Alpha Dogz Monika Rakowska

W Patronite od 08.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 757

Liczba Patronów: 1304

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
619 miesięcznie
10 083 łącznie
Daily nt. szkolenia psów, komunikacji z psem, wychowania psa, problemów behawioralnych itp. Codziennie tworzę treści i filmy treningowe na moim kanale na youtube, które możesz wesprzeć.

O Autorze

Cześć! Ja nazywam się Monika Rakowska i jestem trenerką psów. Opracowałam swój autorski system szkolenia psów o nazwie Alpha Dogz. Komunikacją z psami zajmuję się od najmłodszych lat, i od kiedy pamiętam, uczyłam moje psy sztuczek czy też posłuszeństwa, które to było dla mnie bardzo istotne w wychowaniu.  Dzięki temu, iż szkolenie psów stało się moją pasją, na swojej zawodowej drodze spotkałam wielu specjalistów i topowych trenerów, którzy dzielili się ze mną swoją wiedzą i technikami.

Dzięki Patronite udostępniam swoją wiedzę i dzielę się techniką szkolenia. Chcesz poznać mój autorski system szkolenia psów? Codziennie tworzę daily na firmowym koncie na instagramie oraz na tiktoku. Chciałbyś/ chciałabyś wesprzeć moją inicjatywę dzięki której będę mogła dokupić sprzęt treningowy?


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika