Avatar użytkownika

Patroni Ogrodu Twórz Zielone Piękno

1
patron
5 
miesięcznie
583 
łącznie
1
patron
5 zł 583 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Wybierz 3 zł
1000 dostępnych miejsc
Malućka cegiełeczka ale niezmiernie dla nas ważna. Gorące przywitanie, przy wejściu do ogrodu.
5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
999 dostępnych miejsc
Mała cegiełka za którą idą już buziaki i misio. Miejsce na honorowej liście PATRONÓW.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
1000 dostępnych miejsc
Połowa cegiełki. To dla ZIELONYCH SERC I MIŁOŚNIKÓW PRZYRODY , Wszyscy patroni dostają fajne gifty przy wejściu do ogrodu.
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
500 dostępnych miejsc
To już prawie cegła z nią będziemy rozbudowywać to piękne miejsce. Oprowadzanie i wstęp GRATIS dla 2 osób. Jednorazowo.
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
10 dostępnych miejsc
Mega cegła , jesteście niesamowici, teraz już wiemy że uda się wszystko z wami. Wstęp GRATIS dla 2 osób + zwiedzanie nocne. Jednorazowo w miesiącu. UWAGA gratis dostajesz od nas roślinkę, azalię pontyjską najpiękniej pachnącą. Unikat
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
5 dostępnych miejsc
Elitarna grupa PATRONÓW. Wstęp do ogrodu GRATIS bez limitów oraz jednorazowo oprowadzę Was i poopowiadam o drzewach oraz zaproszę na ognisko z kiełbaskami a jako gift folder o ogrodzie. .
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
3 dostępne miejsca
PATRONI ZIELONEJ MOCY. Wstęp gratis bez limitów i ogniska bez limitów. Za każdym razem powitanie rangi VIP. Kawka bez limitów. Pogaduchy o drzewach. Najwyższe miejsce na Honorowej Liście Patronów oficjalne lub pod postacią nick'u na stronie STOWARZYSZENIA WSPIERAM ARBORETUM

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Patroni Ogrodu Twórz Zielone Piękno w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Arboretum w Lądku-Zdroju to niewielki ogród w którym sadzimy i uprawiamy głównie drzewa i krzewy egzotyczne czyli wszelkie takie których ojczyzną są regiony inne od naszego , pochodzą głównie z Chin, Japonii, Ameryki Północnej i Południowej, Korei. Ogród jest własnością miasta. Dzięki Nam dla Nas

Nazywam się Paweł Pachla i od ponad 20 lat zajmuję się lądeckim ogrodem- arboretum. Od pielęgnacji po kreowanie przestrzeni ogrodu oraz fotografowanie i filmowanie ciekawych wydarzeń, zjawisk występujących w arboretum jako pasjonat i miłośnik tego miejsca jak również pracownik i opiekun. Zajmuję się również poszukiwaniem wszelkich historycznych informacji o ogrodzie oraz sam ją tworzę przez dokumentowanie wszelkich zdarzeń z nim związanych. Jestem autorem publikacji, oraz wydawnictw na temat ogrodu oraz wielu wydarzeń, eventow i projektów realizowanych na terenie ogrodu. Prowadzę też bardzo ciekawą stronę na FB gdzie publikuję różne działania w ogrodzie aktualne informacje na jego temat oraz zajmuję się fotografią przyrodniczą. Zapraszam również do GALERII oraz na FB, Youtube i Instagram.

Jestem również inicjatorem i współzałożycielem Stowarzyszenia Wspieram Arboretum którego celem jest wspomaganie tego pięknego miejsca a bez dodatkowych środków bardzo ciężko jest zapewnić prawidłową opiekę i pielęgnację. Choć miasto w miarę swoich możliwości również bardzo wspomaga arboretum to jednak każda cegiełka to wielki dar od WAS. Wszystkie pieniądze tu zbierane są przekazywane na rzecz Stowarzyszenia Wspieram Arboretum. Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia w ogrodzie. :)

Niesamowici goście
Dzień Dziecka i przebierańcy :D
Wywiady filmy reportaże
Lata mijają a ja w lesie, Mamutowiec i ja po prawej :D
W międzyczasie syn mi dorósł
Noc Słowiańska Noc Kupały
Był i Mikołaj

Cele Autora

Nety, fejsy, utuby dla OGRODU
  • 250 zł miesięcznie
  • 245 zł brakuje
2%
To pozwoli na utrzymanie kontaktu w sieci publikację zdjęć, filmów z ogrodu. Wszystko ma znaczenie nawet taki wydawałoby się bez sensu cel.
Reklama
  • 300 zł miesięcznie
  • 295 zł brakuje
1%
Reklama to ważna sprawa, zaprojektujemy ją sami ale już na wykonanie będą potrzebne środki. Ten cel też jest dla nas ważny.
Rozbudowa podświetlenia
  • 500 zł miesięcznie
  • 495 zł brakuje
1%
Będziemy po grosiku zbierać na udoskonalanie nocnego podświetlenia ogrodu. Arboretum w nocy to całkiem nowy wymiar zwiedzania i jako pierwsi w Polsce dzięki inwestycji miasta zrealizowaliśmy go.
Pielęgnacja i opieka
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 995 zł brakuje
0%
Niezbędne materiały, ochrony i pielęgnacji roślin.
Nowe rośliny
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 995 zł brakuje
0%
Rośliny nie lubią samotności dlatego będziemy kupować nowe ciekawe okazy których jeszcze nie mamy a które wzbogacą kolekcje w arboretum.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Patroni Ogrodu Twórz Zielone Piękno już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anna Duch
Anna Duch
5 zł
Ola Qqryk
Ola Qqryk
20 zł
Anna Duch
Anna Duch
3 zł
Marta Trn
Marta Trn
5 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.