Avatar użytkownika

Aneta Frąckowiak

2
patronów
20 
miesięcznie
160 
łącznie
2
patronów
20 zł 160 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Każdego dnia od poniedziałku do piątku o godzinie 6:00 rano dostaniesz maila ode mnie. Mail będzie zawierał motywację, temat do rozważenia, wpis pobudzający do działania. Ja wypiję kawę od Ciebie, która pobudzi mnie do dalszego działania, a TY dostaniesz ode mnie motywacyjnego kopa.
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Każdego dnia od poniedziałku do piątku o godzinie 6:00 rano dostaniesz maila ode mnie. Mail będzie zawierał motywację, temat do rozważenia, wpis pobudzający do działania. Dodatkowo raz w miesiącu otrzymasz ode mnie personalizowanego maila tylko do Ciebie poruszającego tematy dla Ciebie ważne. Tematy te określimy we wspólnej korespondencji :)
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Dziękuję za Twoje wsparcie! Każdego dnia od poniedziałku do piątku o godzinie 6:00 rano dostaniesz maila ode mnie. Mail będzie zawierał motywację, temat do rozważenia, wpis pobudzający do działania. Dodatkowo raz w miesiącu otrzymasz ode mnie personalizowanego maila tylko do Ciebie poruszającego tematy dla Ciebie ważne. Tematy te określimy we wspólnej korespondencji :)
Dodatkowo dołączysz do zamkniętej grupy na FB KLUB MOTYWACJI LOCO, w której znajdować się będą tylko moi patroni. Tam rozmawiać będziemy tylko o motywacji - zero postów sprzedażowych. Będę poruszała zagadnienia dla Was ważne - rozwinięcia maili, odpowiedzi na Wasze pytania. Czasami będzie to w formie pisemnej, czasami na żywo, a także podczas spotkań na meet.
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Dziękuję za Twoje wsparcie! Dziękuję za Twoje wsparcie! Każdego dnia od poniedziałku do piątku o godzinie 6:00 rano dostaniesz maila ode mnie. Mail będzie zawierał motywację, temat do rozważenia, wpis pobudzający do działania. Dodatkowo raz w miesiącu otrzymasz ode mnie personalizowanego maila tylko do Ciebie poruszającego tematy dla Ciebie ważne. Tematy te określimy we wspólnej korespondencji :)
Dodatkowo dołączysz do zamkniętej grupy na FB KLUB MOTYWACJI LOCO, w której znajdować się będą tylko moi patroni. Tam rozmawiać będziemy tylko o motywacji - zero postów sprzedażowych. Będę poruszała zagadnienia dla Was ważne - rozwinięcia maili, odpowiedzi na Wasze pytania. Czasami będzie to w formie pisemnej, czasami na żywo, a także podczas spotkań na meet.
Dodatkowo otrzymasz 1h w miesiącu, którą poświęcę tylko Tobie - online. Porozmawiamy o tym, co Cie trapi, czasami tylko posłucham, czasami postaram się odpowiedzieć na Twoje wątpliwości. Spotkanie może być również w formie biznesowej.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Aneta Frąckowiak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, jestem Aneta i jestem siłą napędową stojącą za polską marką sportową Loco Sport oraz kobiecej grupy Jestem LOCO! Postanowiłam pójść krok dalej i przygotować personalizowane doświadczenia i produkty, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Nie tylko te fitness, ale i życiowe.

Cześć, jestem Aneta i jestem siłą napędową stojącą za polską marką sportową Loco Sport. Moja pasja do aktywności fizycznej i pragnienie inspirowania innych kobiet do zdrowego stylu życia doprowadziły mnie do stworzenia Loco Sport – marki, która łączy funkcjonalność i styl, byś czuła się niepowstrzymanie w każdym ruchu.

Ale to nie wszystko! Jestem też założycielką dynamicznie rozwijającej się społeczności "Jestem LOCO!", gdzie tysiące kobiet z różnych ścieżek życia łączą się, by wzajemnie się motywować i dodawać sobie skrzydeł na drodze do lepszej wersji siebie. Nasza grupa to nie tylko miejsce, gdzie dzielimy się sukcesami i wyzwaniami, ale przestrzeń pełna wsparcia, inspiracji i realnej zmiany.

Wierzę w indywidualne podejście – każda z nas jest unikalna i każda zasługuje na to, by jej potrzeby były słyszane i spełniane. Dlatego podjęłam decyzję o pójściu o krok dalej, aby oferować personalizowane doświadczenia i produkty, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Nie tylko te fitness, ale i życiowe.

Dołączając do mojej społeczności na Patronite, nie tylko wspierasz rozwój mój i marki. Pomagasz w rozwoju naszej grupy, ale także inwestujesz w siebie i swoją przyszłość. Każdy wkład pozwala mi na dalsze tworzenie innowacyjnych produktów i organizowanie wydarzeń, które będą miały realny wpływ na Twoje życie.

Jeśli jesteś gotowa dołączyć do rewolucji "Loco" i stać się częścią czegoś większego, to zapraszam Cię serdecznie do wsparcia mojej misji. Razem możemy więcej – razem jesteśmy LOCO!

https://www.facebook.com/groups/426084224885612

https://locosport.pl/

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Aneta Frąckowiak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Emilia Burzyńska
Emilia Burzyńska
10 zł
Monika Wiśniewska
Monika Wiśniewska
10 zł
Elżbieta  Henc
Elżbieta Henc
20 zł
Anna Karaś
Anna Karaś
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.