Avatar użytkownika

Anjunafamily Poland

11
patronów
570 
miesięcznie
13 140 
łącznie
11
patronów
570 zł 13 140 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
PATRON ANJUNAFAMILY PL


Bardzo dziękuję za Twoje wsparcie! Dzięki Tobie możliwość zlotu z gwiazdą Anjuny jest coraz bliżej!
Zostaniesz dodany do zamkniętej grupy patronów na Facebooku, gdzie na bieżąco będą wrzucane informacje na temat zlotu naszej grupy
30 zł miesięcznie
PATRON ANJUNAFAMILY PL PLUS


Bardzo dziękuję za Twoje wsparcie ! Tak jak patron zostaniesz dopisany do zamkniętej grupy patronów oraz w ramach dodatkowej nagrody zgarniasz darmowe wejście na organizowany zlot ! Mam nadzieję, że dzięki Tobie będziemy się widzieć jak najczęściej !
50 zł miesięcznie
PATRON ANJUNAFAMILY PL SILVER


Bardzo dziękuję za Twoje wparcie ! Oprócz profitów patrona plus zaprosimy Cię na backstage, dzięki czemu poznasz gwiazdy, które zaprosimy na zlot! Dodatkowo otrzymasz gadżety grupy Anjunafamily PL oraz wspierającymi ją kolektywami :)
100 zł miesięcznie
PATRON ANJUNAFAMILY PL GOLD


Bardzo dziękuję za Twoje wparcie ! Dzięki patronatowi w wersji GOLD oprócz profitów z powyższych patronów będziesz mógł(a) decydować razem z nami kogo chciał(a)byś posłuchać na żywo ! Dodatkowo otrzymasz akredytację, która zapewni Ci swobodne wejście na backstage.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Anjunafamily Poland w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy grupą zrzeszającą społeczność "Anjunafamily Poland". Działamy jako kolektyw DIMS i organizujemy zloty . Z każdym kolejnym spotkaniem przybywa wielu nowych osób, które chcą do nas dołączyć. Jeśli zainteresował Cię ten profil, dołącz do nas !

Hmm... jak to było ?

Słuchając cotygodniowych epizodów ABGT, wielbiąc ich styl, szperając w internetach w 2017 roku zupełnym przypadkiem wpadli na siebie ludzie z różnych części Polski. Tak powstała facebookowa grupa ANJUNAFAMILY POLAND, która dziś liczy 3 tys. osób.


PIERWSZY ZLOT

Każdego dnia do grupy dołączały kolejne osoby, budując wspaniałą społeczność, wymieniającą się wspólnymi spostrzeżeniami. W 2018 roku dzięki agencji Euforia Festivals, która zabookowała na swój event Above & Beyond dzięki czemu nadarzyła się okazja do zorganizowania pierwszego zlotu ludzi, którzy przez ten czas dołączyli do grupy
 Pół roku później spotkaliśmy się w warszawskiej Progresji, gdzie mogliśmy się bawić przy muzyce Spencera Browna i  Above & Beyond

 

 

2019

 

Ten rok przyniósł nam wspaniałe wieści ponieważ ogłoszono, że flagowa impreza Anjuny odbędzie się w czeskiej Pradze, dzięki czemu wielu z nas mogło się spotkać. Osobiście uważamy, że to był najpiękniejszy z dotychczasowych zlotów. Między nami nawiązało się wiele nowych przyjaźni, które trwają do dziś !
  

2020

W tym roku w Szczecinie grupa przyjaciół działająca na facebokowym profilu "Anjunafamily Poland" zakłada kolektyw, organizujący wydarzenia w klubach głównie dla społeczności Anjuna ale też nowych osób, które regularnie dołączają do kolejnych wydarzeń. Następnie nastał czas pandemii...

2022 -23

W roku 2022 powstaje w głowach zorganizowanie pierwszego eventu pod nazwą "Projekt Odra", który odbył się w maju w szczecińskiej Hali Odra, a głównymi gwiazdami tego wydarzenia byli doskonale znani fanom Anjuny, Kyau & Albert. Ponadto na wydarzeniu można było usłyszeć takich artystów jak Arctic Moon, Milkwish, Sasha Dubrovsky, Rado van Bee, Maywave czy Adam Sobiech.
 

 

Również w 2022 roku kolektyw Deep In My Soul nawiązuję współpracę ze znanym z organizacji dużych wydarzeń Be Kolektiv. Panowie dzięki temu mają możliwość zaprezentowania się u boku swoich ulubionych gwiazd takich jak Tinlicker, Marsh czy Jody Wisternoff. W roku 2023 podjęto decyzję o wspólnej organizacji kolejnej edycji "Projektu Odra" przenosząc go do klubu Transformator we Wrocławiu. Edycja ta trwała 2 dni i oprócz wydarzeń w klubie można było pobawić się na statku podczas rejsu po Odrze.

 

Co dalej ?

Wierzymy, że zakładając ten profil, na którym patronami będziecie w głównej mierze Wy, członkowie Anjunafamily PL oraz dotychczasowi i nowi fani kolektywu Deep In My Soul  pomożecie nam w realizacji organizowania takich zlotów. Dotychczas udało nam się zorganizować kilkadziesiąt wydarzeń w największych miastach w całej Polsce, goścliliśmy też w Czechach i Niemczech. Wasza pomoc jest dla nas nieoceniona i zrobimy wszystko aby nasza grupa się powiększała, nasze spotkania mogłyby się odbywać częściej a muzyka dawała nam skrzydeł


Poniżej relacje video z niektórych z nich

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Anjunafamily Poland już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Robert Harezlak
Robert Harezlak
50 zł
Emilia Zubik
Emilia Zubik
30 zł
Joanna Podowska
Joanna Podowska
30 zł
Krzysztof Ber
Krzysztof Ber
50 zł
Damian Sokolowski
Damian Sokolowski
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.