Amigowiec

W Patronite od 03.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1061

Liczba Patronów: 886

Zostań Patronem
Kup na prezent
Amigowiec to sentymentalny wehikuł czasu, prowadzony przez Radka, gdzie pozornie obcy sobie ludzie pielęgnują wspólne wspomnienia. Miejsce, które powstało aby podtrzymać pamięć o czasach, gdy Amiga była nie tylko komputerem ale prawdziwą Przyjaciółką wpływającą na nasz, także duchowy, rozwój.

O Autorze

Strona Amigowiec.pl oraz związane z nią miejsca w social mediach zostały stworzone i prowadzone są solowo przez Radka Opala, miłośnika komputera Amiga, demoscenowca starej daty, trackerowego muzyka, grafika, swappera i fana gier arcade.

Głównym celem "Amigowca" - sentymentalnego wehikułu czasu - jest pielęgnowanie wspólnych wspomnień związanych z naszymi początkami fascynacji technologią i co za tym idzie rozwijaniem pasji, odnajdywaniem w sobie talentów. Moja strona zrzesza ludzi, których łączy szeroko pojęta "Amigowość", bez względu na zainteresowania czy konkretne platformy, gdyż jest ona stanem ducha. "Amigowiec" dla mnie, to magicznie spędzony czas.
Przy okazji zapraszam na mój facebookowy, amigowy FANPAGE AMIGOWIEC 
oraz do multiplatformowej Grupy Retro, a jeśli to za mało, to na Amigowym kanale Youtube znajdziesz więcej amigowości.

Wśród obserwujących stronę są nie tylko fani Amigi ale i Commodore, Atari, Spectrum, Timexa, Nintendo, SEGA, PSX i innych świetnych retro komputerów oraz konsol z czasów naszej młodości, które do dziś darzymy nie tylko sentymentem. Strona i połączone z nią profile społecznościowe pełnią bardzo ważną funkcję społeczną zrzeszając, pozornie obcych sobie, ludzi w jedną dużą wartościową Społeczność.

Dziękuję za okazane wsparcie, na które patrzę przez pryzmat sympatii i pomoc w nietanim w obecnych czasach hobby, które sprawia że pomimo odległości, to jednak wciąż jesteśmy połączeni płynącą między nami Amigowością...

W swoim i wszystkich innych obserwujących tę stronę osób dziękuję Wam za  możliwość poświęcania czasu na nasze nostalgiczne podróże. Wasza amigowość znajduje się na honorowym miejscu w moim sercu i... na stronie www.PATRONAT.AMIGOWIEC.PL :)

dzięki, Radek (Opal)
Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent