Avatar użytkownika
Gry

Awanturnicy

35
patronów
810 
miesięcznie
10 600 
łącznie
35
patronów
810 zł 10 600 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
WĘDROWIEC
Niejedno w życiu widziałeś i z niejednego pieca jadłeś. W trakcie licznych podróży udało Ci się zarobić trochę srebra i właśnie postanowiłeś wesprzeć naszą Awanturniczą działalność kilkoma monetami... Kłaniamy się zatem w podzięce!

Otrzymujesz:
- Dostęp do Discorda "AWANTURNICY: Widmo nad Versmold", na którym możesz przyłączyć się do wybranej frakcji związanej z prowadzonymi przez nas aktualnie przygodami. Na Discordzie tym organizowane będą aktywności, dzięki którym możesz wpłynąć na świat, w którym rozgrywają się nasze przygody.
Docelowo Discord ten ma jednoczyć również fanów gier fabularnych i Warhammera. Oznacza to, że jakiekolwiek pytanie posiadasz - pomożemy Ci uzyskać odpowiedź!
- Omówienie każdej sesji! Kilka dni po premierze przygody, otrzymasz dostęp (na Discordzie lub na Patronite) do nagrania, w którym Solveig (być może z gośćmi!) odpowie na pytania zadane przez Patronów i podzieli się przemyśleniami odnośnie ostatnio opublikowanej sesji.
- Obecność w napisach końcowych wyświetlanych po sesji
- Wdzięczność Awanturniczej społeczności!
20 zł miesięcznie
AWANTURNIK
Każdy dzień to dla Ciebie nowa przygoda! Postanowiłeś jednak przestać włóczyć się po tym ponurym świecie samemu i dołączyłeś do naszej Awanturniczej zgrai w pełnym wymiarze! A za mieszek monet, którym nas obdarzyłeś, wypijemy Twojej zdrowie!

Otrzymujesz:
- Kanoniczną postać w świecie Awanturników! Otrzymasz dostęp do prostej Karty Postaci (pozbawionej mechaniki). Po uzupełnieniu jej i zaakceptowaniu przez nas, Twoja postać stanie się kanoniczna w świecie Awanturników! Tak szybko jak to możliwe (pamiętaj, że sesje nagrywane są z wyprzedzeniem), Solveig postara się wspomnieć o niej w trakcie przygody, a (jeśli poniesie go wena) może nawet zostaniesz zaangażowany dużo bardziej. Któż wie co mu do łba strzeli!
Na Discordzie pojawią się dodatkowe aktywności dla osób posiadających postaci. Jednocześnie - posiadając postać, możesz dołączyć do Drużyny (w skład której wejdą inni członkowie Discorda). Raz na kwartał zostanie wylosowana Drużyna, która rozegra sesję z Solveigiem. Jeśli wszystkim grającym będzie to odpowiadało - sesja może zostać opublikowana na kanale i może się odbyć w Awanturniczej Gralni zlokalizowanej na Śląsku. Co za tym idzie, próg ten to przepustka do awanturniczej sławy!
- Dostęp do kanału na Discordzie poświęconemu mechanice GRAUWANDER! Grauwander to prosta mechanika RPG pozwalająca rozgrywać przygody w konwencji dark fantasy. Na mechanice tej prowadzona jest aktualnie trwająca kampania PRZEBUDZENIE ŚMIERCI. Otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów dotyczących Grauwandera i będziesz informowany o każdej drobnej zmianie. Jest to otwarte zaproszenie do dzielenia się przemyśleniami i współtworzenia tej mechaniki!
Uwaga, pierwsza wersja demo mechaniki GRAUWANDER zostanie opublikowana dla Patronów z tego progu pod koniec czerwca 2023 roku!
- Wszystkie nagrody z progu Wędrowiec!
- Wdzięczność Awanturniczej społeczności i Boga Imperatora!
50 zł miesięcznie
BOHATER
Na pierwszy rzut oka wiadomo, że nie jesteś byle kim. Charakterystyczny błysk w oku i zadziorny uśmiech sprawia, że to inni podążają za Tobą. Zaś Twoja wypchana po brzegi sakwa jest w stanie uszczęśliwić całą społeczność. I bardzo za to dziękujemy!

Otrzymujesz:
- Kanoniczną lokację w świecie Awanturników! Otrzymasz dostęp do prostej Karty Lokacji. Po uzupełnieniu jej i zaakceptowaniu przez nas, Twoja lokacja stanie się kanoniczna w świecie Awanturników! Tak szybko jak to możliwe (pamiętaj, że sesje nagrywane są z wyprzedzeniem), Solveig postara się wspomnieć o niej w trakcie przygody, a nawet osadzić w niej część wydarzeń! Cóż to będzie? Karczma? Warsztat rzemieślniczy? Ruiny? To możesz wiedzieć tylko Ty!
- Drużynę! Na Discordzie Awanturników otrzymasz rangę będącą nazwą Drużyny... wymyślonej przez Ciebie! Będziesz mógł rekrutować do niej członków, a jeżeli tylko chcesz - Twoja kanoniczna lokacja z powyższej nagrody będzie mogła być Siedzibą Drużyny!
Przypominamy - raz na kwartał zostanie wylosowana Drużyna, która rozegra sesję z Solveigiem!
- Wszystkie nagrody z progu Wędrowiec i Awanturnik!
- Wdzięczność Awanturniczej społeczności i wszystkich bogów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Awanturnicy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Grupa zapaleńców przeżywająca niezliczone przygody w świecie Warhammera i publikująca je w formie odcinków. Przygody funkcjonują jako samodzielne twory, lecz składają się również na świat współtworzony razem z fanami.

Witaj pośród Awanturników!

Jestem Solveig i 3 lata temu wrzuciłem swoją pierwszą przygodę w sieć w formie słuchowiska. Nie spodziewałem się jakiegokolwiek zainteresowania, ale okazało się ono spore jak na początek - i pokazało mi, że publikowanie rozegranych przygód to coś, co daje mi niezwykłą satysfakcję.

Dziś ten pierwszy odcinek to początek świata, na który składa się około 100 sesji rozgrywanych razem z fanami i innym twórcami. I nie zamierzamy się zatrzymać.


Powyższy odcinek to już, dosłownie, widmo przeszłości! Pora ruszyć na spotkanie z kolejnymi przygodami w nowej formie...

Zaczęliśmy grać online przez Wiadomo-Jaką-Sytuację-Na-Świecie. Postanowiliśmy jednak wrócić do grania twarzą w twarz. Podeszliśmy do tego... dosyć ambitnie! Wynajęliśmy kawałek powierzchni i stworzyliśmy RPGową GRALNIĘ z prawdziwego zdarzenia - miejsce, w którym bucha od klimatu i które jest dostosowane do nagrywania sesji video. 

Tak wygląda nowa forma naszych sesji:Robimy wszystko, aby przeżywane przygody dawały nam jak największą frajdę, ale jednocześnie dbamy o Wasz odbiór. Walczymy o najwyższą jakość dźwięku oraz montujemy odcinki - wycinając przerwy lub niepotrzebny mechaniczny bełkot. Szukamy złotego środka między wiernie zagraną sesją a interesującym widowiskiem. Chcemy Wam dostarczyć esencję przygody - pełną emocji i mroku ponurego świata niebezpiecznych przygód! 

Jednocześnie chcemy rozwijać system Grauwander - autorską mechanikę do prowadzenia przygód w klimacie dark fantasy. Mechanika ta jest prosta, intuicyjna i opiera się na unikatowym systemie skupienia. 

Co za tym idzie - Awanturnicy to hobby, które staje się coraz droższe. Liczymy, że z Waszym wsparciem zbliżymy się do wyjścia "na zero" i przede wszystkim - rozwiniemy skrzydła!

Oto trzy filary, na których planujemy się skupić:
- publikowanie wysokiej jakości przygód
- rozwój społeczności i zaproszenie fanów do współtworzenia świata
- rozwijanie autorskiej mechaniki Grauwander

 

Uwaga! Upewnij się, że masz dostęp do maila, którym rejestrowałeś się na Patronite! W końcu musimy się z Tobą jakoś skontaktować!
Wszystko czego potrzebujesz, jeśli chodzi o nagrody (w tym link do Discorda), powinieneś otrzymać w wiadomości od Patronite. Jeśli tak się nie wydarzy, daj nam maksymalnie 48h, abyśmy mogli rozwiązać ewentualny problem! 

 

Cele Autora

Awanturnicza Potęga!
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 190 zł brakuje
81%
Gdyby tyle udało się osiągnąć... Ach, marzenie!
Poza sesjami, raz w miesiącu pojawi się jeden dopracowany materiał w formie felietonu. RPGowa porada? Ciekawe przemyślenie? Staniemy na wyżynach, aby podzielić się z Wami czymś naprawdę wartościowym i wzbogacić Wasz RPGowy warsztat.
Mało? No to cyk - raz w miesiącu zrobimy konkurs dla Patronów, w którym do zdobycia będzie jakiś soczysty RPGowy podręcznik, albo inna ciekawa niespodzianka!
Awanturniczy Obłęd!
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 190 zł brakuje
40%
Biorąc pod uwagę nasze aktualne zasięgi - szczerze wątpimy, że jesteśmy choćby blisko uzyskania tej kwoty. Ale hej - jakieś cele mieć trzeba!
Jest to na pewno mieszek złota, który pokryłby wszystkie nasze koszty i moglibyśmy zacząć myśleć o... montażyście! Co za tym idzie, bylibyśmy gotowi złożyć obietnicę 3 odcinków w miesiącu! (nie licząc okresów świątecznych)
Awanturnicza Uciecha!
  • 300 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Jest to dowód zaangażowania Awanturniczej społeczności! Znak, że to, co robimy, ma dla kogoś znaczenie. Kwota ta pozwala na pokrycie wszystkich kosztów subskrypcyjnych związanych z prowadzeniem Awanturników (oprogramowanie, boty na discordzie itp). Tym samym OBIECUJEMY 2 odcinki w miesiącu! Będziemy, oczywiście, starali się wypuszczać je częściej, ale biorąc pod uwagę zmianę formy z audio na video - na ten moment nie możemy nic potwierdzić więcej!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Awanturnicy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Rizi
Rizi
50 zł
Michał Macura
Michał Macura
20 zł
Mateusz Kot
Mateusz Kot
20 zł
Maciej Cz
Maciej Cz
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.