Patroni Ogrodu Twórz Zielone Piękno

W Patronite od 06.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2681

Liczba Patronów: 2619

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
20 miesięcznie
443 łącznie
Arboretum w Lądku-Zdroju to niewielki ogród w którym sadzimy i uprawiamy głównie drzewa i krzewy egzotyczne czyli wszelkie takie których ojczyzną są regiony inne od naszego , pochodzą głównie z Chin, Japonii, Ameryki Północnej i Południowej, Korei. Ogród jest własnością miasta. Dzięki Nam dla Nas

O Autorze

Nazywam się Paweł Pachla i od ponad 20 lat zajmuję się lądeckim ogrodem- arboretum. Od pielęgnacji po kreowanie przestrzeni ogrodu oraz fotografowanie i filmowanie ciekawych wydarzeń, zjawisk występujących w arboretum jako pasjonat i miłośnik tego miejsca jak również pracownik i opiekun. Zajmuję się również poszukiwaniem wszelkich historycznych informacji o ogrodzie oraz sam ją tworzę przez dokumentowanie wszelkich zdarzeń z nim związanych. Jestem autorem publikacji, oraz wydawnictw na temat ogrodu oraz wielu wydarzeń, eventow i projektów realizowanych na terenie ogrodu. Prowadzę też bardzo ciekawą stronę na FB gdzie publikuję różne działania w ogrodzie aktualne informacje na jego temat oraz zajmuję się fotografią przyrodniczą. Zapraszam również do GALERII oraz na FB, Youtube i Instagram.

Jestem również inicjatorem i współzałożycielem Stowarzyszenia Wspieram Arboretum którego celem jest wspomaganie tego pięknego miejsca a bez dodatkowych środków bardzo ciężko jest zapewnić prawidłową opiekę i pielęgnację. Choć miasto w miarę swoich możliwości również bardzo wspomaga arboretum to jednak każda cegiełka to wielki dar od WAS. Wszystkie pieniądze tu zbierane są przekazywane na rzecz Stowarzyszenia Wspieram Arboretum. Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia w ogrodzie. :)

Niesamowici goście
Dzień Dziecka i przebierańcy :D
Wywiady filmy reportaże
Lata mijają a ja w lesie, Mamutowiec i ja po prawej :D
W międzyczasie syn mi dorósł
Noc Słowiańska Noc Kupały
Był i Mikołaj

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ola Qqryk
Ola Qqryk
Próg: 20 zł
Anna Duch
Anna Duch
Próg: 3 zł
Marta Trn
Marta Trn
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anna Duch
Anna Duch
Próg: 5 zł