Obrazek tła lewy Obrazek tła prawy

Dlaczego jeszcze nie mam żadnych Patronów?

Pierwszą przyczyną może być brak weryfikacji - po aktywacji profilu progi zostają zablokowane, ich odblokowanie wymaga przejścia dodatkowej weryfikacji danych - szczegóły tego procesu omówiliśmy tutaj: Pamiętaj o dodatkowej weryfikacji!

Przyciągnięcie Patronów wymaga czasu i nieco wysiłku ze strony Autora. Najważniejsze jest aktywizowanie osób, które są Twoimi fanami, widzami, czytelnikami - to z tego grona rekrutuje się najwięcej Patronów! Zadbaj o odpowiednią komunikację, zastanów się, czy co najmniej 85% Twojej społeczności w ogóle wie o istnieniu Twojego profilu i korzyściach, które z niego płyną?

Przyczyną braku Patronów mogą być również kiepsko opisane/określone progi finansowe lub niezbyt atrakcyjny profil Autora. Dobra informacja – to wszystko można zmienić! Jeśli więc dotychczasowa strategia nie przynosi rezultatów, może warto ją przemyśleć i zmodyfikować?

Liczba aktywnych Patronów w całym serwisie również ciągle się zwiększa, a wraz z nią szansa, że któryś zdecyduje się na wsparcie Twojej pasji - ale bez działań komunikacyjnych i postawienia na siłę społeczności, Twój profil nie odniesie sukcesu. Polecamy ten artykuł: 30 rad: jak promować profil i zdobywać Patronów

Nie znalazłeś odpowiedzi na wyszukiwane pytanie?

Napisz do nas