Laryngoskop

W Patronite od 04.04.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1223

Liczba Patronów: 704

Zostań Patronem
Kup na prezent
25 patronów
328 miesięcznie
13 780 łącznie

Razem dla bezpieczeństwa

350 zł

miesięcznie

93%

osiągnięto

22 zł

brakuje

Jako moi Słuchacze wiecie na pewno, jak ważna jest dla mnie kwestia bezpieczeństwa. Szczególną rolę przywiązuję do tematu standardów bezpieczeństwa w sytuacjach nagłych. W ramach tego progu chciałbym drukować przetłumaczone przez nas checklisty ESA postępowania w stanach nagłych oraz etykiety - kolorowe naklejki na strzykawki z nazwami leków - i wysyłać je nieodpłatnie wszystkim chętnym, w których szpitalach nie ma możliwości zapewnienia tych (w mojej opinii - podstawowych) środków.

Podstawowe utrzymanie Podcastu

70 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Serwer, strona internetowa, licencje na niezbędne programy, czasem parę złotych na książkę czy dostęp do artykułu... Moja druga połówka jest wyrozumiała, ale któregoś dnia zapewne przejdzie z fazy "fajnie, że masz pasję" do "Ty i ten Twój podcast!". To co? 6 dyszek na działalność i dyszka na różę dla Żony?

Szansa na rozwój

200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Chciałbym bardzo, żeby AnestezjoPodcast nie był moim prywatnym projektem i dążę do rozszerzenia zespołu. Im więcej możliwości czasoprzerobowych, tym więcej lepszej jakości treści możemy Wam dostarczać. Marzy mi się osobiście pokrycie tematyką podcastu kompletu treści niezbędnych do zdania egzaminu specjalizacyjnego... Ważne jest dla mnie też, by "nowi" autorzy dostawali nieodpłatnie podstawowe wyposażenie, niezbędne do tworzenia (mikrofon i rejestrator dźwięku). To dla nich te dodatkowe złotówki!