Obrazek tła lewy Obrazek tła prawy

Jak działa program Płać z ING?

Uwaga! Akcja zakończona!

Jeśli włączysz funkcję Płać z ING na swoim profilu Autora, to za każdym razem, gdy nowy Patron wesprze Cię opłacając subskrypcję za pomocą przelewu z konta ING, bank dopłaci Ci dodatkowe 25%! Każdy Autor może otrzymać łącznie do 500 zł w formie takich dopłat. 

Jak dołączyć do Płać z ING?

a) możesz wyrazić chęć dołączenia już na etapie tworzenia profilu - wystarczy, że w ostatnim kroku kreatora profilu zapoznasz się z regulaminem akcji i zaznaczysz pole, które pozwoli Ci dołączyć do Płać z ING 

b) jeśli Twój profil jest już aktywny, zaloguj się na swoje konto i przejdź do tej sekcji  - a następnie zaakceptuj regulamin akcji (oczywiście uprzednio się z nim zapoznając) 

I...tyle! Od tej pory do każdej nowej wpłaty Patrona, wykonanej przez przelew z ING, otrzymasz dodatkowe 25%!

Szczegóły:

1. Jak wypłacane są dodatkowe środki, dopłacane przez ING? 

Wypłaty związane z akcją "Płać z ING" są realizowane osobnym przelewem bankowym, raz w miesiącu (przelew obejmuje środki zgromadzone w poprzednim miesiącu kalendarzowym).

2. Czy akcja obejmuje tylko nowe przelewy? 

ING Bank Śląski dopłaci dodatkowe 25% do wszystkich wpłat z ING, które zostaną wykonane po przyłączeniu się do akcji (czyli - do wszystkich nowych subskrypcji po dołączeniu do Płać z ING, do określonego limitu - patrz niżej)

3. Jak długo będzie trwała akcja? 

Do 10.05.2020 r lub do wyczerpania środków.

4. Czy są jakieś ograniczenia co do kwot przekazywanych w ramach Płać z ING? 

Tak - wartość jednorazowej dopłaty nie może przekroczyć kwoty 100 zł, natomiast łączny limit dopłat na jednego Autora wynosi 500 zł. Jeśli w pierwszej edycji Twoje konto osiągnęło limit 500 zł, w drugiej edycji możesz zdobyć kolejne 500 zł dopłaty. Użytkownicy, którzy dołączają do akcji po raz pierwszy, mogą uzyskać maksymalnie 500 zł dopłaty.

Nie znalazłeś odpowiedzi na wyszukiwane pytanie?

Napisz do nas