Gry

Amigowiec

12 patronów
275 miesięcznie

Dobry humor

400 zł

miesięcznie

68%

osiągnięto

125 zł

brakuje

Głównym celem "Amigowca", sentymentalnego wehikułu czasu, pielęgnowanie wspólnych wspomnień związanych z naszymi początkami fascynacji technologią i co z tym idzie rozwijaniem pasji, odnajdywaniem w sobie talentów.

Czas, który poświęcam na wynajdowanie i przygotowywane materiałów video, zdjęć to czasami wyzwanie, tak abyście trafili na to, co sprawi, że przez chwilę cofniecie się w czasie do momentu szczęścia, który także teraz wywoła uśmiech na twarzy... Uwielbiam to wyszukiwanie.
Twoje wsparcie z pewnością pomaga mi w zdobywaniu takich, często nie tanich - jak to w retro - materiałów i pozwala mi oderwać się od zmagania się z codziennością.
Staram się integrować ludzi, których łączy "Amigowość", bez względu na zainteresowania czy konkretne platformy, gdyż jest ona stanem ducha. Dziękuję, że mi w tym pomagasz.

Podkręcanie klimatu

800 zł

miesięcznie

34%

osiągnięto

525 zł

brakuje

Wiadomo, że najlepiej podkręca się klimat poprzez planowanie i realizację możliwych wyjazdów na różne wydarzenia.
Wydatki na podróże pociągiem, nocleg, wejściówka oraz potrzebny do realizacji nagrań sprzęt sprawiłyby, że mogę bardziej się rozkręcić, a przez to podkręcić klimat, poszerzyć "amigowość", która nas łączy. Dzięki temu możemy spotkać się, porozmawiać, wymienić doświadczeniami, pograć w gry i pośmiać razem. Do tego dochodzą ewentualne zakupy nowo powstających gier (głównie na Amigę), które mógłbym Wam zaprezentować i przy okazji wesprzeć jej twórców.

Środki te także, w miarę możliwości postaram się zagospodarować na sprzętową rozbudowę Amigi, gdzie Imiona Patronów znajdą się zapisane w obudowie niezmywalnym tuszem, tak abym jako staruszek mógł wspomnieć "podczas nagrywania ostatniego filmu" o tych, którzy byli tak życzliwi.

Dodatkowo, dla Patronów, od czasu do czasu przygotowuję różne gadżety. Więc pewnie byłoby ich sporo więcej i częściej.

Byłoby fajnie...

5 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

4 725 zł

brakuje

Gdyby wsparcie miesięczne tyle wynosiło, to rzuciłbym pracę i skupił wyłącznie na zainteresowaniach, którymi dzieliłbym się z innymi, jak dotąd ale o wiele szerzej.
Do tego, poza oczywiście odwiedzaniem wszelkich wydarzeń retro, streamami z ciekawych miejsc dodałbym do tego udokumentowane wycieczki po - na początek krajowych, a następnie może i zagranicznych - muzeach retro i innych miejscach, do których nie macie czasu pojechać, a mają związek z naszymi zainteresowaniami i warto byłoby je odwiedzić. Pewnie byłyby też środki na to aby wspierać twórców działających w "naszym duchu", którzy według mojego mniemania na to zasługują, gdyż wytrwale walczą z "niepamięcią"... może stworzyć razem jakąś retro-napakowaną grę online multi... Jest sporo pomysłów i możliwości, ale...
... Dobra, dobra, już schodzę na ziemię. Skupmy się na realnych celach :)

Dzięki!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mariusz Kubiński
Mariusz Kubiński
Próg: 5 zł
Marcin Sacher
Marcin Sacher
Próg: 5 zł
Jacek Rusin
Jacek Rusin
Próg: 25 zł
Pawel Frackowiak
Pawel Frackowiak
Próg: 50 zł
Przemysław Michalak
Przemysław Michalak
Próg: 10 zł
Amigowiec
Amigowiec
Próg: 10 zł