A chodźże na pole!

W Patronite od 23.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1360

liczba Patronów: 1190

1 patron
10 zł miesięcznie
20 zł łącznie
Witaj! Nasz kanał powstał spontanicznie, dla kilku znajomych, którzy chcieli się ruszyć gdzieś w weekend, a nie wiedzieli gdzie.  Zrobiłem dla nich parę filmików. Teraz codziennie przybywają nowi widzowie, a w głowie coraz więcej pomysłów, a trasy coraz dłuższe...

O Autorze

Ile razy zdarzyło Ci się zobaczyć jakiś ciekawy film z wycieczki?

Oglądasz piękne lokalizacje, dynamicznie skrojony montaż pod cudowną muzykę, chcesz to zobaczyć na własne oczy, ale z całego filmu znasz tylko nazwę miejscowości.

Na naszym kanale nie ma artystycznych ujęć drogą lustrzanką, używamy kamery sportowej, ale to nie znaczy, że materiał ma być słabej jakości. Staramy się aby film się nie trząsł, to co mówię było wyraźne, a informacje rzetelne.

 

Przekazujemy Ci wszystko, co pozwoli Ci odwiedzić pokazywane przez nas miejsca: lokalizacje parkingów, przebyte trasy, linki do cenników, godziny otwarcia, wszystko co pozwoli Ci łatwo i przyjemnie zaplanować wycieczkę. Wszystkie informację są zawarte w opisie, pod filmem na YouTube.

Ale powoli kończą się nam atrakcje w okolicy zamieszkania, a chcąc rozwijać kanał, trzeba ruszyć się dalej. Naszym najbliższym celem, jest stworzenie filmów o wszystkich szczytach Korony Gór Polski.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni