Gry

Amigowiec

13 patronów
335 miesięcznie

Dobry humor

400 zł

miesięcznie

83%

osiągnięto

65 zł

brakuje

Głównym celem "Amigowca", sentymentalnego wehikułu czasu, jest pielęgnowanie wspólnych wspomnień związanych z naszymi początkami fascynacji technologią i co z tym idzie rozwijaniem pasji, odnajdywaniem w sobie talentów.

Czas, który poświęcam na wynajdowanie i przygotowywane materiałów video, zdjęć to czasami wyzwanie, tak abyście trafili na to, co sprawi, że przez chwilę cofniecie się w czasie do momentu szczęścia, który także teraz wywoła uśmiech na twarzy... Uwielbiam to wyszukiwanie.
Twoje wsparcie z pewnością pomaga mi w zdobywaniu takich, często nie tanich - jak to w retro - materiałów i pozwala mi oderwać się od zmagania się z codziennością.
Staram się integrować ludzi, których łączy "Amigowość", bez względu na zainteresowania czy konkretne platformy, gdyż jest ona stanem ducha. Dziękuję, że mi w tym pomagasz.

Podkręcanie klimatu

800 zł

miesięcznie

41%

osiągnięto

465 zł

brakuje

Wiadomo, że najlepiej podkręca się klimat poprzez planowanie i realizację możliwych wyjazdów na różne wydarzenia retro.
Wydatki na podróże pociągiem, nocleg, wejściówka oraz potrzebny do realizacji nagrań sprzęt sprawiłyby, że mogę bardziej się rozkręcić, a przez to podkręcić klimat, poszerzyć "amigowość", która nas łączy. Dzięki temu możemy spotkać się, porozmawiać, wymienić doświadczeniami, pograć w gry i pośmiać razem.
Do tego dochodzą ewentualne zakupy gier (głównie na Amigę), które mógłbym Wam zaprezentować i przy okazji wesprzeć jej twórców, jeśli to nowości.

Środki te także, w miarę możliwości postaram się zagospodarować na sprzętową rozbudowę Amigi, gdzie Imiona Patronów znajdą się zapisane w obudowie "niezmywalnym tuszem", tak abym jako staruszek mógł wspomnieć "podczas nagrywania ostatniego filmu" o tych, którzy byli życzliwi.

Dodatkowo, dla Patronów, od czasu do czasu przygotowuję różne gadgety.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Pawel Frackowiak
Pawel Frackowiak
Próg: 50 zł
Przemysław Michalak
Przemysław Michalak
Próg: 10 zł
Mariusz Rosinski
Mariusz Rosinski
Próg: 50 zł
Jan Czaja
Jan Czaja
Próg: 10 zł
Bunker Buster
Bunker Buster
Próg: 50 zł
Krzysztof Odachowski
Krzysztof Odachowski
Próg: 25 zł