Aktówka Kultury

W Patronite od 02.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2133

Liczba Patronów: 1615

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
65 miesięcznie
360 łącznie

Pisanie bloga jest łatwiejsze

500 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

435 zł

brakuje

Bardzo dziękuję! Dzięki Wam prowadzenie Aktówki Kultury jest łatwiejsze. Opłacam serwisy subskrypcje serwisów streamingowych (między innymi HBO Max, Netflix) i prenumeraty (np. Ekrany), a w perspektywie koszty utrzymania bloga. Mogę częściej iść do kina czy kupić książkę. Tak wiele jeszcze jest do zrecenzowania/zanalizowania. Tak wiele do zrobienia w kwestii walki ze stereotypami dotyczącymi osób z niepełnosprawnościami. Mogę też dołożyć jakąś kwotę do bieżącej rehabilitacji.

Piszę i działam bez presji

1 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

935 zł

brakuje

Z taką kwotą bycie twórczynią Aktówki Kultury nie wiąże się już z oglądaniem każdej złotówki z obu stron. Oprócz tego, o czym pisałam w poprzednim celu z takim wsparciem mogę opłacić inne streamingi. Mogę regularnie kupować książki o historii kina (także te anglojęzyczne) czy wykupić dostęp do konkretnych filmów na VOD. Mogę częściej wyjeżdżać do kina by obejrzeć seans w dniu premiery lub tuż po. Odkładam część pieniędzy na zakup sprzętu czy opłacenie uczestnictwa w Mastermindzie czy Wirtualnym Coworkingu, co pozwala mi tworzyć jeszcze bardziej efektywnie i bez przygniatającej presji. Raz na jakiś czas mogę wyjechać na krótki wyjazd na jakieś wydarzenie kulturalne, bo stać mnie by opłacić bilety na wydarzenie, bilety kolejowe/paliwo, hotel dla siebie i opiekuna/opiekunów czy opłacić osobę asystującą (jeżeli nie jadę z rodzicami czy przyjaciółmi). Wyjazd osoby z trwałą niepełnosprawnością wiąże się bowiem ze znacznie większymi kosztami i wyzwaniem logistycznym.

Spełniam blogowe marzenia!

2 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

1 935 zł

brakuje

Jestem zaszczycona! Dzięki tak szczodremu wsparciu oprócz tego wszystkiego o czym już pisałam mogę pojechać na kilkudniowy festiwal filmowy, literacki czy muzyczny! Jak wiecie z poprzedniego punktu podróżowanie osoby z trwałą niepełnosprawnością wiąże się bowiem ze znacznie większymi kosztami i wyzwaniem logistycznym. Dzięki Twojemu wsparciu mogę opłacić bilety na wydarzenie, bilety kolejowe/paliwo, hotel dla siebie i opiekuna/opiekunów czy opłacić osobę asystującą (jeżeli nie jadę z rodzicami czy przyjaciółmi). Odkładam również na turnus rehabilitacyjny

Tworzę Aktówkę i żyję pełnią życia!

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 935 zł

brakuje

Nie wiem co Wam powiedzieć. Zmieniacie moje życie. Dzięki Wam nie tylko mogę zrealizować wszystkie cele, o których pisałam wcześniej. Przede wszystkim mogę przeprowadzić się do większego miasta by być bliżej kultury oraz zatrudnić osobę asystującą, która wesprze mnie w codziennym funkcjonowaniu z niepełnosprawnością. Dzięki mojej odwadze i Waszemu wsparciu pokazuję, że osoba z niepełnosprawnością może żyć pełnią życia i realizować swoje cele. Jestem bliżej kultury, jestem niezależała, a to pozwala mi na skupieniu się na rzeczach najważniejszych, czyli tworzeniu wartościowych treści w Aktówce Kultury!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Monika Adamska
Monika Adamska
Próg: 10 zł
Arletta Manowska
Arletta Manowska
Próg: 25 zł
Ewa Tomaszewicz
Ewa Tomaszewicz
Próg: 10 zł
Agnieszka Pertek
Agnieszka Pertek
Próg: 10 zł
Magda Kot
Magda Kot
Próg: 10 zł