Avatar użytkownika

Anna Kłosowska - Odmęty Absurdu

33
patronów
525 
miesięcznie
42 125 
łącznie
33
patronów
525 zł 42 125 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Może 5 zł miesięcznie to też niewiele dla Ciebie, bo lubisz to co robię i chcesz, żebym więcej rysowała, a mniej martwiła się skąd wziąć na rachunki?
10 zł miesięcznie
Są też ludzie dla których 10 zł miesięcznie to niewielka kwota jak patrzą ile fajnych rzeczy dla nich rysuję. Jeśli należysz do nich - wesprzyj mnie tą kwotą i czuj satysfakcję bycia patronem prawdziwej sztuki!
20 zł miesięcznie
Jeśli ktoś chce być jeszcze fajniejszy i jeszcze bardziej mnie wspierać, może bezinteresownie przekazać 20 zł miesięcznie. Będę zdecydowanie zachwycona :) To mniej więcej tyle ile kosztuje ryza najtańszego papieru.
30 zł miesięcznie
30 zł to już bardzo duże dla mnie wsparcie <3 Nawet nie wiecie jak to grzeje w serce, że są ludzie, którzy chcą taką kwotę przeznaczyć na wspieranie mnie <3
40 zł miesięcznie
To wielce spaniałe, bezinteresowne wsparcie, które rozpromienia twarz w uśmiechu <3
50 zł miesięcznie
Takie wsparcie świadczy o wielkim serduszku i generuje moją wielką wdzięczność <3

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Anna Kłosowska - Odmęty Absurdu w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Odmęty Absurdu

Nazywam się Anna Kłosowska i jestem autorką Odmętów Absurdu. Jeśli moje odmęty pomagają ci w życiu, niosą radość, albo po prostu czytasz je chętniej niż gazetę i chcesz, żeby pojawiały się codziennie to patronuj i ciesz się, że dzięki tobie mogę w spokoju tworzyć nie martwiąc się o to z czego będę zasadniczo żyć :)

 

Niektórzy autorzy mówią, że jak zapłaci się więcej będzie można dostać coś ekstra. Zasadniczo ja wszystko co robię publikuję za darmo w sieci i nie zamierzam przestać. Nie lubię kiedy jest coś za coś. Bardzo, bardzo cenię wasze wsparcie i naprawdę wiele mi ono daje i mam nadzieję, że wy również bardzo cienicie moje obrazki i że wiele wam one dają <3 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Anna Kłosowska - Odmęty Absurdu już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Michał Tomela
Michał Tomela
10 zł
Anna Lazanowska
Anna Lazanowska
20 zł
Monika Michta (Eressiel)
Monika Michta (Eressiel)
10 zł
Robert Maron
Robert Maron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.