Audio PSYCHE

W Patronite od 19.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Przyciągam NIESAMOWITYCH ludzi, którzy czasami mają zaskakujące CELE. Ktoś chce urosnąć (mając 21 lat), albo schudnąć i mieć większe piersi (to kobiety), albo przebiec maraton i wejść na podium... A czego TY CHCESZ? Tworzę nagrania, które pomagają w kreowaniu siebie i świata.

O Autorze

Przyciągam NIESAMOWITYCH ludzi, którzy czasami mają zaskakujące CELE. Ktoś chce urosnąć (mając 21 lat), albo schudnąć i mieć większe piersi (to kobiety), albo przebiec maraton i wejść na podium, albo zwyczajnie poradzić sobie z CODZIENNYMI problemami, relacjami, stresem...
A czego TY CHCESZ? 

Tworzę nagrania, które pomagają w kreowaniu siebie i świata.

Życie nauczyło mnie jednego:

jeśli w coś wierzysz i do tego dążysz, to
zawsze znajdzie się wsparcie na drodze do celu

I nie ważne, jak bardzo TWÓJ CEL "odbiega od normy"... o ile dla Ciebie jest REALNY, bo wszystko zaczyna się w "głowie". To z tego jak myślisz i czujesz bierze się to, jak działasz, a w konsekwencji - to, co Cię spotyka.

Znasz odpowiedź na te pytania?
Jesteś Ciałem, które ma świadomość?
Czy jesteś Świadomością, która ma ciało?

Jakie są granice Twoich możliwości?

Zmień swój Umysł, zmień swoje Życie

Kim jestem, co robię i po co?

Nazywam się Paweł Stań i jestem autorem nagrań psychoaktywnych, które publikuję głównie na Prekognicja.pl i TreningJacobsona.pl, ale znajdziesz je również na stronach Czary-Mary, w sieci NexTo, Amazon, iTunes, Google Play, a najwięcej opinii o nich nadal jest w Sklepie Ezoterycznym Spojrzenie.

Tworzę głównie wizualizacje, afirmacje, medytacje, nagrania hipnotyczne... 
Dlaczego "nagrania psychoaktywne"? Ponieważ poprzez działanie na psychikę zmieniają reakcje i zachowania, a ich celem jest osiągnięcie założonego celu.

Głównie tworzę nagrania “użyteczne”:

 • rozwiązujące jakiś problem, albo
 • rozwijające jakieś cechy, właściwości, umiejętności
 • pomagające zmienić wzorce, przekonania, schematy postępowania…

Czasami ktoś napisze, czego potrzebuje, albo jaki ma problem.
Czasami “przyjdzie” coś ze świata, albo ze snu... 

(większość okładek moich nagrań znajdziesz w Galerii)

Co ludzie mogą, kiedy chcą i działają...

Najbardziej zaskakujące doświadczenie, w którym miałem okazję towarzyszyć, to historia Darii.

"Daria napisała do mnie w połowie maja tego roku (2011). Znalazła moje nagrania antystresowe na prawo jazdy, a potem zapytała, czy robię również nagrania na indywidualne zamówienie, a interesuje ją wpływ Podświadomości na ciało fizyczne, a konkretnie na wzrost. WZROST.

To było kilka linijek, ale dla mnie konkret był mało konkretny, więc (krótko) w kolejnym mailu okazało się, że Daria studiuje, “jest dość niska” – ma 161cm, i chce jeszcze urosnąć, chce być wyższa... a przestała rosnąć raptem 8 lat wcześniej...

Co byś sobie pomyślała lub pomyślał po takim mailu?
No właśnie. Większość ludzi nie rośnie po 20 roku życia (przynajmniej ja nikogo nie znam).

Na początku pomyślałem, że łatwiej jest zmienić swoje nastawienie i pokochać siebie niż urosnąć... ale skąd wiedziałem, że jedno jest łatwiejsze od drugiego? Czy sam nie uważam, że “jeśli czegoś chcesz, to możesz”? A Daria chciała być Wyższa. To było stałe pragnienie i wierzyła, że może to osiągnąć! Potrzebowała jedynie klucza, który otworzy te drzwi Podświadomości. Więc pomyślałem: “Zaje..fajnie! Wreszcie ktoś z fantazją!”

Czy Daria, po 8 latach odkąd przestała rosnąć, urosła?
Tak. We wrześniu dowiedziałem się, że w sierpniu miała takie dwa tygodnie, w ciągu których urosła 1,5cm. Jest teraz o 1,5cm wyższa. Do tego urosły jej stopy i niektóre z butów są za małe ;-).
Może 1,5cm to niewiele (kilkanaście procent z celu), ale to jest proces, który trwa, to praca z Podświadomością, która czasami burzy się, że “to nie możliwe i że jej się nie uda, że ludzie w tym wieku nie rosną”... Ale fakty mówią same za siebie. A najlepsze jest to, że to nie centymetry są ważne. Ważna jest świadomość tego co możesz, świadomość swoich możliwości, doświadczenie tego “poczucia stwarzania siebie”.

Wkoło jest wielu ludzi, którym nie podoba się wychodzenie poza ograniczenia, które sami mają. Próbują równać do siebie nie tylko świat, ale i innych po to, aby potwierdzać słuszność swoich przekonań.

Świadomie wybieraj swoją Drogę.

To Twoja Droga. I niezależnie od wszystkiego zawsze ponosisz konsekwencje. To Twój rezultat, więc lepiej podejmować własne decyzje, niezależnie od tego czy idziesz ze stadem, czy kroczysz swoją drogą.
...jeśli czegoś chcesz, znajdują się możliwości...”

To historia ze wzrostem w tle, ale chodzi o to, że kiedy masz wiarę, to czasem pracujesz na coś, pracujesz, pracujesz, aż w końcu “pstryk”... i się dzieje.

    Na podstawie doświadczenia "ze wzrostem" powstał później program "Piękne ciało, piękny biust" - program dla kobiet wspierający chudnięcie z jednoczesną poprawą kształtu piersi (przykład z życia opisany na blogu). A ostatnio również indywidualny "trening mentalny biegacza" a potem maraton (czytaj na blogu Prekognicja.pl).

Nagrania psychoaktywne 

Nagrania wspierające rozwój osobisty i duchowy, medytacja prowadzona, afirmacje mp3, relaksacje, wizualizacje, “programowanie” Podświadomości i inne nagrania hipnotyczne publikuję od 2007r., i uzbierała się ich już ponad setka...

Tematyka moich nagrań jest dość szeroka: od klasyki radzenia sobie ze stresem w nowym ujęciu (12-tygodniowy Trening autogenny Schultza) po Metodę Silvy, czakry i nagrania wspierające OBE. 

Najbardziej popularne z moich nagrań, to

 • 12-tygodniowy Trening autogenny Schultza
 • "Regresja Hipnotyczna"
 • "Prekognicja LOTTO"
 • Projekt "Piękne Ciało, Piękny Biust"
 • "Trening Antystresowy na Prawo Jazdy"
 • Nagrania dla "Transerfing Rzeczywistości"

A oprócz nagrań przydarza mi się poczynić...

"Afirmacje na Dzień Dobry" - codzienna, dobra wiadomość na Messengera (free)

"Kurs korzystania z afirmacji audio" (free, audio + txt)

Kilka aplikacji na Androida: playery afirmacji, Chakra Tuning, BrainSync Superlearning (free).

Ebook "O sztuce mówienia afirmacji" - musiałem to napisać. Wiele osób powiela mity tworzenia afirmacji, a mówienie i słuchanie afirmacji, to coś zupełnie innego niż pisanie. Na czym polegają aktywne afirmacje znajdziesz u mnie na blogu i na YT.

Fragmenty i kilka całych medytacji znajdziesz na moim kanale na YT https://www.youtube.com/user/pawelstan24/videos 

Medytacja z Podświadomością

Jeśli chcesz sprawdzić jak wyglądają moje nagrania, to nadal rozdaję kupony 100% free na "Medytację z Podświadomością" - szczegóły na https://prekognicja.pl/inspiracja/medytacja-podswiadomosc-quest/

Medytacja, afirmacje mp3 na Prekognicja.pl

Twoje wsparcie przeznaczę na...

Niestety, bardziej jestem twórcą niż sprzedawcą i nadal uczę się to godzić... z nieregularnym efektem.

Są jednak takie mało komercyjne projekty, które trzeba zrealizować, bo trzeba. Jednym z nich jest nagranie dla osób chorujących na raka o roboczym tytule "Źródło Zdrowia" - to wsparcie, towarzyszenie, samouzdrawianie... Takie działanie na psychikę, które wzmacnia, mobilizuje, pomaga radzić sobie ze stresem - nie zapominać, czy w inny sposób uciekać, ale tak dbać o swoje wnętrze, aby pomimo negatywnych wizji wkoło skupić się na obrazie zdrowia w sobie.

Poza tym, na realizację czeka trzecia edycja "Afirmacji na Dzień Dobry" (bezpłatne afirmacje; więcej info na blogu: https://prekognicja.pl/inspiracja/afirmacje-na-dzien-dobry/ ) i odnowienie "Aktywnych Afirmacji" i starszych nagrań - one już głośno proszą o reanimację, bo czasem nie mogą siebie słuchać.

Z rzeczy, które można kupić, to czas na nowy mikrofon i recorder - nie nagrywam w studio, bo nagrania po prostu nie zarabiają tyle... ale mogą brzmieć lepiej.

I ponieważ jestem trochę człowiekiem-orkiestrą, to z prac, które mógłbym oddelegować i w większym stopniu zająć się nowymi treściami, jest całe zarządzanie serwerem, aktualizacje Wordpressa, motywów, wtyczek, te wszystkie techniczne rzeczy, które trzeba robić, żeby treść była dostępna. Proza życia...

Posłuchaj na YouTube

Załóż słuchawki - to ważne. Jeśli podobają Ci się nagrania i chcesz dostawać powiadomienia o nowościach to pamiętaj, aby subskrybować kanał.

Czym grozi afirmowanie

 

Dobre relacje z pieniędzmi (nagranie hipnotyczne)

 

Trening autogenny Schultza cz.1

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent