astrobabe

W Patronite od 22.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
480 łącznie
Astrobabe pomaga dziewczynom wykorzystać potencjał astrologii w domowych warunkach. Według mnie astrologia to doskonałe narzędzie do rozwoju osobistego (z odrobiną magii), dlatego postanowiłam promować życie zgodnie z cyklicznością i fazami Księżyca.

O Autorze

Astrobabe pomaga dziewczynom wykorzystać potencjał astrologii w domowych warunkach. Astrologia to doskonałe narzędzie do rozwoju osobistego (z odrobiną magii). Wiele razy zrealizowałam swoje marzenia z pomocą gwiazd (no, dobra, nie z pomocą, ale inspirując się planetami), dlatego teraz w prosty sposób pokazuję jak korzystać z astrologii na co dzień. 

Mam na imię Wiola i mam gwiazdę w swoim nazwisku: Starczewska. 

Na swoim blogu oraz na social media tłumaczę jak wykorzystać metaforyczny język astrologii, żeby lepiej zrozumieć procesy zachodzące we Wszechświecie (aka w Twoim wnętrzu). 

Astrologia pomaga w nawiązaniu kontaktu ze światem przyrody i poczuciu jedności z kosmosem.

“As above, so below, as within, so without, as the universe, so the soul…” 

Żyć w zgodzie z planetami, fazami Księżyca i porami roku to żyć z Ziemią, a nie tylko na Ziemi. Połączenie stresu i niepewności co do przyszłości to stan, na który astrologia staje się idealnym balsamem. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika