Avatar użytkownika

Agere Contra

56
patronów
2 485 
miesięcznie
25 815 
łącznie
56
patronów
2 485 zł 25 815 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Pragniemy podziękować, za wsparcie. Daje ono nam możliwość działania i świadomość, że jesteś z nami!. Pragniemy podziękować Ci i zapraszamy na teraz nasze wspólne wydarzenia, które dzięki Twojej pomocy możemy realizować.
25 zł miesięcznie
Ta kwota to koszt, który ponosimy za sam czynsz, za każde wynajem lokalu za około 20 minut. Dzięki Twojemu wsparciu możemy te 20 minut co pozwala nam funkcjonować i organizować nowe i wspaniałe wydarznia, na które serdecznie zapraszamy!
50 zł miesięcznie
Niezmiernie dziękujemy za Twoją pomoc. Ta kwota to koszt prądu, na około 2 godzin działania Agere Contra. Dzięki Twojemu wsparciu możemy realizować nasze wspólne spotkania (które zazwyczaj trwają 2 godziny). To dzięki Tobie działa projektor, oświetlenie, nagłośnienie i wentylacja podczas 1 spotkania co miesiąc.
100 zł miesięcznie
Do wielkie wsparcie naszego projektu, serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie.
200 zł miesięcznie
Ta kwota, która pozwala nam na promocję własną jednego wydarzenia tj. projekt plakatu, harmonogramu wraz z wydrukiem! Dziękujemy Ci za pomoc, byśmy mogli przekazywać informację od tej pory o naszych wspólnych wydarzeniach.
300 zł miesięcznie
Jeśli zdecydujesz się na wspieranie nas taką kwotą to wiedz, że nasza motywacja z każdą pomocą wzrasta o 100% i daje nam jeszcze więcej siły do działania. To jest pomoc absolutnie nie do przecenienia i nie da się jej określić finansowo. Pragniemy powiedzieć Ci wielkie dziękujemy!
500 zł miesięcznie
Jesteśmy Ci wdzięczni, bo ta kwota daje nam możliwość realizacji jednego wydarzenia w Agere Contra. Możesz nam napisać, które wydarzenie jest Ci najbliższe, a wtedy to właśnie tego wydarzenia będziesz patronem w 100%
1000 zł miesięcznie
To nieocenione wsparcie, za które bardzo dziękujemy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Agere Contra w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Miło mi Cię powitać. Jestem Tomasz Sztreker i niezmiernie dziękuję, że jesteś na tej stronie. Od wielu lat działam i promuję wartości Chrześcijańskie. Stworzyłem w 2019 miejsce o nazwie Agere Contra. To jedyna o takim charakterze w Polsce restauracja i kawiarnia.

Kim jesteśmy?
Agere Contra to nie tylko wyjątkowe miejsce w stolicy, nie tylko bardzo oryginalny wystrój, nie tylko pyszne menu, ale przede wszystkim miejsce któremu przyświeca misja. Szczególnie cenimy wartości rodzinne, patriotyczne oraz chrześcijańskie. To one kierują naszymi działaniami. Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego kiedy odwiedzają nas nasi goście to bardzo często mówią, że czują się u nas jak w domu, ale takim domu, który jest przepełniony ciepłem i rodzinną atmosferą. Chcemy zapraszać ludzi do poznawania prawdy do pogłębiania świadomości i relacji z Bogiem, a także z innymi ludźmi.
To właśnie dzięki takim osobom jak Ty jesteśmy w stanie istnieć i się rozwijać się.
Wielokrotnie gościliśmy w różnych programach w telewizji i radio, a także pisano o nas artykuły i realizowano reportaże. Odwiedziło nas ponad 50 000 klientów, którzy uczestniczyli w naszych wydarzeniach tylko w przeciągu ostatnich 3 lat (podczas których półtora roku byliśmy zamknięci z powodu pandemii). 

Naszym CELEM jest tworzenie przestrzeni opartej o wartości, gdzie spotkanie ma być pretekstem do zatrzymania i zadania sobie pytania o sens życia i jego znaczenie, o znaczenie miłości i budowaniu relacji z ludźmi i Bogiem.

Realizujemy nasz cel poprzez spotkania, które się u nas odbywają, poprzez książki i wystrój, który można u nas zobaczyć, a także poprzez rozmowy, które są u nas prowadzone nieustannie.

Co i jak robimy?
W Agere Contra tworzymy przestrzeń rozmowy, gdzie spotkania, które organizujemy pobudzają do zagłębienia się w siebie. Nasze spotkania o nazwie "Podróżnicze Wtorki" są spotkaniami głównie z misjonarzami, którzy opowiadają o dziełach, które tworzą pośród osób biednych oraz nieznających Boga, "Randki Małżeńskie" pomagają parom spajać związek i jeszcze głębiej przeżywać relacje, "Chrześcijańscy Single" to wiele rodzajów spotkań jak: szybkie randki, warsztaty, luźne spotkania czy planszówki, których celem jest przygotowanie do małżeństwa.
A to jedynie część naszych spotkań, ponieważ przychodzą do nas również znane postaci z którymi rozmawiamy na tematy duchowości, gospodarki oraz poszukiwania prawdy.

Abyśmy mogli realizować nasze podstawowe działania założyliśmy właśnie ten profil, gdzie zapraszamy naszych patronów do wsparcia, Naszej wspólnej inicjatywy. Wierzymy, że to początek drogi, która pozwoli nam zmieniać otaczający nas świat i zapraszać jeszcze więcej osób do budowy życia na solidnym fundamencie.

Jak chcemy się odwdzięczyć za wsparcie?
W ramach podziękowania zapraszamy Cię na naszą zamkniętą grupę (którą właśnie tworzymy), gdzie będzie można obejrzeć specjalne materiały, nie publikowane dla wszystkich. Dodatkowo dla naszych patronów organizujemy specjalne kolacje i spotkania tylko i wyłącznie z zamkniętą grupą. To spotkania z wyjątkowymi gości o charakterze elitarnym wraz z poczęstunkiem oraz degustacją naszych nowości kulinarnych.
Dodatkowo nasi patroni otrzymują od nas "Kartę Patrona", która pozwala na rezerwację spotkań w trybie priorytetowym, zniżek, a także produktów specjalnych, które co jakiś czas będziemy przygotowywać specjalnie dla naszych patronów.
Za naszych patronów organizowana jest msza w ich intencji w sankturarium św. Siostry Faurtyny w Warszawie, a także prowadzimy wspólnie adorację. W każdym miesiącu podajemy datę mszy wraz z adoracją, do której uczestnictwa serdecznie zapraszamy.

 

 

Cele Autora

Realizacja Spotkań w AGERE CONTRA
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 7 515 zł brakuje
24%
Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu będziemy mogli:

1. Realizować bezpłatne wydarzenia w Agere Contra - szkoleń, warsztatów oraz spotkań.

2. Opłacić licencję w postaci storart i zaiks na dane wydarzenia, opłaty stałe, koszty poligraficzne, obsługi strony internetowej, mailingu.

3. Pozwoli to nam realizować na szerszą skalę naszej misji, którą jest szerzenie wartości chrześcijańskich oraz pokazywanie prawdy.

4. Pokrycie części opłat stałych, które pozwalają nam funkcjonować.
(w ostatnich kilku miesiącach niestety nasze koszty stałe wzrosły o około 15 tys. zł miesięcznie - co związane jest z ogromnymi podwyżkami)
Realizacja Wydarzeń On-Line
  • 17 500 zł miesięcznie
  • 15 015 zł brakuje
14%
Ten poziom pozwoli nam głównie na dwa elementy:
1. Chcemy by nasze spotkania mogły być transmitowane on-line. Ten poziom pozwoli nam na zakup(wynajem) podstawowego sprzętu oraz opłacenie jednej osoby do realizacji transmisji na żywo.

2. Ten próg pozwoli również zapraszać gości z dalszych zakątków kraju, którzy mogą wymagać wynagrodzenia/zwrotu kosztów transportu za
przybycie. Dzięki temu będzie nas stać jeszcze tworzyć dla Was jeszcze ciekawszą ofertę.

3. Zatrudnienie pracownika, który będzie mógł zajmować się u nas: realizacją grafik, promocją, kontaktem z mediami, zapraszanie gości oraz koordynacja wydarzeń.
Budowa Podcastów oraz TV on-line
  • 25 000 zł miesięcznie
  • 22 515 zł brakuje
9%
Pragniemy stworzyć portal z naszymi materiałami.
Chcemy by było to medium, które będzie tworzyć materiały filmowe, a także podcasty.
Największymi kosztami tego etapu są licencje na programy, koszty montażu oraz koszty publikacji.
Pragniemy nasze materiały wydawać na płytach, podcastów, które będzie można dostać w sklepach/parafiach/ksiegarniach w całej Polsce.
Zakładanie kolejnych lokali w Polsce
  • 40 000 zł miesięcznie
  • 37 515 zł brakuje
6%
Pragniemy by Agere Contra stało się siecią. By było ono centrum świeckiego świata chrześcijańskiego, które pozwoli wielu osobom przybliżyć i poznać wartości. Chcemy, by goście do nas przychodzący czuli, że zwyczajna kawa stanie się dla nich duchową ucztą, a rozmowa i uczestnictwo w spotkaniach przemianą życia. Wierzymy, że nasze działania mogą osobom wierzącym przybliżyć się do Boga, a osobom poszukującym poznać jego miłość.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Agere Contra już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Elżbieta Jęczmyk
Elżbieta Jęczmyk
100 zł
Krzysztof Gugala
Krzysztof Gugala
10 zł
Arek Bieleninik
Arek Bieleninik
50 zł
Mariusz Piasny
Mariusz Piasny
50 zł
Małgorzata Krzemińska
Małgorzata Krzemińska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.