W Patronite od 23.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 790

Liczba Patronów: 443

Zostań Patronem
Najlepsza bajka to taka przeczytana przez mamę, lub tatę. Jednak w zabieganym świecie nie zawszą są siły, lub czas na czytanie. Wtedy na scenę wkraczamy my – BAJKAST: bajki do słuchania. Podcast dostępny m.in. na Spotify, Apple Podcast.

O Autorze

Bajkast: bajki do słuchania – MISJA

Nagrywamy autorskie bajki i adaptacje klasycznych bajek autorów z całego świata. 

Bajki mają być przyjemne w odbiorze zarówno dla dziecka jak i rodzica. Są to historie z miłym podkładem muzycznych, oprawą dźwiękową, odgłosami natury i zwierząt. Tworzymy treści, które nie są wulgarne i nie zawierają przekleństw. Które edukują i są zrozumiałe w odbiorze też dla najmłodszych słuchaczy.

Jesteśmy po to, abyście TY i TWOJE DZIECKO mieli WYBÓR. Bajkast to świetna alternatywa dla krzykliwych bajek o superbohaterach i czasu spędzanego przed ekranem telefonu, lub komputera. Nasze bajki nie zagracają mieszkania, nie kurzą się na półce i nie potkniesz się o nie w nocy w drodze do łazienki.

Słuchając naszych bajek nie będziesz miał rodzicu poczucia straconego czasu. No, ale kiedy słuchać takich bajeczek?

– kiedy dziecko rysuje, lub buduje fort,

– kiedy jedziecie samochodem,

– kiedy chcesz ograniczyć dziecku czas spędzany przed ekranem,

– kiedy kładziecie się spać.

Bajek możesz posłuchać za darmo np. na Spotify.

Kto tworzy bajki?

Cześć! Nazywam się Katarzyna Cierpicka i opowiem Ci dlaczego warto wspierać Bajkast 🥰

Dlaczego patronite?

Kiedy się za coś zabieramy to chcemy, aby to było z czasem coraz lepsze. Niestety lepsze w tym przypadku oznacza więcej wydatków. O ile rozwijanie swoich umiejętności wymaga czasu to miesięczne koszty subskrypcji programu do montażu, abonamentu w serwisie z muzyką i dźwiękami i zakup sprzętu lepszej jakości to duże wydatki.

Dlatego jeżeli słuchasz naszych bajek, podoba Ci się to co tworzymy to zachęcamy Cię do udziału w tym przedsięwzięciu. Twoje wsparcie jest dla nas cenne i niezbędne do tego, aby BAJKAST był w internecie. Żebyśmy mogli nagrywać.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem