FUNDACJA AKADEMIA PIŁKARSKA MAM TALENT LIMANOWA

W Patronite od 19.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2395

Liczba Patronów: 1715

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
30 miesięcznie
4 220 łącznie
Fundacja Akademia Piłkarska Mam Talent Limanowa jako cel postawiła sobie rozwój dzieci od 3 do 12 roku życia w ramach własnego planu szkolenia. Treningi piłkarskie prowadzone są stacjonarnie w centrum szkoleniowym w Limanowej, a także mobilnie w szkołach podstawowych i przedszkolach.

O Autorze

 

 

Akademia Piłkarska Mam Talent jest jednym z największych podmiotów kształcących młodych piłkarzy i piłkarki w regionie południowej Polski.  Nieustanny rozwój struktur sportowych i administracyjnych od początku powstania w 2014 roku sprawił, że w tym momencie pod opieką trenerów APMT regularnie trenuje ponad 500 dzieci!

Już od ponad 12 lat Akademia Piłkarska Mam Talent rozwija piłkarskie umiejętności młodzieży na terenie Małopolski.  Dodatkowo latem i zimą nasi podopieczni wyjeżdżają na obozy sportowe oraz uczestniczą w stacjonarnych półkoloniach piłkarskich.

Nasze zespoły zwyciężają w turniejach, a poszczególni futboliści zdobywają w ich trakcie nagrody indywidualne. Postępy zawodników APMT wzbudziły zainteresowanie znanych polskich klubów. Stworzyliśmy także projekt APMT Polska, który skupia  utalentowanych piłkarzy z całej południowej Polski. Najbardziej wyróżniający się gracze APMT otrzymywali powołania do kadry Małopolskiego Związku Piłki Nożnej i Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Futboliści APMT, w różnych kategoriach wiekowych, mieli okazje zbierać fantastyczne doświadczenia w rywalizacji z takimi klubami jak: Manchester United (Anglia), FC Liverpool (Anglia), FC Everton (Anglia), Bayern Monachium (Niemcy), Borussia Dortmund (Niemcy), Hertha Berlin (Niemcy), PSV Eindhoven (Holandia), Vitesse Arnhem (Holandia), Malmoe FF (Szwecja), FA Kopenhaga (Dania), Dynamo Kijów (Ukraina), Karpaty Lwów (Ukraina), Sparta Praga (Czechy), Banik Ostrava (Czechy), Slovan Bratysława (Słowacja), MTK Budapeszt (Węgry), FC Videoton (Węgry), CFR Cluj (Rumunia) oraz Napa United (USA).

Dynamiczny rozwój sportowo-organizacyjny pozwala nam realizować ambitne cele i plany, a dzięki temu dzieci doskonalące swoje umiejętności w Akademii Piłkarskiej Mam Talent mogą śmiało myśleć o realizacji swoich najskrytszych marzeń.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jerzy Witek
Jerzy Witek
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Agata Palka
Agata Palka
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł