Babki z piersiami

W Patronite od 23.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
470 łącznie
Edukujemy, wspieramy, ocieramy łzy, zapewniamy, że to minie, rozśmieszamy, towarzyszymy, uczymy się, słuchamy, pytamy, pokazujemy, odsłaniamy, pomagamy odzyskać sprawczość, walczymy o, tulimy i głaszczemy. Razem z kobietami, dla kobiet, będąc kobietami, wierząc w kobiety.

O Autorze

Hej, jesteśmy Babki z piersiami – Magda Michalska-Kacymirow i Marta Moeglich. Jesteśmy promotorkami karmienia piersią i doulami. 
 

Dlaczego Patronite?

Na nasze piąte urodziny postanowiłyśmy zrobić sobie prezent i poprosić Was, drogie Babki, o bycie naszymi Patronkami. Od lat wspieracie nas swoją obecnością, wiadomościami, komentarzami. Czujemy, że zbudowałyśmy z Wami relację opartą na czystej, obopulnej sympatii. Udostępniając nasze treści wiemy, że nie gadamy w eter, a do kobiet z krwi i kości, które bardzo dobrze znamy.
Korzystanie z Patronite i Wasze na nim wsparcie da nam możliwość zwolnienia w codziennej gonitwie obowiązków, poluzowania głowy i robienia konkretnych dalszych planów w naszej babkowej działalności.

Dziękujemy!

 

Kim jesteśmy?

Tworzymy społeczność Babek: bezpieczne miejsce, wspierające kobiety, pomagające im odkryć swoją moc i sprawczość. Bo… nie musisz być facetem z jajami, jesteśmy Babkami z piersiami i mamy w sobie siłę.

 

Znajdziesz u nas merytoryczne wpisy na temat karmienia piersią i innych około macierzyńskich tematów, napisane w oparciu o badania naukowe.

 

Mówimy o ciele matki, o tym jakim zmianom podlega. Uczymy samoakceptacji i czułości dla siebie.

 

Zachęcamy do odpoczynku, dbania o siebie i odpuszczania w naszej macierzyńskiej rzeczywistości.


Napisałyśmy Odstawieniuka - e-book “Odstawienie od piersi - z empatią i w zgodzie ze sobą”.

 

Magda Michalska-Kacymirow

Marta Moeglich


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Barbara  Hałasiewicz
Barbara Hałasiewicz
Próg: 20 zł
Kasia Misztal
Kasia Misztal
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Chomiczka
Chomiczka
Próg: 20 zł
Katarzyna Dąbek
Katarzyna Dąbek
Próg: 10 zł
Magda Stankiewicz
Magda Stankiewicz
Próg: 10 zł