aleboskie.pl - sklep nie z tego świata

Utrzymanie działalności

539 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

539 zł

brakuje

Ten projekt to nasze dodatkowe zajęcie, które rozwijamy "po godzinach". Obecnie sklep działa jako jednoosobowa działalność gospodarcza - składki ZUS kosztują nas miesięcznie 539,35 PLN.

Gdyby udało się osiągnąć tę kwotę, nie musielibyśmy martwić się o bieżące koszty związane z utrzymaniem sklepu, a pieniądze uzyskane ze sprzedaży (zamiast na ZUS) moglibyśmy przeznaczać na dalszy rozwój naszej działalności. Jeśli zależy Ci na tym, aby sklep mógł się rozwijać, zapraszamy do wsparcia.

Rozwój sklepu - nowe produkty

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Wdrażanie nowych produktów to kosztowne przedsięwzięcie. Zawsze staramy się, aby były one najwyższej jakości, ponieważ chrześcijaństwo to nie dziadostwo! Wiara nie jest słabością, a produkty z dobrym, chrześcijańskim przesłaniem muszą być najlepsze. Mamy mnóstwo pomysłów co to mogłoby być. Jeśli jesteś ciekaw - bardzo prosimy o wsparcie.

100% czasu na ewangelizację w Internecie

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Uzyskanie tej kwoty sprawi, że cały swój czas będziemy mogli poświęcić tylko i wyłącznie na rozwój sklepu, wdrażanie nowych produktów, obsługę, a być może nawet zatrudnienie pracownika do obsługi wysyłek? Byłoby cudownie! Jeśli zależy Ci na takim rozwoju wydarzeń - bardzo prosimy o wsparcie tego projektu.

Sklep stacjonarny aleboskie.pl + kawiarenka

40 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

40 000 zł

brakuje

Byłoby super, gdybyśmy mogli otworzyć swój własny sklep stacjonarny. Byłoby to miejsce, gdzie każdy byłby mile widziany. Miejsce, w którym można by napić się dobrej kawy, przeczytać dobrą chrześcijańską książkę, posłuchać dobrej chrześcijańskiej muzyki, odpocząć przy dobrym Bogu. Jeśli chciałbyś spotkać się z nami w takim cudownym miejscu - prosimy Cię o wsparcie tego celu!

sieć sklepów aleboskie.pl w galeriach handlowych

100 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

100 000 zł

brakuje

Podczas wizyty w galerii handlowej mógłbyś wstąpić na zakupy do sklepu z samymi dobrymi, chrześcijańskimi produktami najwyższej jakości. Już wyobrażamy sobie tę witrynę z napisem aleboskie.pl , w której znajdują się tylko dobrze rzeczy, z dobrym chrześcijańskim przesłaniem. Jeśli też widzisz to oczami swojej wyobraźni - bardzo prosimy o wsparcie tego celu!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)