Avatar użytkownika

Babki z piersiami

0
patronów
0 
miesięcznie
470 
łącznie
0
patronów
0 zł 470 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Hurra! Jesteś naszą Piersionką... to znaczy Patronką..

Czyli kimś, kto otacza opieką, czuwa. Wyobrażamy sobie, że Twoja dyszka przybiera postać apetycznej piersi i fruwa nad naszymi głowami, tworząc piersiowy parasol bezpieczeństwa. Ach! Co to za widok się nad nami rozpościera. Dziękujemy!

Czytasz w kinie napisy końcowe? Teraz będzie warto to robić, a przynajmniej na Babkach. Jako nasza Patronka (Matronka, Piersionka, Babkonka) zostaniesz umieszczona na specjalnej liście podziękowań, która na stałe zawiśnie w babkowej przestrzeni.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Oho! Patronkowe piersi z niebnego parasola łączą się w niesamowite pary, a my otrzymujemy zbroje. Wiecie, takie obcisłe jak miała Xena Wojownicza Księżniczka. Dla porządku dodamy tylko, że obie mamy duże piersi, więc zbroja potrzebuje budulca. Tak tylko mówimy.

Taka 20tka to poważna sprawa, więc możesz liczyć, że w Twojej skrzynce mailowej pojawi się jedna z tych rzeczy: specjalne podziękowania, nagranie głosowe, z nami śpiewającymi przeboje Ich Troje lub nasze zdjęcie w obcisłej zbroi. Nigdy nie wiesz, na co trafisz, więc jeśli lubisz ryzyko, tym bardziej zachęcamy do wpłaty. Stajesz się też oczywiście Babkową Patronką.
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
No dobra, wiemy, że opcja zobaczenia nas w obcisłej zbroi jest mocno kusząca, dlatego jeśli chcesz mieć pewność, że nie ominie Cię uczta dla oczu wybierz tę opcję. Będziemy jednak szczere - nie dajemy gwarancji, że na grafice, którą otrzymasz będziemy my. Może tak, a może będzie to inna grafika z inspirującą treścią lub cieszącą oko piersiową twórczością. Możesz jej użyć jako tapety na telefon lub zlecić lokalnemu artyście do odwzorowania nad łóżkiem w sypialni. Sky is the limit. Tytuł Babkowej Patronki wędruje do Ciebie.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Tutaj sprawy robią się poważne i jeśli masz zamiar przeklikać się przez tę opcję, to nam się zaczynają nerwowo pocić ręce oraz pierś falować w ekscytacji. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak oddać w Twoje ręce to, co obie umiemy robić najlepiej. Magda - konfrontować się z nauką, Marta - robić z siebie błazna.
Dlatego będziesz mogła raz w miesiącu wziąć udział w wyborze zdjęcia, z którego Marta stworzy swoją wersję (z góry wiadomo, że lepszą od oryginału), a także raz na 3 miesiące temat posta z cyklu Nauka jest Babką. Oczywiście wędrują do Ciebie wszystkie atrakcje z poprzednich progów.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Tu trzeba wytoczyć poważne działa. Armatnie. A jeśli mówimy o armatach, nie sposób nie wspomnieć o J (i jego nosie). Tylko tu i nigdzie indziej otrzymasz dostęp do comiesięcznych nagrań z poczynań J w kuchni. Uprzedzamy od razu: J syfi jak gotuje, ale niech pewną rekompensatą będzie fakt, że otrzymasz również listę zakupów, a wcześniej będziesz mogła wziąć udział w wyborze potrawy (zawsze wege). A zatem dajesz nam przeogromniaste wsparcie + masz jeden obiad w miesiącu do obmyślania z głowy. Naturalną koleją rzeczy do Twojego koszyczka wpadają fanty z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Babki z piersiami w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Edukujemy, wspieramy, ocieramy łzy, zapewniamy, że to minie, rozśmieszamy, towarzyszymy, uczymy się, słuchamy, pytamy, pokazujemy, odsłaniamy, pomagamy odzyskać sprawczość, walczymy o, tulimy i głaszczemy. Razem z kobietami, dla kobiet, będąc kobietami, wierząc w kobiety.

Hej, jesteśmy Babki z piersiami – Magda Michalska-Kacymirow i Marta Moeglich. Jesteśmy promotorkami karmienia piersią i doulami. 
 

Dlaczego Patronite?

Na nasze piąte urodziny postanowiłyśmy zrobić sobie prezent i poprosić Was, drogie Babki, o bycie naszymi Patronkami. Od lat wspieracie nas swoją obecnością, wiadomościami, komentarzami. Czujemy, że zbudowałyśmy z Wami relację opartą na czystej, obopulnej sympatii. Udostępniając nasze treści wiemy, że nie gadamy w eter, a do kobiet z krwi i kości, które bardzo dobrze znamy.
Korzystanie z Patronite i Wasze na nim wsparcie da nam możliwość zwolnienia w codziennej gonitwie obowiązków, poluzowania głowy i robienia konkretnych dalszych planów w naszej babkowej działalności.

Dziękujemy!

 

Kim jesteśmy?

Tworzymy społeczność Babek: bezpieczne miejsce, wspierające kobiety, pomagające im odkryć swoją moc i sprawczość. Bo… nie musisz być facetem z jajami, jesteśmy Babkami z piersiami i mamy w sobie siłę.

 

Znajdziesz u nas merytoryczne wpisy na temat karmienia piersią i innych około macierzyńskich tematów, napisane w oparciu o badania naukowe.

 

Mówimy o ciele matki, o tym jakim zmianom podlega. Uczymy samoakceptacji i czułości dla siebie.

 

Zachęcamy do odpoczynku, dbania o siebie i odpuszczania w naszej macierzyńskiej rzeczywistości.


Napisałyśmy Odstawieniuka - e-book “Odstawienie od piersi - z empatią i w zgodzie ze sobą”.

 

Magda Michalska-Kacymirow

Marta Moeglich

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Babki z piersiami już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Barbara  Hałasiewicz
Barbara Hałasiewicz
20 zł
Kasia Misztal
Kasia Misztal
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Chomiczka
Chomiczka
20 zł
Katarzyna Dąbek
Katarzyna Dąbek
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.