesięcznie
Alternatywny strój wiedźmiński / lepsza kamera do nagrywania na YT / kolejne elementy ekwipunku - zastosowań na ten próg się trochę znajdzie, a wy możecie mieć w nich swój udział ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Aleksander Kania w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wiedźmin na Tiktoku, recenzent na Youtube

Pragnę rozwijać fach wiedźmiński w każdym możliwym aspekcie - od zbierania kolejnych elementów rynsztunku po ulepszanie oprawy audiowizualnej tak aby ścigać perfekcję i dostarczać coraz ambitniejszych projektów.

Kim jestem ?

Jestem kimś kto zaczynając swoją aktywność na Youtube chciał wyrażać opinie na temat dzieł popkultury, które w jakiś sposób na mnie wpłynęły lub wręcz stały się dla mnie ważne. Spotykając się z przychylnymi komentarzami akcentującymi to, że nie idę z głównym nurtem, a podążam swoją własną drogą za każdym razem czuję się jeszcze bardziej zmotywowany i konsekwentnie od lat buduje swoją własną markę.

 

Moje pojawienie się na Tiktoku jako wiedźmin Geralt z Rivii to szansa by stawać się swoją ulubioną postacią literacką jak również z gier. Daje mi to ogrom satysfakcji, spełnienia ale również wyrażania siebie w sposób, który kiedyś mogłem tylko sobie wyobrażać. Moje filmy są po części jak świat Wiedźmina - czasem poważne, czasem humorystyczne, a czasem odnoszące się do wydarzeń bieżących. Jest to wręcz niewyczerpane źródło materiałów, które mam w planach.

Jaki mam plan i dlaczego jestem na Patronite ?

W pierwszej kolejności zamierzam rozwijać swój profil na Tiktoku poprzez:

- Ulepszenie swojego aktualnego cosplayu - pancerz i miecz jest ale trzeba jeszcze zadbać o ubrania charakterystyczne dla tego okresu.

- Drugi wiedźmiński miecz - charakteryzowany na ten srebrny w pełni zgodny z tym co widzieliśmy w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon wraz z runami i robiony na zamówienie.

- Kolejne warianty stroju gdyż Geralt nie występował zawsze w tym samym, zaczynając od robionej na zamówienie, skórzanej kurtki zgodnej z opisem książkowym tak aby była jedyna, wyjątkowa i niepowtarzalna.

- Zadbanie o bieżące elementy, które ulegają zużyciu począwszy od białej farby na włosy, aż po organizację nagrań plenerowych by dodać jak najwięcej immersji swoim produkcjom.

- Promocję swoich produkcji tak aby docierały do jak największego grona osób, którym podoba się to co robię.

-  Ulepszenie aspektu technicznego - przy nagraniach plenerowych tryb 4k i 60 fps zwiększy komfort doświadczania historii jakie chcę przedstawiać ale też wpłynie na jakość materiałów, które planuje w przyszłości tworzyć na Youtube.

Wierzę, że moja obecność na Patronite i wasze wsparcie sprawi, że zrobię coś czego jeszcze nie widzieliście !

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Aleksander Kania już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Aleksandra Sm
Aleksandra Sm
10 zł
Daga Rog
Daga Rog
20 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
30 zł
soundreverse
soundreverse
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.