A chodźże na pole!

W Patronite od 23.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 901

liczba Patronów: 847

6 patronów
130 zł miesięcznie
180 zł łącznie
Witaj! Nasz kanał powstał spontanicznie, dla kilku znajomych, którzy chcieli się ruszyć gdzieś w weekend, a nie wiedzieli gdzie.  Zrobiłem dla nich parę filmików. Teraz codziennie przybywają nowi widzowie, a w głowie coraz więcej pomysłów, a trasy coraz dłuższe...

O Autorze

Nasze filmy są krótkie i na temat, więc i tutaj nie będę przedłużał.

Filmy robimy, bo lubimy, ale super by było robić to jeszcze lepiej. A jak wiadomo, wszystko kosztuje. Sprzęt, muzyka, wyjazdy.

Nie mamy wielkich aspiracji, nie będę używał górnolotnych słów. Chcemy być rzetelni i rzeczowi, ale też chcemy się rozwijać. Każdy like, każdy komentarz daje motywację do działania, a co dopiero taka namacalna rzecz jak piątak. Albo dwa.

Nie tylko w filmie, ale i w jego opisie coś znajdziecie - wszystkie potrzebne informacje do zaplanowania wycieczki. Punkty startowe, mapy tras, linki do omawianych miejsc lub cenników.
Wystarczy obejrzeć film, kliknąć w opis i jechać na wycieczkę!

 

 

Ale powoli kończą się nam atrakcje w okolicy zamieszkania, a chcąc rozwijać kanał, trzeba ruszyć się dalej. Naszym najbliższym celem, jest stworzenie filmów o wszystkich szczytach Korony Gór Polski, już kilka za nami ale wciąż to jeszcze nie połowa!

Wiec ładnie prosimy, po "krakosku" - weźże wspomóż :)

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!