Ale Wino Show

W Patronite od 22.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 633

Liczba Patronów: 527

Zostań Patronem
24 patronów
480 miesięcznie
480 łącznie

Więcej odcinków dla Was i lepsza jakość!

10 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

9 520 zł

brakuje

Zawsze pieszecie do nas, że chcecie nas więcej! W tej chwili jesteśmy w stanie nagrać i zmontować z ekipą jeden odcinek w tygodniu. Jesteśmy punktualni i nigdy Was nie zawiedliśmy, nasze odcinki pojawiają się zawsze w środy o 17:00. W ostatnich miesiącach musieliśmy również zrezygnować z części ekipy, ponieważ zwyczajnie nie było nas już na nią stać. Koszt produkcji odcinków w jakości, która nas satysfakcjonowała nas przerósł w czasach pandemii i braku zarobków.
Chcemy jednak wrócić do ekipy, chcemy wrócić do podróży (pamiętacie odcinki z Portugalii, z Austrii?) i chcemy nagrywać dla Was więcej, bo pomysłów jest mnóstwo, a tygodni w roku za mało!
Dwa odcinki w tygodniu - co wy na to?

Jeszcze więcej odcinków i materiały z podróży

20 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

19 520 zł

brakuje

A co powiecie na extra odcinki z podróży? Udało nam się zrobić kilka serii, ale chcemy więcej! Znamy regiony winiarskie, Iza degustowała w wielu miejscach podróżując przez wiele lat jako dziennikarz. Chcemy je Wam pokazać!
Dzięki Waszemu wsparciu, my wesprzemy również lokalne winiarstwo! Co powiecie na cykl odcinków po całej Polsce? Pokażemy Wam nowe miejsca, piękne szlaki winne, podpowiemy, co pić, kto jest najbardziej cool!
Zostań Patronem