Avatar użytkownika

astrobabe

0
patronów
0 
miesięcznie
480 
łącznie
0
patronów
0 zł 480 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Próg Słoneczny 🌞

Dziękuję za to kosmiczne wsparcie! Dzięki Tobie mam więcej pieniędzy, ekhm, więcej energii na to, żeby rozwijać astrobabe. Myślę, że zacznę od tej nowej serii grafik o Księżycu, która chodzi mi po głowie. Albo naprawię zepsuty kod na stronie… Wygląda na to, że te pieniądze dostaną graficzka i programista, ale w końcu pieniądze to energia, która należy przekazywać, prawda?

Podziękowanie za wsparcie na tym progu zostanie nagrane i wysłane na stories na moim Instagramie.
40 zł miesięcznie
Wybierz 40 zł
12 dostępnych miejsc
Próg Księżycowy 🌙

The sun knows my body, but the moon knows my soul.

Wygląda na to, że się spotkamy! Mam dla Ciebie 40 minut rozmowy na Skype miesięcznie. Jeśli poszukujesz inspiracji na temat tego, jak wykorzystać astrologię w codziennym życiu i chcesz pogadać jak koleżanka z koleżanką, jak prawdziwe babes – jestem!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora astrobabe w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Astrobabe pomaga dziewczynom wykorzystać potencjał astrologii w domowych warunkach. Według mnie astrologia to doskonałe narzędzie do rozwoju osobistego (z odrobiną magii), dlatego postanowiłam promować życie zgodnie z cyklicznością i fazami Księżyca.

Astrobabe pomaga dziewczynom wykorzystać potencjał astrologii w domowych warunkach. Astrologia to doskonałe narzędzie do rozwoju osobistego (z odrobiną magii). Wiele razy zrealizowałam swoje marzenia z pomocą gwiazd (no, dobra, nie z pomocą, ale inspirując się planetami), dlatego teraz w prosty sposób pokazuję jak korzystać z astrologii na co dzień. 

Mam na imię Wiola i mam gwiazdę w swoim nazwisku: Starczewska. 

Na swoim blogu oraz na social media tłumaczę jak wykorzystać metaforyczny język astrologii, żeby lepiej zrozumieć procesy zachodzące we Wszechświecie (aka w Twoim wnętrzu). 

Astrologia pomaga w nawiązaniu kontaktu ze światem przyrody i poczuciu jedności z kosmosem.

“As above, so below, as within, so without, as the universe, so the soul…” 

Żyć w zgodzie z planetami, fazami Księżyca i porami roku to żyć z Ziemią, a nie tylko na Ziemi. Połączenie stresu i niepewności co do przyszłości to stan, na który astrologia staje się idealnym balsamem. 

Cele Autora

Rozwój bloga astrobabe.pl
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Jeden artykuł miesięcznie to co najmniej 5 zakupionych i przeczytanych książek, 3 godziny researchu, 1 faktura dla grafika i kilka godzin spędzonych nad edycją wideo. Moją intencją jest zamieszczanie na blogu jednego merytorycznego artykułu miesięcznie, w którym w prosty sposób tłumaczę często skomplikowane zagadnienia z dziedziny astrologii. Pieniądze zabrane na ten cel dadzą mi przestrzeń do pracy i rozwijania bloga.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora astrobabe już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Karolina Stelmaszyńska
Karolina Stelmaszyńska
40 zł
Kamila Kaczmarczyk
Kamila Kaczmarczyk
40 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.