Anty-Alienator

W Patronite od 07.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2138

Liczba Patronów: 1710

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
65 miesięcznie
515 łącznie
Porady dla rodziców doświadczających alienacji rodzicielskiej, w szczególności dla ojców. Tematyczne wpisy na stronie internetowej www.anty-alienator.dlawas.net dotyczące spraw sądowych i wszystkiego co pomaga walczyć ze zjawiskiem alienacji rodzicielskiej.

O Autorze

Informacje, szablony, wzory dokumentów okazały się przydatne? Korzystając z nich zaoszczędziłeś tysiące złotych. "Poprowadzenie" najprostszej sprawy przez adwokata to od 3.000 zł w górę. Napisanie pisma kilkaset zł.

Na stronie Anty-Alienator.DlaWas.net znajdziesz dużo więcej praktycznych informacji niż powiedział by Tobie adwokat.

Bezpłatnie dzielę się swoim doświadczeniem w walce z alienacją rodzicielską. Skupiam się na praktycznych i merytorycznych aspektach. Bez "walki z całym systemem", bez wątków pobocznych jak szczepionki, Żydzi itp.

Dzielę się doświadczeniem. Kolejnych kilkanaście rozpoczętych wpisów czeka na publikację. Jeśli pomogłem - będzie mi miło gdy zostaniesz Patronem Anty-Alienator.DlaWas.net, choćby symbolicznie. Będzie to motywujące do kolejnych publikacji. Potrzebujesz by opisać zagadnienie, które jeszcze nie zostało opisane? Daj znać.

Pozdrowienia i powodzenia!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Jerzy Korkuz
Jerzy Korkuz
Próg: 25 zł
Daniel Olech
Daniel Olech
Próg: 10 zł
Wojciech Frącz
Wojciech Frącz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Michał Stefanik
Michał Stefanik
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł