Obrazek tła lewy Obrazek tła prawy

Mój profil ma niewielu Patronów, dlaczego tak się dzieje?

W pierwszej kolejności warto sprawdzić, ile osób widziało Twój profil. Możesz to zrobić w tej sekcji. Kiedy masz już jasną sytuację, zastanów się, ile punktów z tego artykułu spełniasz. Jeśli jest ich mniej niż połowa - warto wprowadzić te działania w życie!

Pamiętaj, że działanie profilu na Patronite, to nie sprint, a maraton. To działania długookresowe, o których powinieneś często, ale nienachalnie komunikować. Dzięki stale pojawiającej się informacji o tym, gdzie można Cię wspierać, Patroni będą widzieli jak angażujesz się w swoje działania!

Jeśli Twój profil na Patronite jest stosunkowo nowy, warto zastanowić się, czy Twoja wizytówka i progi są atrakcyjne dla Patronów. Rozbudowany Opis Autora ze zdjęciami, czy osadzonymi filmikami, przemyślane kwotowo oraz merytorycznie Progi z podziękowaniem i nagrodami, a także opisane w paru zdaniach Cele sprawią, że Twoi Patroni zobaczą, że zależy Ci na ich wsparciu. Niedbale stworzony profil daje o Tobie negatywną opinię

Jeśli jesteś na Patronite od dłuższego czasu, a Twój profil nie osiągnął takiego wsparcia, jakiego wcześniej oczekiwałeś, warto zastanowić się nad odświeżeniem profilu, dodaniem nowych, atrakcyjnych nagród, a także pochyleniem się nad wizytówką. Zastanów się także, czy Twoja komunikacja o Patronite jest wystarczająca, a Patroni mogą bez problemu znaleźć link do Twojego profilu. 

Jeśli w Twojej opinii zrobiłeś już wszystko, aby zyskać większe wsparcie, a mimo to profil dalej stoi w miejscu, napisz do nas na kontakt@patronite.pl, a postaramy Ci się pomóc indywidualnie!

Nie znalazłeś odpowiedzi na wyszukiwane pytanie?

Napisz do nas