Avatar użytkownika

Laryngoskop

19
patronów
241 
miesięcznie
16 715 
łącznie
19
patronów
241 zł 16 715 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za wsparcie i uznanie mojej pracy! W zamian za to dostaniesz dostęp do dodatkowych odcinków Podcastu, dostępnych tylko dla Patronów
7 zł miesięcznie
Siódemka? Musisz naprawdę we mnie wierzyć! Ogromnie Ci za to dziękuję! Poza dodatkowym materiałem, dostaniesz ode mnie podcastową naklejkę na laptopa!
14 zł miesięcznie
Na Hipokratesa, czternaście złoty! Teraz bez wątpienia, poza wcześniej wymienionymi, masz prawo do odcinka podcastu na zamówienie!
21 zł miesięcznie
Chyba masz bon patriotyczny, co? :) To fantastyczne uczucie, mieć tak oddanych Słuchaczy. Myślę, że Wideopodcast na zamówienie będzie dobrym dodatkiem do podziękowań z poprzednich progów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Laryngoskop w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

AnestezjoPodcast to pierwszy podcast edukacyjny, skierowany specjalnie do personelu odpowiedzialnego za znieczulanie pacjentów (pielęgniarek i pielęgniarzy oraz lekarek i lekarzy). Nowości ze świata anestezjologii, audio i wideo edukacyjne, ciekawe projekty pro publico bono.

Cześć! Tu Staszek z AnestezjoPodcast!

Znasz to uczucie, kiedy przed Tobą jest strasznie ważny egzamin i czegokolwiek byś dla siebie nie zrobił/a, będziesz mieć wyrzuty sumienia? Ja znam, podobnie jak większość innych studentów kierunków medycznych. Problem polega na tym, że jak nie uprawiam sportu przez zbyt długi czas, to nie jestem w stanie usiedzieć i się uczyć. Błędne koło!

Ale czy na pewno? Kiedyś pomyślałem podczas treningu: a co, gdyby ktoś do mnie teraz mówił? Gdy tylko wbiegłem do domu, odpaliłem komputer i zacząłem szukać podcastu, który mógłby mnie przygotować do zostania specjalistą.

Nie ma. Po polsku, po angielsku, po włosku, po niemiecku, no nie ma. Nie mamy pańskiego podcastu i co nam pan zrobi. (wprawdzie znalazłem brytyjski, ale płatny, poza zasięgiem rezydenta).

No nic - pomyślałem - nisza jest, trzeba ją wypełnić - a że idea wolontariatu mi bliska, nie będę kasował ani złotówki!

(i do dziś na sam sprzęt do nagrywania wydałem więcej, niż przeznaczyłbym na ten nieszczęsny, brytyjski podcast :P)

Efekt jest taki, że dziś, gdy ktoś chce trenować/jechać samochodem/gotować obiad i jednocześnie się edukować, ma taką możliwość!

A w mojej głowie nadal tyle pomysłów, że muszę się mocno skupiać, żeby wystarczało mi czasu na uprawianie medycyny :)

Droga Słuchaczko, Drogi Słuchaczu!

Zróbmy zrzutę na Podcast! Stwórzmy razem dobre, merytoryczne i dostępne materiały edukacyjne. By pacjentom było lepiej!

Cele Autora

Razem dla bezpieczeństwa
  • 350 zł miesięcznie
  • 109 zł brakuje
68%
Jako moi Słuchacze wiecie na pewno, jak ważna jest dla mnie kwestia bezpieczeństwa. Szczególną rolę przywiązuję do tematu standardów bezpieczeństwa w sytuacjach nagłych. W ramach tego progu chciałbym drukować przetłumaczone przez nas checklisty ESA postępowania w stanach nagłych oraz etykiety - kolorowe naklejki na strzykawki z nazwami leków - i wysyłać je nieodpłatnie wszystkim chętnym, w których szpitalach nie ma możliwości zapewnienia tych (w mojej opinii - podstawowych) środków.
Podstawowe utrzymanie Podcastu
  • 70 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Serwer, strona internetowa, licencje na niezbędne programy, czasem parę złotych na książkę czy dostęp do artykułu... Moja druga połówka jest wyrozumiała, ale któregoś dnia zapewne przejdzie z fazy "fajnie, że masz pasję" do "Ty i ten Twój podcast!". To co? 6 dyszek na działalność i dyszka na różę dla Żony?
Szansa na rozwój
  • 200 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Chciałbym bardzo, żeby AnestezjoPodcast nie był moim prywatnym projektem i dążę do rozszerzenia zespołu. Im więcej możliwości czasoprzerobowych, tym więcej lepszej jakości treści możemy Wam dostarczać. Marzy mi się osobiście pokrycie tematyką podcastu kompletu treści niezbędnych do zdania egzaminu specjalizacyjnego... Ważne jest dla mnie też, by "nowi" autorzy dostawali nieodpłatnie podstawowe wyposażenie, niezbędne do tworzenia (mikrofon i rejestrator dźwięku). To dla nich te dodatkowe złotówki!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Laryngoskop już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Błaszków
Krzysztof Błaszków
3 zł
Marta Kusiak
Marta Kusiak
21 zł
Patrycja Kuszel
Patrycja Kuszel
14 zł
Maciej Czernichowski
Maciej Czernichowski
14 zł
Katarzyna Bekisz
Katarzyna Bekisz
21 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.