W Patronite od 23.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 393

Liczba Patronów: 312

Zostań Patronem
Kup na prezent
62 patronów
Słuchowisko dla dzieci.

O Autorze

Kochani,

Bajkast zostaje zawieszony. Nowe osoby nie będą już przyjmowane do grona Patronów. Nie ma też możliwości odnowienia subskrypcji, które wygasły.

Planuję jednak dalej nagrywać historyjki dla dzieci, ale w odmienionej formie. Jeżeli jesteś zainteresowany/a to zachęcam gorąco do zapisania się na listę mailingową.

➡️ Zapis na listę na stronie www.bajkast.pl

Dzięki temu jako pierwszy/a dostaniesz informacje o tym gdzie i w jaki sposób można posłuchać ponownie moich historyjek 😄

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika