Aga Kirchner

W Patronite od 28.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
3 965 łącznie
Hej, z tej strony Aga Kirchner! Wcześniej Aga in America. Dzielę się swoją wiedzą o weganizmie i frutarianizmie, opowiadam również o życiu codziennym i okraszam wszystko dailyvlogami, motywacją do zmian z pozytywnym podejściem do życia... a to wszystko prosto z Kostaryki :)

O Autorze

Kim jestem?

Hej, z tej strony Agnieszka, czyli Aga Kirchner! Nadaję do was z Kostaryki, gdzie mieszkam z mężem i dziećmi. Wcześniej przez 7 lat mieszkałam w USA, stąd moja stara nazwa, pod którą znała mnie większość osób - Aga in America. Pochodzę z Warszawy, gdzie się urodziłam i wychowałam. Jestem realistką twardą stąpającą po ziemi i wiedzącą, czego chcę. Jestem frutarianką, czyli moja dieta opiera się głównie na owocach. Wierzę w naturę i to, że jest ona dla nas, a nie przeciw nam. Wyznaję też metodę wychowania opierającą się na wzajemnym szacunku do i od dziecka. O tym wszystkim mówię na moich social media... poruszam też inne tematy w daily vlogach!
 

 

O mojej twórczości

Mój kanał na YouTube założony był z myślą o tym, by opowiadać innym o życiu w USA. Faktycznie powstało kilka filmów na ten temat i co jakiś czas dalej się one pojawiają, ale po drodze naturalnie wyszło to, że działam bardziej w kierunku edukowania zainteresowanych na temat weganizmu nie tylko jako diety, ale też stylu życia. Pojawiły się też różne sytuacje w życiu (ciąże czy też operacje), które też zmieniły nie tylko mnie, ale również treści przeze mnie publikowane. Oznacza to, że mój kanał skierowany jest bardziej na szeroko pojęty lifestyle, ale z naciskiem na pomoc innym ze zmianami w stylu życia i diety, samorozwój, motywację, umiejętności komunikacji i pozytywne podejście do życia.

Każdego dnia dostaję wiadomości od innych, w których czytam jak bardzo im pomogłam. Jak zmienili swoje życie na lepsze, jak lepiej czują się po zmianie diety, jak bardzo widzieli moje treści jako coś wartościowego, co pomogło im zmienić nie tylko ich nastawienie do życia, ale też związki z ich bliskimi, dziećmi czy partnerami. Bo i o komunikacji międzyludzkiej mówię! Jako mama małych dzieci wiem, jak istotne to jest w naszym życiu.

 

 

Niespotykane treści

Nie boję się mówić o rzeczach, które ogólnie przyjęte są jako tematy tabu, o których inni opowiadać nie chcą. Jednocześnie, bardzo zależy mi na tym, by na moich social media panował spokojny nastrój, gdzie ludzie wymieniają się swoimi różnymi opiniami z zachowaniem wzajemnego szacunku.

Bardzo chcę dalej mieć możliwość publikowania tak wartościowych dla was treści. Każda kolejna wiadomość z podziękowaniami utwierdza mnie w przekonaniu, że robię to, co powinnam. Myślę, że jestem jedną z tych osób na YouTube, które mogą naprawdę dużo, jeśli będą miały okazję. Chcę zmienić świat, a wszystkie największe zmiany zaczynają się od małych kroków, prawda? Chciałabym móc dotrzeć do większego grona odbiorców, bo wierzę, że w wielu moich filmach przekazuję wartościowe informacje, które pomóc mogą wielu z Was.
 

Z nagrywaniem na YouTube czy pisaniem książek i bloga wiążą się też takie rzeczy, z których wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Na przykład, opieka nad dziećmi, naprawa sprzętu, gdy się zepsuje, opłata za program do edycji filmów, opłaty za hostingi i domeny stron internetowych i serwisów newslettera, i więcej. To dzięki wam, widzowie, czytelnicy i Patroni, jestem w stanie robić to, co robię.

 

Moim celem jest publikowanie 2 nowych, wartościowych filmów tygodniowo, jak również rozwinięcie systemu newslettera (regularne listy, ale żadne spamy!), 4 nowe artykuły na blogu miesięcznie oraz... nowa książka! By to wszystko zrealizować, potrzebna jest wasza pomoc, za którą bardzo z góry dziękuję. 

 

Jeśli zdecydujecie się zostać tu jako moi Patroni to wiedzcie, że jestem wam niesamowicie wdzięczna!
 

 

Wielkie dzięki za poświęcony mi tu czas!

Pozdrowienia,
Aga

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Katarzyna Raich Schnaars
Katarzyna Raich Schnaars
Próg: 30 zł
Za Moimi Drzwiami
Za Moimi Drzwiami
Próg: 10 zł
Agnieszka Chrzanowska
Agnieszka Chrzanowska
Próg: 10 zł