Avatar użytkownika

AlterMMO

4
patronów
85 
miesięcznie
1 425 
łącznie
4
patronów
85 zł 1 425 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Niby pół kebaba lub dwa piwa, a tyle znaczy.

Odnalazłeś mnie pośród ton internetowych treści, dostrzegłeś potencjał i poświęciłeś czas na dokonanie płatności. Dziękuję :)
25 zł miesięcznie
Pomagasz postawić kolejny krok ku niezależności i twórczości.

Chciałbym to wynagrodzić, na początek:
⚔️ Obecność na planszy na filmach (YouTube) i na początku/końcu streama (Twitch).
⚔️ Dodatkowe benefity w mojej Discordowej grze (szansa na pojawienie się jako boss, dodatkowe możliwości kosmetyczne, możliwość modlitwy w kapliczce).
⚔️3-razy większa szansa na wygraną w giveawayach na Discordzie.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
15 dostępnych miejsc
Niczym się nie martw, ja się wszystkim zajmę i mam nadzieję, że będziesz usatysfakcjonowany. Dziękuję za zaufanie.

⚔️ Nagroda z poprzednich progów,
⚔️ Podgląd moich programistycznych eksperymentów (stream na Discordzie lub kanał tekstowy, na którym odbywają się testy), a co za tym idzie wcześniejsze info o nadchodzących aktualizacjach.

100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
Nie zawiodę. Pewnie nie robisz tego dla nagród, tylko wierzysz, że AlterMMO może być czymś interesującym, ale mimo to chciałem zaproponować:

⚔️ Nagroda z poprzednich progów,
⚔️ Na Twoją cześć postaram się stworzyć NPCa w moich produkcjach lub będziesz mi towarzyszył jako pupil/wierzchowiec w moich przygodach w grach MMORPG.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
3 dostępne miejsca
Nie wiem co powiedzieć. To ogromny komplement, że zdecydowałeś się wesprzeć mnie aż taką kwotą. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia w jaki sposób mogę podziękować... Pozwól, że do puli nagród wrzucę:
⚔️ Nagroda z poprzednich progów,
⚔️ Możliwość zostania patronem streama lub odcinka na YouTube. Możesz również zaproponować temat filmu lub grę, którą będę ogrywał na streamie,
⚔️ Jeśli chcesz coś przegadać 1 na 1, to daj znać :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora AlterMMO w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

AlterMMO to miejsce dla ludzi, których łączy pasja do gier i technologii. Jeśli gracze mają nadzieję w dodatkach do starych gier albo w nowych produkcjach, które wzorują się na starych, to skąd ma przyjść REWOLUCJA?... Sięgam tam, gdzie inni się boją i nie tracę czasu na przeciętniaki.

Cześć Podróżniku Alternatywnych Światów!

Jestem Krystian, nazywają mnie Alter. Na początku powiem Ci w co wierzę... :>

Wierzę, że da się stworzyć grę, która zaskoczy wszystkich innowacyjnością i nie będzie się chlubiła kopiowaniem systemów gier sprzed 20 lat.

Wierzę, że dzięki technologii powstanie produkcja, w której świat będzie ewoluował, zaskakiwał, dostosowywał się do graczy i nie będzie tylko płytkim scenariuszem napisanym przez twórców. Tereny będą się zmieniały, roślinność będzie żywa, a potwory będą się uczyły i zmieniały swoje zachowania.

Wierzę, że powstaną gry, w których bodźcie będą przekazywane za pomocą dotyku, zapachu czy immersyjnego świata wirtualnego.

Wierzę, że taka produkcja może mieć uczciwy model płatności, który pozwoli mierzyć się graczom na równych zasadach i odciąć portfel od przygód w alternatywnym, wirtualnym świecie.

Odcinam się od schematów i uprzedzeń, wszystko badam samodzielnie i gram tak, jak lubię przy okazji analizując i wyciągając własne wnioski. Nie wzoruję się na nikim, nie kopiuję filmów zza granicy, popełniam błędy, mówię to, co myślę i nie ignoruję nowinek, których inni nie rozumieją i nie chcą zrozumieć :)

 

 

Po co patronite?

Moim największym problemem jest ograniczony czas. Dzięki zarobkom z działalności AlterMMO mogę przesuwać czasowy balans w stronę tworzenia dla Was. Jestem techniczną osobą, która dzięki Wam może przyczynić się do stworzenia odkrywczego miejsca w sieci.

Chcę, aby moja opinia została niezależna i służyła przede wszystkim graczom. Współprace z firmami mogą to zaburzyć i dlatego chcę to ograniczyć. Jeśli nie ma oficjalnej alternatywy albo pojawia się jakiś prywatny projekt, czyli... Po prostu piracki projekt, który kosztował mnóstwo pracy i dostarcza od groma rozrywki, to chcę Wam to pokazać.

Wszystkie zarobki z AlterMMO są przeznaczane na rozwój AlterMMO. Wspierając mnie NIE dokładasz mi się do prądu czy do sushi, bo moja aktualna praca zarobkowa pozwala pokryć mi standardowe koszty życia. Co najwyżej w przyszłości będę mógł tę pracę ograniczyć, żeby szybciej rozwijać AlterMMO.

 

 

Co przyniesie przyszłość?

Wychodzę z założenia, że TO JA JESTEM OD ROBOTY DLA WAS. Nie oczekują od Was pomysłów czy propozycji, jednak zawsze z przyjemnością odbiorę krytykę, wyciągnę wnioski czy przyjmę pomoc. Ze swojej strony oferuję kreatywność, dobry humor i zabawę :3

Nie chcę tylko grać w gry. W przyszłości chcę stworzyć coś swojego w świecie gier, na początek prostego, a po poznaniu odpowiednich osób i zgromadzeniu odpowiedniego zaplecza finansowego chciałbym stworzyć lub uczestniczyć w stworzeniu czegoś odkrywczego. Celuję w maraton nie przeszkadza mi to, że będzie to trwało długie lata.

Czy to będzie zwykłe MMORPG? Raczej nie. Czy to będzie gra sieciowa z prawdziwą sztuczną inteligencją? Nie wiem. Czy to będzie silnik, który za sprawą osadzenia na blockchainie będzie tworzony przez cały świat? Nie wiem. Czy możecie zagrać już w coś mojego autorstwa? Tak, stworzyłem skromną grę MMO, w którą może zagrać każdy na naszym Discordzie.

Wiem za to, że siedzę w grach od ponad 24 lat i nie zamierzam przestać. Zróbcie z tym co chcecie :D Życzę miłego dnia!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora AlterMMO już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Saylon
Saylon
25 zł
Maciej Gaj
Maciej Gaj
25 zł
Arek Mituła
Arek Mituła
25 zł
Karol Knieć
Karol Knieć
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.