Avatar użytkownika

Aga Kirchner

0
patronów
0 
miesięcznie
3 965 
łącznie
0
patronów
0 zł 3 965 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
To duża suma dla wielu z was! Każdy z tego progu dostanie ode mnie co miesiąc nowy przepis na smoothie, sok lub jakiś surowy przysmak + nowy artykuł zgodny z tym, co publikuję na social mediach.
30 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję! Każdy z tego progu otrzyma to, co w progu poprzednim, a dodatkowo wszystkie dotychczasowe napisane przeze mnie ebooki i przedpremierowy dostęp do nowych ebooków i książek!
50 zł miesięcznie
Za taką kwotę można kupić porządną ilość owoców! W podzięce dostaniecie ode mnie wszystko to, co poprzednie progi + zaproszę każdego na rozmowę online ze mną na jakikolwiek temat byście chcieli. Pogadamy na Skype jak kolega z kolegą!
100 zł miesięcznie
Ogromne dzięki za taką kwotę! Dostaniecie ode mnie wszystko to, co widnieje w poprzednich progach, a dodatkowo imię i nazwisko (lub tylko imię, wedle waszego uznania) każdego z tego progu pojawi się na samym początku każdego z moich filmów, by uhonorować waszą obecność tutaj nawet w przypadku jednorazowej wpłaty.
300 zł miesięcznie
Nie wiem, jak dziękować! Patroni z tego progu otrzymają ode mnie wszystko to, co Patroni z progów poprzednich + paczkę z surowymi pysznościami i innymi fajnymi dodatkami niespodziankami z Kostaryki i USA 2 razy w roku przez cały czas wspierania mnie tutaj.
* Paczkę wyślę również w przypadku jednorazowej wpłaty.
500 zł miesięcznie
Szok! Niedowierzanie! Jeśli tu jesteś to dostaniesz ode mnie wszystko to, co Patroni z poprzednich progów, a dodatkowo zaproponuję ci również 4-godzinne konsultacje online ze mną (4 godziny na raz lub rozłożone na kilka spotkań) w kwestii rodzicielstwa lub diety (u ciebie lub twoich dzieci), podczas których poruszymy konkretnie te tematy, które cię interesują najbardziej.
* Konsultacje tyczą się również tych, którzy wpłacą tę kwotę tylko raz.
1000 zł miesięcznie
Jesteście niesamowici! Wszyscy Patroni tego progu otrzymają wszystko to, co widoczne w niższych progach, a dodatkowo otrzymacie dodatkowe 10 godzin konsultacji ze mną na dowolny temat w zakresie rodzicielstwa lub/i diety łącznie ze zbiorem napisanych przeze mnie artykułów podpiętych konkretnie pod wasze potrzeby, jak i zestaw ćwiczeń w formie PDF, które pomogą wam osiągnąć swoje cele. Tyczy się to również jednorazowej wpłaty.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Aga Kirchner w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Hej, z tej strony Aga Kirchner! Wcześniej Aga in America. Dzielę się swoją wiedzą o weganizmie i frutarianizmie, opowiadam również o życiu codziennym i okraszam wszystko dailyvlogami, motywacją do zmian z pozytywnym podejściem do życia... a to wszystko prosto z Kostaryki :)

Kim jestem?

Hej, z tej strony Agnieszka, czyli Aga Kirchner! Nadaję do was z Kostaryki, gdzie mieszkam z mężem i dziećmi. Wcześniej przez 7 lat mieszkałam w USA, stąd moja stara nazwa, pod którą znała mnie większość osób - Aga in America. Pochodzę z Warszawy, gdzie się urodziłam i wychowałam. Jestem realistką twardą stąpającą po ziemi i wiedzącą, czego chcę. Jestem frutarianką, czyli moja dieta opiera się głównie na owocach. Wierzę w naturę i to, że jest ona dla nas, a nie przeciw nam. Wyznaję też metodę wychowania opierającą się na wzajemnym szacunku do i od dziecka. O tym wszystkim mówię na moich social media... poruszam też inne tematy w daily vlogach!
 

 

O mojej twórczości

Mój kanał na YouTube założony był z myślą o tym, by opowiadać innym o życiu w USA. Faktycznie powstało kilka filmów na ten temat i co jakiś czas dalej się one pojawiają, ale po drodze naturalnie wyszło to, że działam bardziej w kierunku edukowania zainteresowanych na temat weganizmu nie tylko jako diety, ale też stylu życia. Pojawiły się też różne sytuacje w życiu (ciąże czy też operacje), które też zmieniły nie tylko mnie, ale również treści przeze mnie publikowane. Oznacza to, że mój kanał skierowany jest bardziej na szeroko pojęty lifestyle, ale z naciskiem na pomoc innym ze zmianami w stylu życia i diety, samorozwój, motywację, umiejętności komunikacji i pozytywne podejście do życia.

Każdego dnia dostaję wiadomości od innych, w których czytam jak bardzo im pomogłam. Jak zmienili swoje życie na lepsze, jak lepiej czują się po zmianie diety, jak bardzo widzieli moje treści jako coś wartościowego, co pomogło im zmienić nie tylko ich nastawienie do życia, ale też związki z ich bliskimi, dziećmi czy partnerami. Bo i o komunikacji międzyludzkiej mówię! Jako mama małych dzieci wiem, jak istotne to jest w naszym życiu.

 

 

Niespotykane treści

Nie boję się mówić o rzeczach, które ogólnie przyjęte są jako tematy tabu, o których inni opowiadać nie chcą. Jednocześnie, bardzo zależy mi na tym, by na moich social media panował spokojny nastrój, gdzie ludzie wymieniają się swoimi różnymi opiniami z zachowaniem wzajemnego szacunku.

Bardzo chcę dalej mieć możliwość publikowania tak wartościowych dla was treści. Każda kolejna wiadomość z podziękowaniami utwierdza mnie w przekonaniu, że robię to, co powinnam. Myślę, że jestem jedną z tych osób na YouTube, które mogą naprawdę dużo, jeśli będą miały okazję. Chcę zmienić świat, a wszystkie największe zmiany zaczynają się od małych kroków, prawda? Chciałabym móc dotrzeć do większego grona odbiorców, bo wierzę, że w wielu moich filmach przekazuję wartościowe informacje, które pomóc mogą wielu z Was.
 

Z nagrywaniem na YouTube czy pisaniem książek i bloga wiążą się też takie rzeczy, z których wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Na przykład, opieka nad dziećmi, naprawa sprzętu, gdy się zepsuje, opłata za program do edycji filmów, opłaty za hostingi i domeny stron internetowych i serwisów newslettera, i więcej. To dzięki wam, widzowie, czytelnicy i Patroni, jestem w stanie robić to, co robię.

 

Moim celem jest publikowanie 2 nowych, wartościowych filmów tygodniowo, jak również rozwinięcie systemu newslettera (regularne listy, ale żadne spamy!), 4 nowe artykuły na blogu miesięcznie oraz... nowa książka! By to wszystko zrealizować, potrzebna jest wasza pomoc, za którą bardzo z góry dziękuję. 

 

Jeśli zdecydujecie się zostać tu jako moi Patroni to wiedzcie, że jestem wam niesamowicie wdzięczna!
 

 

Wielkie dzięki za poświęcony mi tu czas!

Pozdrowienia,
Aga

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Aga Kirchner już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Katarzyna Raich Schnaars
Katarzyna Raich Schnaars
30 zł
Za Moimi Drzwiami
Za Moimi Drzwiami
10 zł
Agnieszka Chrzanowska
Agnieszka Chrzanowska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.