Bartosz Brzeziński

W Patronite od 25.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 412

Liczba Patronów: 400

Zostań Patronem
35 patronów
885 miesięcznie
11 625 łącznie
Początkujący pisarz, marzyciel. Trochę zamyślony, z reguły zaspany. Piszę książki, w których współczesność miesza się z mitologią słowiańską, a bohaterowie muszą zmierzyć się z nową wersją ich świata. Szeptuchy, wilkołaki, syreny, fanatyczni wyznawcy Welesa... A to tylko początek mojego uniwersum!

O Autorze

Moi Drodzy Czytelnicy!

Pisanie to moje nieszkodliwe hobby. Tworzenie bohaterów, a następnie przepuszczanie ich przez młyn niebezpiecznych (nie zawsze) przygód i relacji, to zaskakująco przyjemna dla mnie rzecz.

Łączę czasy współczesne z mitologią słowiańską i naszymi słowiańskimi wierzeniami, by nadać obu tym częściom czegoś nowego. Bohaterowie wtedy nie tylko muszą stawić czoła wyzwaniom współczesności, ale także odnaleźć się w dotychczas nieznanym przez siebie świecie.

Powieści to głównie fantastyka, ale osadzona w obecnej Polsce, w różnych jej miastach.

Profil ten utworzyłem, aby móc w przyszłości skupić się głównie na pisaniu książek i dzielić się tym, co stworzyłem. Jeżeli jesteś zainteresowana lub zainteresowany wsparciem, pomożesz mi zrobić kolejny krok ku marzeniom!

Mam bardzo dużo planów pisarskich, a część z nich już wprowadziłem w życie. Poniżej możesz zapoznać się z tym, co już wydałem oraz jakie mam plany na przyszłość.

Dziękuję i do poczytania!

 

WYDANE KSIĄŻKI

Obecnie wydane książki, przy pomocy www.bucketbook.pl

Szepty: Chłopiec ze snów (tom I) - 2017 - fantastyka/młodzieżowe/mitologia słowiańska

Szepty: Klątwa Licha (tom II) - 2018 - fantastyka/młodzieżowe/mitologia słowiańska

Wilczy Gryz: Fałszywy wilkołak (tom I) - 2018 - fantastyka/młodzieżowe/mitologia słowiańska/LGBT

Pierre i Raimundo: Cztery pory roku (tom I) - 2019 - młodzieżowe/romans/LGBT

Pieśń Bałtyku: Bursztynowe Serce (tom I) - 2020 młodzieżowe/romans/LGBT/mitologia słowiańska

 

 

 

PROJEKTY NA PRZYSZŁOŚĆ

Szepty: Rzeka Życia (tom III)
Wilczy Gryz: Sen sentymentów (tom II)
Wilczy Gryz: Cmentarzysko kruków (tom III)
Pieśń Bałtyku: bez tytułu (tom II)
Wnuk Welesa: Szklana maska (tom I)
Podniebny Pałac: bez tytułu
Pierre i Raimundo (tom II)
Skok do gwiazd


Projekt okładki do drugiego tomu "Pierre i Raimundo"


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem