W Patronite od 23.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 202

Liczba Patronów: 156

Zostań Patronem
Kup na prezent
Słuchowisko dla dzieci. Bajki i quizy do słuchania dla dzieci, które nie boją się zapuszczać w głąb swojej wyobraźni!

O Autorze

Cześć, mam na imię Kasia, a to jest mój mały projekt, który tworzę "po godzinach".

Wyjątkowe słuchowisko dla dzieci. Bajki do słuchania i dźwiękowe zagadki. Opowieści z przyjemną muzyką, śmiesznymi dźwiękami i wesołymi postaciami. Oraz quizy, dzięki którym dziecko pozna wiele ciekawostek ze świata.

Tutaj możesz mnie wesprzeć i rozwijać ze mną Bajkast 😄

Większość bajek piszę sama i sama je nagrywam. Nie mam studia, profesjonalnego sprzętu, lektorów i aktorów. Wszystko powstaje w zaciszu mojego pokoju. To co jednak mam, to ogromna radość z tworzenia czegoś wartościowego dla małych słuchaczy. 

✔︎ Audiobajki pobudzają kreatywność i rozwijają wyobraźnię.
✔︎ Są alternatywą dla czasu spędzanego przed ekranem.
✔︎ Nie kurzą się na półce i nie walają się po podłodze.
✔︎ Świetnie sprawdzają się przed snem, lub w podróży.
✔︎ Bajki z morałem mogą być wstępem do rozmowy na ważny temat.

Ponad 100.000 słuchaczy na Spotify!

W zamian za Twoje wsparcie oferuję kilka nagród w zależności od tego co wybierzesz. Wszytko jest dostępne w ramach subskrypcji, które nazywają się "progami".

Tylko Patroni mają najnowsze bajki i quizy

★ Wszystkie bajki do słuchania (próg wsparcia 15 zł)

To dostęp do bardzo dużej bazy świetnej jakości bajek do słuchania. Tylko dla Patronów tworzę regularnie nowe bajki. Krótko mówiąc Patroni mają więcej i cześciej 🔥

★ Wszystkie bajki i dźwiękowe zagadki  (próg wsparcia 25 zł)

Bajki to za mało? Do posłuchania mam też quizy, które prowadzi prześmieszny i wyjątkowo ciekawski prowadzący - Bajkastuś. Zagadki podzielone są na trzy rundy.

Runda pierwsza dotyczy jednej z moich bajek. Sprawdzimy, czy dziecko uważnie słucha i czy zapamiętuje o czym były bajkiW rundzie drugiej trzeba odgadnąć przeróżne dźwięki i odgłosy (np. zwierzęta, odgłosy przyrody i miasta, odgłosy przedmiotów itp.). Najciekawsza jest runda trzecia. W niej dziecko pozna wiele ciekawostek ze świata

★ Dedykacja w bajce (próg wsparcia 50 zł)

To właśnie Twoje dziecko z pośród tysiąca słuchaczy usłyszy specjalnie przygotowaną dla siebie dedykację w bajce. Taka dedykacja pojawi się w wybranym przez Ciebie odcinku na Spotify. Oprócz tego masz dostęp do wszystkich bajek i dźwiękowych zagadek.

★ Personalizowana wiadomość od Bajkastusia (próg wsparcia 100 zł)

W tym progu wsparcia dostajesz wszystko co jest możliwe. Masz dostęp do bajek i dźwiękowych zagadek. Nagram także dedykację dla Twojego dziecka (to co w progu 50 zł), a Bajkastuś wyśle prywatną, dźwiękową wiadomość

Mali fani quizów mają bardzo dużo radochy, gdy słyszą co tam też Bajkastuś wymyślił specjalnie dla nich 😄

Z rozmów z rodzicami wiem, że największą radość dzieciom sprawiają prywatne wiadomości od Bajkastusia i pozdrowienia w bajkach. Dzieci chętnie biorą udział w moich rysunkowych wyzwaniach i dostaję dużo rysunków, a właściwie to arcydzieł! 

Zdarza się też, że rodzice późno orientują się, że bajki są czytane tylko przeze mnie. To chyba dobrze świadczy o odgrywaniu przeze mnie różnych postaci i o jakości bajek 😅

Wiem też, że dzieci utożsamiają się z niektórymi moimi postaciami i mają swoje ulubione (nawet te starsze bajki) których słuchają wciąż i na okrągło 😁

No dobrze, ale co piszą sami rodzice i dzieci? Kilka wybranych komentarzy:

Słucha cała rodzina 😄 i wszyscy bierzemy udział w quizach Bajkastusia 😂 ale główny słuchacz to niespełna 6 letni Antoś. Jest to świetny sposób na sprawdzenie tego czy dziecko słucha ze zrozumieniem oraz na poznanie nowej wiedzy. Wszyscy wiemy m.in. ile waży najcięższa cytryna na świecie, z czego zrobione były pierwsze buty, ile metrów ma najdłuższa drabina strażacka w Polsce, ile obecnie wilków żyje w Polskich lasach i gdzie nie występują jeże 😄 Także gratuluję pomysłów i czekamy na kolejne bajki i quizy 😊
Dziecko je uwielbia. Maja wartoscipwe teksty i czesto wywoluja usmiech na tej malej buzi
Uwielbiam słuchowiska, ponieważ to rozrywka bez ekranu, jak czytanie dziecku bajek, ale rodzic może zająć się wtedy sobą 🙂 Córka też przy słuchaniu lubi np.układać coś, czy rysować. Bajkast jest wspaniały, bo bajki są oryginalne, z pięknym przekazem, wypełnione empatią i pięknie mówią o emocjach.
To jest super opcja do zasypiania. Nie zawsze mam siłę lub czas żeby czytać dzieciom na dobranoc 
Pani bajki sa najlepsze ze wszystkich na jakie trafilismy do tej pory na Spotify. A troche tego sluchamy wieczorami
Moja córka jest niewidoma i dla niej urozmaicenie w postaci różnych dźwięków i odgłosów ma dodatkowe znaczenie. Ma również zdiagnozowany autyzm więc wszystko odbiera zerojedynkowo. Utożsamia się z postaciami więc przemycanie właściwych zachowań jest super. Bardzo dziękuję za pomysł i pracę na rzecz dzieci ♥️
Uważam, że forma bajek taka jaka jest aktualnie czyli z udziałem postaci jest idealna. Nie jest przez to nudna, a mój syn lubi gdy coś się dzieje w bajce. A Bajkastuś jest naszym numerem jeden - codziennie muszę sprawdzac czy są nowe bajki lub quizy 😅
Chciałem Pani podziękować za tworzenie znakomitych audio bajek, które moje dzieci uwielbiają i chcą słuchać codziennie. Te same bajki wieloktotnie. 

Motywacja i chęci do działania w przypadku tak małego projektu jak Bajkast nie wystarczą. Nie stoi za mną żaden sponsor ani marka. Jedyny przychód z bajek to jest właśnie Patronite i wsparcie słuchaczy. 

Potrzebuję tego wsparcia, aby tworzyć nowe bajki i zagadki. To nie jest tak, że przecież mam komputer to mam wszystko co potrzeba. Oj nie, nie. Podczas tworzenia bajek muszę korzystać w wielu płatnych stron z muzyką, dźwiękami i grafiką. Oprogramowanie do montażu również jest w wersji miesięcznej subskrypcji. Nie liczę nawet swojego czasu, gdyż jak wspomniałem jest to słuchowisko robione "po godzinach". 

Małym twórcom (którym niewątpliwie jestem) bardzo ciężko rozwinąć swój projekt, pozyskać źródło finansowania, czy reklamodawców. Dlatego ogromnie doceniam zaangażowanych słuchaczy, którzy subskrybują i polecają bajki dalej. 

Niestety większość ludzi należy do grupy, która włączy darmową wersję bajki, którą udostępniam na Spotify i tyle. Nie skomentuje, nie poleci, nie udostępni i nie wesprze finansowo. Mam nadzieję, że Ty nie należysz do tej grupy 😍

Dlatego z góry Ci dziękuję i do usłyszenia 😀


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent