Gry

Amigowiec

13 patronów
330 miesięcznie
Amigowiec to miejsce sentymentalne, które powstało aby podtrzymać pamięć o czasach, kiedy Amiga była nie tylko komputerem ale prawdziwą Przyjaciółką wpływającą na nasz rozwój – także duchowy. To nostalgiczny wehikuł czasu, dzięki któremu pozornie obcy sobie ludzie pielęgnują wspólne wspomnienia.

O Autorze

Strona Amigowiec.pl oraz związane z nią miejsca w social mediach zostały stworzone przez Radka Opala, miłośnika komputera Amiga oraz innych retro wspaniałości, demoscenowca starej daty, trackerowego muzyka, grafika, fana gier arcade.

Wśród fanów strony są nie tylko fani Amigi ale i Commodore, Atari, Spectrum, Timexa, Nintendo, SEGA, PSX i innych świetnych retro komputerów oraz konsol z czasów naszej młodości, które do dziś darzymy nie tylko sentymentem. Strona i połączone z nią profile społecznościowe pełnią bardzo ważną funkcję społeczną zrzeszając, pozornie obcych sobie, ludzi w jedną dużą wartościową Społeczność.

 Głównym celem "Amigowca", sentymentalnego wehikułu czasu, pielęgnowanie wspólnych wspomnień związanych z naszymi początkami fascynacji technologią i co z tym idzie rozwijaniem pasji, odnajdywaniem w sobie talentów. Moja mała strona zrzesza ludzi, których łączy szeroko pojęta "Amigowość", bez względu na zainteresowania czy konkretne platformy, gdyż jest ona stanem ducha. Tworzonymi "sentymemami" staram się wywołać uśmiech na twarzach pasażerów wehikułu i sprawić, że co dzień na chwilę, cofną się w czasie do dzieciństwa.  "Amigowiec" dla mnie, to magiczny czas, który poświęcam na planowanie i przygotowywane materiałów graficznych, audio-video, tak abyście trafili na to,  co sprawi że przez chwilę cofniecie się w czasie do momentu szczęścia, który także teraz wywoła uśmiech na twarzy i przypomnicie sobie samych siebie sprzed lat, a ja wraz z Wami odwiedzę tę nostalgiczną krainę. To wartość, której nie da się wycenić, jest poza wszelkimi liczbami.

Dziękuję za okazane wsparcie, na które nie patrzę przez pryzmat finansów, a raczej jako docenienie, okazanie sympatii i pomoc w nietanim w obecnych czasach hobbym, które sprawia że pomimo odległości, bez względu na ukochaną platformę dzieciństwa, to jednak wciąż jesteśmy połączeni płynącą między nami Amigowością...

W swoim i wszystkich innych obserwujących tę stronę osób, dziękuję Wam za wsparcie, dzięki któremu mogę poświęcać czas na nasze nostalgiczne podróże. Wasza amigowość, w moim sercu i na stronie www znajduje się na honorowym miejscu:
 


Pozdrawiam sentymentalnie-amigowo!
Radek.

Odwiedź moją stronę www.amigowiec.pl i przenieś się z niej do innych niezwykłych miejsc!


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Jacek Rusin
Jacek Rusin
Próg: 25 zł
Pawel Frackowiak
Pawel Frackowiak
Próg: 50 zł
Przemysław Michalak
Przemysław Michalak
Próg: 10 zł
Mariusz Rosinski
Mariusz Rosinski
Próg: 50 zł
Jan Czaja
Jan Czaja
Próg: 10 zł
Bunker Buster
Bunker Buster
Próg: 50 zł