Obrazek tła lewy Obrazek tła prawy

Jak działa program poleceń?

Program poleceń

Wspierasz ulubionego Autora? Zachęć innych, by do Ciebie dołączyli! Polecaj znajomym wspieranie Autorów i zyskaj specjalne odznaki, które będą widoczne przy Twoim avatarze. Gdy dzięki Tobie do grona Patronów dołączą nowe osoby, Twój profil pojawi się również w Rankingu "Liderzy" na podstronie Autora!

Jak działa program poleceń?

1. Twój unikalny link 

Jeśli chcesz dołączyć do programu poleceń:

  1. zaloguj się do swojego profilu
  2. kliknij w swój avatar w prawym górnym rogu 
  3. z menu wybierz Strefa Patrona
  4. następnie kliknij Program Poleceń
  5. Na samej górze tej strony zobaczysz najważniejszą informację - Twój unikalny link, który możesz wysyłać znajomym.

To właśnie dzięki niemu będziemy w stanie zidentyfikować osoby, które założyły konta Patrona i wsparły Autora - a następnie powiązać je z Twoim profilem. 

2. Podziel się informacją!

Pamiętaj! Twój link nie jest przypisany do konkretnego Twórcy - dlatego warto pokierować nieco przyszłych Patronów :)  Spójrz na ten przykład facebookowego posta: 

Jestem Patronem “Raportu o stanie świata” już od roku - i naprawdę uważam, że to zdecydowanie najlepiej wydane 10 zł miesięcznie. Jeśli wśród moich znajomych są osoby, które cenią sobie doskonałe dziennikarstwo, sprawdzone informacje i świetną formę - posłuchajcie choćby jednego odcinku Raportu! A jeśli się Wam spodoba - wejdźcie na Patronite, odszukajcie Dariusza Rosiaka - i wspierajcie  :) <link>


Możesz też zastosować link wygenerowany przy wyborze konkretnego Autora. Z listy Autorów, których wspierasz wystarczy wybrać Autora, a następnie skopiować wygenerowany link i udostępnić go w swoich mediach społecznościowych!

Rada: jeśli ktoś będzie Cię pytał, jak zostać Patronem - możesz podesłać mu tę instrukcję, wyjaśniającą krok po kroku cały proces płatności. 

3. “Skoro polecasz to zostanę Patronem!”

Gdy ktoś zarejestruje się i wesprze Autora korzystając z Twojego linku - zobaczysz to na swoim profilu, w sekcji Program Poleceń

Taką informację uzyska również Autor, który w swoim profilu (w sekcji Liderzy) będzie mógł zobaczyć, dzięki komu zyskał nowych Patronów!

4. Odznaki i wyróżnienia!

Patroni, dzięki którym Autor zyskał nowych Patronów, pojawią się również w specjalnej, nowej zakładce na profilu Autora - Liderzy! 

To dodatkowe wyróżnienie dla tych, którzy nie tylko wspierają - ale także zachęcają do wspierania innych, pomagając Twórcom rozwijać się i realizować cele. 

Zachęcając kolejnych Patronów zyskasz też specjalne odznaki, które będą widoczne przy Twoim avatarze - np. w komentarzach pod postami Autorów czy w zakładce Liderzy: 

Odznaki przyznawane są również za staż na Patronite czy liczbę wspieranych Autorów - a wkrótce pojawią się kolejne!

Nie znalazłeś odpowiedzi na wyszukiwane pytanie?

Napisz do nas