Akademia Kabały Luriańskiej

W Patronite od 02.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 632

Liczba Patronów: 1119

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
700 miesięcznie
8 200 łącznie
Jest to profil polskiego oddziału Akademii Kabały Luriańskiej w Amsterdamie, której założycielem i nauczycielem jest Rabbi Michael ben Pesach Portnaar.

O Autorze

Jest to polski oddział Akademii Kabały Luriańskiej, założonej i prowadzonej przez Rabbi Michaela ben Pesach Portnaara (RaMPeP) w Amsterdamie w latach ok. 2000 - 2015r.,  której celem jest rozpowszechnianie bardzo starej i bardzo głębokiej mądrości Chochmat ha-kabbalah, zwanej potocznie kabałą, która jest jednocześnie bardzo skuteczną metodyką rozwoju duchowego, prowadzącego do osiągnięcia szczęścia i powodzenia we wszystkich obszarach naszego życia, a w rezultacie osiągnięcia ostatecznego celu, dla którego jesteśmy stworzeni, czyli wiecznego, doskonałego, duchowego istnienia w połączeniu ze Stwórcą.

 

 

Głównym rdzeniem nauczania są  tłumaczenia lekcji Rabbi Portnaara oparte o takie materiały źródłowe, jak: Księga "Zohar", księga "Ec chajim" Izaaka Lurii (Ari), "Talmud dziesięciu sfirot" Jehudy Aszlaga (Baal haSulama), oraz inne materiały źródłowe, zarówno z lekcji Rawa Portnaara, jak też jego ucznia, prowadzącego tę Akademię, oraz wirtualną grupę kabalistyczną - Bnei Ari (Dzieci Ari). Lekcje są w formie wykładów audio, video, oraz tekstowych.  
Tutaj są linki do strony społeczności na Facebooku, kanału na YouTube, na którym znajdują się lekcje w formacie filmowym, oraz link do OneDrive, gdzie znajdują się wszystkie materiały Akademii do pobrania, w formatach audio, video, zdjęć, oraz PDF.
 

https://www.facebook.com/Akademia-Kaba%C5%82y-Luria%C5%84skiej-853153651404865

https://www.youtube.com/channel/UCbzT1K7WwmVN8klLZ52gCKg

https://1drv.ms/f/s!Ao1Nmf89encmhWNpHCMztxUijJeQ


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dariusz Halek
Dariusz Halek
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł