Anna Aleksandra Harężlak

W Patronite od 28.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Nareszcie Na Swoim to podcast dla małych przedsiębiorczyń i przedsiębiorców, a także twórczyń i twórców w sieci. Z moimi gośćmi rozmawiamy o social mediach, komunikacji, marce osobistej, marketingu, sprzedaży i innych tematach, które pomogą Ci się rozwijać i zainspirują do nowych działań.

O Autorze

Kim jestem

Cześć nazywam się Ania na co dzień zajmuję się komunikacją, a „po lekcjach” jestem podcasterką. Na drugie imię powinnam mieć „mam pomysł”, bo to coś co najczęściej pada z moich ust. I tak to już jest, że staram się te swoje pomysły wcielać w życie.

Po co nagrywam podcast

Teoretycznie każdy z nas ma równy dostęp do informacji, narzędzi i wiedzy, tylko nie każdy wie, gdzie szukać. Postanowiłam połączyć dwie pasje – z jeden strony zawsze chciałam pracować w radiu a z drugiej być nauczycielką. Więc dlatego powstał podcast, który uczy.

Dla kogo jest podcast

Podcast jest dla przedsiębiorczyń, twórczyń, instagramerek, nauczycielek – osób, które chcą rozwijać swój biznes, kompetencje komunikacyjne, budować markę osobistą. Staram się też poruszać tematy dotyczące różnorodności i włączania w zespołach i w biznesie.

Do swojego podcastu zapraszam ekspertki i ekspertów z różnych dziedzin. Czasem nagrywam też solo.

Na co przyda się wsparcie

Sprzęt i oprogramowanie - wiadomo nie zużywa się tak szybko. Ale nowy komputer by się już przydał. A do tego ciągle poszerzam swoje horyzonty - kursy, studia etc. Twoje wsparcie będzie nieocenione i bardzo Ci za nie dziękuję. 

 

Do tej pory nagrałam jeden wywiad w formie video:

 

Jeden z najczęściej odsługiwanych odcinków na Spotify:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika