Angielski na wynos

W Patronite od 03.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1130

Liczba Patronów: 902

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
250 miesięcznie
2 260 łącznie
Hello Folks! Znacie mnie z popularnego podcastu "Angielski na wynos", w którym łączę storytelling z nauką języka angielskiego. Opowiadam historie z życia wzięte i uczę jak brzmieć bardziej naturalnie i mówić swobodniej!

O Autorze

Hello Folks! 

Nazywam się Karol 'Carlos' Kornet i tworzę dla Was podcast "Angielski na wynos", który swoją popularność zdobył niecodziennym podejściem do przekazywania wiedzy oraz prawdziwymi historiami związanymi z moją nauką tego języka. Opowiadam w nim swoją językową podróż po Wielkiej Brytanii oraz uczę w jaki sposób lepiej mówić po angielsku! Łączę elementy storytellingu z wiedzą popartą wykształceniem i przede wszystkim doświadczeniem, w luźny i przyjemny sposób! Tu nie usłyszysz tego co na zwykłej lekcji angielskiego.Sprawdź moje podcasty:

 

SPOTIFY:

https://open.spotify.com/show/5Y41LYc2ZyAEnqkTurjrA2

APPLE PODCASTS:
https://podcasts.apple.com/us/podcast/angielski-na-wynos/id1502938528

GOOGLE PODCASTS:

https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy8yYzU5ZTlmNC9wb2RjYXN0L3Jzcw?sa=X&ved=2ahUKEwiJj4Lf0vTzAhUe7rsIHVamAeUQ9sEGegQIARAC

EMPIK GO:

https://www.empik.com/1-hello-folks-angielskiwpodrozy-angielski-na-wynos-podcast-kornet-karol,p1265057806,ebooki-i-mp3-p

YOUTUBE:

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Katarzyna Papis
Katarzyna Papis
Próg: 20 zł
Aga Cha
Aga Cha
Próg: 10 zł
Jacek Dzwonek
Jacek Dzwonek
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Daria Jankowska
Daria Jankowska
Próg: 20 zł
Marcin B
Marcin B
Próg: 50 zł