Avatar użytkownika

Autobusy Sławka

1
patron
5 
miesięcznie
1
patron
5 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
99 dostępnych miejsc
Dokładasz cegiełkę do rozwoju mojego kanału - pomimo że kwota jest symboliczna, jest ona tak samo ważna jak każda inna bo wiem że nie każdy może sobie pozwolić na przekazanie większej kwoty, dziękuję Ci bardzo - aby móc się odwdzięczyć twoje imię i nazwisko pojawi się na końcu każdego stworzonego przezemnie materiału!
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
50 dostępnych miejsc
Dziękuje Ci że przyczyniasz się do poprawy jakości filmów na moim kanale jak i regularnych publikacji, twoja pomoc nie zostanie niezauważona i twój nick zostanie umieszczony na końcu każdego filmu na kanale jako osoba dedykowana dla której powstał materiał oraz jako nowy patron zostaniesz przedstawiony na początku najbliższej publikacji i osobiście przeze mnie powitany, dodatkowo zostaniesz umieszczony na liście przypiętej na grupie kanału na facebook!
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
25 dostępnych miejsc
Jestem pod ogromnym wrażeniem że postanowiłeś wesprzeć mój kanał zamiast zamówić sobie przepyszną pizze! Takie poświęcenie z twojej strony zostanie docenione - zostaniesz umiejscowiony na bannerze kanału jak i grupy facebook w specjalnym widocznym dla każdego miejscu tak aby wszyscy wiedzieli że bardzo się pasjonujesz autobusami i wspierasz przedsięwzięcia z tym związane!

Próg obejmuje bonusy dostępne z progu za 10 zł.
49 zł miesięcznie
Wybierz 49 zł
90 dostępnych miejsc
Wpłacając równowartość biletu miesięcznego na rozwój kanału należysz do elitarnego grona osób które mają znaczący wpływ na to co pojawi się na kanale - na twoje życzenie spośród 3 wybranych pomysłów zrealizuje 1 w formie filmu na kanał w którym będziesz mógł (jeśli zechcesz) pomóc mi w przygotowaniu to trochę tak jakbyś otrzymał dedykowany dla siebie odcinek - na prawdę czad!
Dodatkowo dostajesz fizyczny egzemplarz biletu miesięcznego kanału autobusy!

Próg obejmuje bonusy dostępne z progów za 10 zł, 25zł.
69 zł miesięcznie
Wybierz 69 zł
1 dostępne miejsce
JEST TO LIMITOWANY próg w którym Patron otrzymuję książkę o Solarisie wraz z dedykacją od jej autora. Z pewnością jest to pamiątka którą ciężko zdobyć a Ty - jako mój Patron masz taką szansę. Po wsparciu tego progu skontaktuję się z Tobą mailowo aby ustalić dane wysyłki oraz dla kogo ma być dedykacja. Spiesz się, jest tylko 5 takich książek!

Dodatkowo dorzucam wszystkie bonusy zawarte w progach z niższych pułapów.
99 zł miesięcznie
Wybierz 99 zł
5 dostępnych miejsc
Jesteś prawdziwym pasjonatem autobusów, otrzymujesz ode mnie specjalne wydanie biletu miesięcznego który otrzymasz pocztą i będziesz mógł postawić sobie w dumnym miejscu obok innych gadżetów związanych z komunikacją miejską, taką pamiątkę otrzyma tylko 5 osób tak więc będziesz w na prawdę wąskim gronie! Na życzenie patrona zostanie przedstawiony na najbliższym filmie nadesłane przez niego zdjęcie autobusu i w krótki sposób skomentowane przeze mnie!

Próg obejmuje bonusy dostępne z progów za 10 zł, 25zł, 49zł.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
1 dostępne miejsce
Nie pozostaje mi nic innego jak się z tobą spotkać w dowolnym mieście w Polsce i razem przejechać się wybraną przez Ciebie linią i zrobić z tego relacje na kanał, powstanie tylko jeden odcinek w tym stylu na kanał tak więc pamiętaj żeby wybrać w miarę cichy autobus! Nie no żartuje, oczywiście przejedziemy się tym czym będziesz chciał ponadto otrzymujesz wszystkie bonusy z poprzednich progów!

Próg obejmuje bonusy dostępne z progów za 10 zł, 25zł, 49zł, 99zł.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Autobusy Sławka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, jestem Sławek i prowadzę kanał o tematyce związanej stricte z autobusami, moim celem jest zaciekawienie tematyką jak największą liczbę odbiorców, pasjonatów jak i osoby które na co dzień tą tematyką się za bardzo nie interesują!

Hej mam na imię Sławomir i mam 21 lat, tworzeniem filmów na YouTube zajmuje się od blisko 7 lat i jest to jedna z moich pasji, bardzo lubie się rozwijać a tym samym poprawiać to co robię bo wiadomo - ZAWSZE MOŻE BYĆ LEPIEJ! Jedną z moich pasji jest zainteresowanie autobusami, jestem osobą która ma wiele zainteresowań ale stwierdziłem że właśnie pasja do autobusów i umiejętność tworzenia video pozwoli na stworzenie fajnej społeczności i zainteresowanie tematem szerszą publikę. Poza motoryzacją, autobusami interesuje się również informatyką bo jestem informatykiem z wykształcenia oraz trenuje na siłowni od kilku lat, lubię się rozwijać wszechstronnie i przełamywać schematy! Poniżej zamieszczam jeden z filmów który może Cie zainteresować i w ten sposób w jakimś stopniu lepiej poznasz moją osobę :D

Cele Autora

PRĄD I MINIATURKI
  • 100 zł miesięcznie
  • 95 zł brakuje
5%
Może cel jest banalny ale od czegoś trzeba zacząć a wypełnienie tego celu pozwoli mi na zapłacenie większego rachunku za prąd jak i opłacenie grafika który tworzy miniaturki na kanał tak aby zaciekawiły jak najszerszą publikę.
RESEARCH
  • 200 zł miesięcznie
  • 195 zł brakuje
2%
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi na uhonorowanie pracy osób pracujących przy kanale i przygotowujących research tak aby materiały były rzetelne i dobrze przygotowane, przygotowanie jednego odcinka to około 6h pracy.
REGULARNOŚĆ
  • 500 zł miesięcznie
  • 495 zł brakuje
1%
Kwota ta pozwoli mi na regularne wrzucanie rzetelnych i super przygotowanych materiałów bo dzięki temu będę mógł pokryć część kosztów życia i skupić się bardziej na tworzeniu jakościowych dla was treści!
KAMERA
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 995 zł brakuje
0%
Takie środki pozwolą mi na zakup profesjonalnej kamery i tworzenia dla was materiałów ze świata realnego, np. przedstawianie konkretnych modelów autobusów z całej Polski oraz wywiady z kierowcami - jednym słowem kompleksowa rozrywka dla osób zainteresowanych tematem autobusów - ale do tego potrzeba środków!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Autobusy Sławka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

tomasz lenarcik
tomasz lenarcik
5 zł
Paweł Marszałek
Paweł Marszałek
10 zł
Piotr Krynke
Piotr Krynke
5 zł
Jarosław Dziubiński
Jarosław Dziubiński
10 zł
Grzegorz Pluta
Grzegorz Pluta
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.