Avatar użytkownika

Astroserwis

0
patronów
0 
miesięcznie
1 368 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 368 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
7 złotych to dla nas jak 7 lat świetlnych! Super! W zamian za Twoje wsparcie, Twoje imię i nazwisko zostanie umieszczone w loży Patronów :)
15 zł miesięcznie
Suuper! Jesteś wielki jak nasza galaktyka! W zamian za Twojją hojność umieścimy Twoje imię i nazwisko na naszej stronie internetowej oraz w każdej, naszej produkcji filmowej. Dziękujemy!
25 zł miesięcznie
WOW! Jak tak dalej pójdzie, to wybudujemy nasz własny moduł na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej! :) Oczywiście zasiądziesz w loży VIP Patronów Astroserwisu. Umieścimy Twoje imię i nazwisko na naszej stronie internetowej i każdej produkcji filmowej. WIELKIE DZIĘKI!!!
50 zł miesięcznie
To już jest prawdziwy KOSMOS!!! Dziekujemy!!!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Astroserwis w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Astroserwis - czyli o astronomii i nauce czasami na poważnie, a czasami z lekkim przymrużeniem oka. Naszą pasją jest najpiękniejsza z nauk -astronomia. Odkryj z nami piękno Wszechświata i potęgę natury.

Astroserwis - czyli o astronomii i nauce czasami na poważnie, a czasami z lekkim przymrużeniem oka.  Naszą pasją jest najpiękniejsza z nauk - astronomia. 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wieeelki miłośnikami astronomii ;)

Naszym celem jest popularyzacja tej pięknej dziedziny nauki i tłumaczenie zachodzących w kosmosie zjawisk w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego.  Wychodzimy z założenia, że nauka może być ciekawa, jeżeli opisuje się ją w fajny i interesujący sposób. 

Oto kilka naszych produkcji: 

 

Będzie tego o wieeele, wiele więcej :)

Nasza społeczność z  każdym dniem jest coraz większa. 

Nasze strony na FacebookTwitterze, Youtube  skupiają coraz więcej osób.  Nasz grupa dyskusyjna na Facebook liczy już setki osób i z każdym dniem się powiększa. Docieramy do dziesiątek tysięcy osób tygodniowo pokazując piękno kosmicznego teatru. Staliśmy się rozpoznawalni w "branży" astronomicznej czego dobrym przykładem jest objęcie przez nasz serwis patronatów medialnych nad imprezami astronomicznymi.

Te imprezy to:

World Space Week Wrocław 2018

To już druga edycja tego wydarzenia edukacyjnego którego głównym celem jest zainteresowanie społeczności kosmosem i astronomią. W programie imprezy przewidziano między innymi warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych, konferencję popularno - naukową połączoną z dodatkowymi działaniami – balonem stratosferycznym, łazikami marsjańskimi, kosmiczną galerią sztuki, VR.

Konferencja Studenckich Astronomicznych Kół Naukowych

To wydarzenie jest organizowane przez Studenckie Astronomiczne Koła Naukowe znajdujące się w Krakowie, Poznaniu, Toruniu, Warszawie i we Wrocławiu i od dekady dynamicznie się rozwija. 
Obecnie biorą w niej udział studenci z ponad dziesięciu uczelni w Polsce. Co semestralne spotkania studentów mają na celu referowanie wyników badań naukowych 
przeprowadzonych przez uczestników bądź prezentowaniu zainteresowań i tematów ściśle związanych z kierunkiem astronomicznym.

 

 

Razem możemy więcej :)

To dopiero początek. Kochamy to co robimy i sprawia nam ogromną satysfakcję fakt, że ludzie lubią to co robimy. To jest dla nas największa nagroda.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy czystego nieba!

Cele Autora

Na kubki i koszulki Astroserwisu
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Zbieramy na produkcję kubków i koszulek Astroserwisu, zakup książek o tematyce astronomicznej oraz innych "astrogadżetów" które przeznaczymy na organzowane na stronie konkursy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Astroserwis już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.