Zbiórka zweryfikowana

Czy odnajdziemy fatich? – czyli zbiórka na wydanie „Zbuntowanego, który chronił”

Avatar Szmaragdowe Pióro Szmaragdowe Pióro
20 zł z 13 000 zł
96 dni do końca zbiórki
1 wpłata

Patronite nie pobiera prowizji od zbiórek

O zbiórce

Witajcie, Kochane Mole Książkowe!

Jak pewnie pamiętacie, Ariadna wraz z Rametim i Losinisem wyruszyli w drogę z pewną misją. Mają za zadanie odnalezienie legendarnych ludów i - jeśli się uda - zawarcie z nimi sojuszu w imieniu samego Księcia, który pragnie uwolnić swój lud spod jarzma Króla Nocy.

Jednak takie wyprawy są kosztowne. Wytrzymałe wierzchowce, dobrej jakości rząd dla koni, zapasy jedzenia, strzały, zioła i cała reszta ekwipunku. Nie jest tego mało. A choć nasi wysłannicy będą mogli w drodze liczyć na życzliwą pomoc, to o niektóre rzeczy muszą jednak zadbać sami.

I tu zaczyna się Wasza rola. Jeśli chcecie pomóc sfinansować wyprawę Ariadny i wesprzeć ją w zdobyciu sojuszników w wojnie z Onyksem, możecie się przyczynić w prosty sposób. Wystarczy, że dorzucicie do skarbony kilka srebrnych monet lub choćby miedziaka. A my zadbamy, by fundusze zostały dobrze wykorzystane.

***
A teraz garść informacji 😁

- zbiórka ma na celu zebranie funduszy koniecznych do wydania Zbuntowanego, który chronił, III tomu cyklu Bielijon
- oszacowaliśmy, że koszt wyniesie min. 13 tys. zł, w co wlicza się:
redakcja: min. 5600 zł
korekta: min. 2800 zł
grafika ok. 2000 zł
druk (200 szt): ok. 2500 zł
- uznaliśmy, że w koszty na razie nie wliczamy reklamy, ale wszelką nadwyżkę ze zbiórki przeznaczymy właśnie na organizację konkursów, rozdań, patronaty itp.

Co otrzymacie w zamian?
- każdy, kto wpłaci choćby miedziaka, może liczyć na imienne podziękowanie w Zbuntowanym, który chronił oraz naszych social mediach
- każdy, kto wpłaci min. 30 zł, otrzyma darmowy egzemplarz Zbuntowanego, który chronił z dedykacją i autografem
- każdy, kto wpłaci min. 100 zł, otrzyma specjalny zestaw książkowy z dedykacją i autografem

A dodatkowo osoba, która wpłaci najwięcej, otrzyma także poprzednie tomy (jeśli ich jeszcze nie posiada) oraz będzie mieć zagwarantowane, że wyślemy jej także kolejne tomy cyklu Bielijon (tzn. tom IV i V głównej historii oraz dwa tomy dodatkowe, które uzupełniają opowieść).

W przypadku, gdy więcej osób prześle łącznie tę samą kwotą, nagroda zostanie wysłana do tej, która wpłaciła rekordową sumę jako pierwsza.

To jak? Chcecie wspomóc naszych wysłanników w ich zadaniu?

Ostatni wpłacający

Wsparcie anonimowe
2 tygodnie temu
20 zł