WYMIATAMY WNĘTRZA w ARCHICAD - dla każdego

W Patronite od 06.11.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1904

liczba Patronów: 1797

1 patron
12 miesięcznie
12 łącznie

AKTUALIZACJE

13 500 zł

0%

osiągnięto

13 488 zł

brakuje

TO jest ten cel na początek, szczerze i bez tajemnic. Aktualizacja maszynerii.

Mój pierwszy cel to kwota potrzebna na zaktualizowanie tego czym dysponuję, wszystkich licencji których będę używał. Jest to część tej kwoty którą muszę na to przeznaczyć. Z Waszym wsparcie rozwój projektu jest możliwy. Jednak nie oznacza to że będą to filmy tylko na najnowszej wersji, o nie. Nie zapomnę o tych którzy pracują na wersjach wcześniejszych. Im się również ta wiedza należy!!!
Dzięki Waszemu wsparciu przyjdzie później czas na kolejny krok : stworzenie dla Was wzorca do pracy, prostego i pełnego zarazem które każdy Patron wspierający projekt #archicadziki kwotą od 120zł otrzyma aby móc bez przeszkód pracować i się dalej rozwijać.

Posiadam wersję starszą, jednak za pewne chcieli byście abym szkolił Was na tej najnowszej, w dodatku komercyjnej dzięki której możecie otrzymywać ode mnie cyfrowe podarunki. Nie ukrywam niczego, nie ukrywam, że moim głównym celem w życiu zawodowym jest szkolić, uczyć i nauczyć!! to jest bardzo ważne. A ta edycja #archicadziki to taka pierwsza, startowa. A więc liczę na Waszą pomoc na start.
Pamiętajcie ,że wpłacane środki to Wasza inwestycja w wiedzę, a na każdą wpłatę na życzenie otrzymacie Fakturę, a więc i legalny koszt dla Waszej działalności.

Mamy czas pandemii, czas niepewny i bardzo dziwny. Jednak wszelkie izolacje i lockdowny bardzo dobrze wpływają na czas który możemy poświęcać na własne dokształcanie. Tak, możemy ten czas izolacji przekuć w sukces i po otwarciu i powrocie do "normalności" ruszyć z kopyta. My, wszyscy, my #archicadziki


Zostań Patronem
Najnowsi Patroni