Aleksandra Pakuła

W Patronite od 27.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 427

Liczba Patronów: 481

Zostań Patronem
31 patronów
952 miesięcznie
5 800 łącznie

Profesjonalizacja!

1 000 zł

miesięcznie

95%

osiągnięto

48 zł

brakuje

Jestem twórczynią internetową już od czterech lat. Wszystko, co umiem, jest efektem moich własnych prób i błędów. Cztery lata temu nie wiedziałam, czym jest wordpress, jak działa Photoshop, a o Premiere Pro nawet nie słyszałam. Dziś samodzielnie potrafię zarządzać tworzonymi przez siebie treściami. Są jednak takie elementy, których nie da się nauczyć, bo po prostu wymagają zewnętrznych narzędzi. Wasze wsparcie pozwoli mi profesjonalizować moją działalność, uzupełniając mój warsztat o lepszy sprzęt i oprogramowanie, a także pomoc specjalistów.

Moja przestrzeń

2 000 zł

miesięcznie

47%

osiągnięto

1 048 zł

brakuje

Wszystkie materiały, które tworzę, powstają w moim domowym zaciszu. By nagrać film, często muszę przemeblować pół domu, rozkładając i składając sprzęt do każdego projektu. Nie mieszkam sama, więc muszę także dostosowywać godziny swojej pracy, co bywa uciążliwe. Moja przestrzeń umożliwi mi stworzenie profesjonalnego studia, które stopniowo będę rozwijała, by tworzyć szybciej, więcej i lepiej!

Nasza przestrzeń

4 000 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

3 048 zł

brakuje

Marzę, by móc się z Wami spotykać na żywo. By było to możliwe, potrzebne jest coś więcej niż moje mieszkanie. Nasza przestrzeń byłaby czyś więcej niż moim miejscem do nagrań i pracy - miejscem na nasze spotkania! PATRONOM obiecuję webinary. Gdy osiągniemy ten cel, webinary będziemy mogli zamienić na spotkania i szkolenia na żywo!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Jakub Łebski
Jakub Łebski
Próg: 34 zł
Małgorzata
Małgorzata
Próg: 10 zł
Magdalena Trumpus-Tas
Magdalena Trumpus-Tas
Próg: 10 zł
Maciej Kowina
Maciej Kowina
Próg: 100 zł
Marcelina Idzik
Marcelina Idzik
Próg: 34 zł
Nika
Nika
Próg: 10 zł