Bajki Agatki

W Patronite od 16.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
30 łącznie
Cześć! Mam na imię Michał.
Od 2016 razem z Agatą Przewieźlik tworzymy słuchowiska muzyczne dla dzieci. Nasza pierwsza bajka opowiadała o przygodach kucyka i przyjęła się z dużym uznaniem wśród dzieci i rodziców. Teraz naszym marzeniem jest, aby wydać nową bajkę „O Krokodylu pochodzącym z Nilu”.

O Autorze

Bajki Agatki to niezwykły duet.

Duet aktorski, który połączyła pasja do muzyki i teatru...

Cześć! Nazywamy się Michał i Agata. Razem tworzymy autorskie słuchowiska muzyczne dla dzieci. Pierwszą bajką jaką nagraliśmy był "Kucyk Belamin". W 2018 roku nagraliśmy drugą część przygód Belamina pt. "Zawody". Bajka opowiadała o wielkiej przyjaźni między kucykiem a dziewczynką. Występowaliśmy na żywo w Gliwicach, w Katowicach, Tarnowskich Górach i nie tylko... 

Nastał rok 2020! Dlatego dzisiaj prosimy Was o wsparcie!

Wierzymy, że jeśli się uda, zaczniemy systematycznie występować jako duet wokalno-aktorski Bajki Agatki. A może nawet odwiedzimy dom kultury, szkołę lub przedszkole... w waszej miejscowości? Bardzo o tym marzymy, ponieważ występy na żywo i kontakt z publicznością to dla nas największa radość i satysfakcja

PREMIERA!!!

Nagrywamy nową bajkę. Niesamowita opowieść "O Krokodylu pochodzącym z Nilu". Słuchowisko muzyczne z autorskim scenariuszem Agaty Przewieźlik i autorską muzyką Michała Głąba.

Mimo panującej sytuacji w kraju, chcemy wkrótce wejść do studia i nagrać bajkę! Naszym celem jest wydanie pierwszej (prawdopodobnie na Śląsku) autorskiej bajki w formie cyfrowej mp3! Bajka będzie dostępna na pendrive oraz za DARMO naszym kanale YouTube, aby każdy z Was mógł jej posłuchać z dzieckiem w domowym zaciszu lub jadąc samochodem :)

To nie wszystko! Bajka będzie miała charakter edukacyjny.

Opowiada o "Kroko Dajlu", który chciałby zostać znanym celebrytą, ale boi się chodzić do... dentysty. Scenariusz wymyśliła niezawodna Agata Przewieźlik - artysta plastyk, instruktorka zajęć teatralnych oraz wielka miłośniczka zwierząt!

Dialogi zawarte w bajce są urzekające i powodują uśmiech każdej na twarzy! 

Jak wszyscy wiecie, trzeba dbać o uzębienie, systematycznie szczotkować zęby i pamiętać o zdrowym odżywianiu (Kucyk Belamin coś o tym wie, bo też jadał jabłuszka...).

Niestety KrokoDajl o tym nie wiedział, bo chciał być po prostu "celebrytą" i teraz musimy go uświadomić... :) O wszystkich przygodach posłuchacie w nowych piosenkach, które powstały specjalnie dla Was. Oto tytuły niektórych piosenek, które skomponował Michał Głąb. Utwory, jakie pojawią się w naszym najnowszym słuchowisku:

"Aria o próchnicy", "Dental Rap", "Samba Stomatologiczna", "Plomba Song"...

Jesteście ciekawy jak brzmią piosenki o problemach stomatologicznych?

A może sami boicie się iść do dentysty?

ODWAGI!!!

Zostańcie naszymi patronami i zadbajcie z nami o zdrowe uzębienie waszych dzieciaków, słuchając bajeczki o super-krokodylu :)

Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli rozwinąć działalność i dotrzeć do większej liczby naszych odbiorców. 

Już teraz bardzo  DZIĘKUJEMY za wszelką pomoc finansową <3 Trzymajcie się zdrowo!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą twórczością ! Pozdrawiamy gorąco, Michał i Agata :)

 

Zapraszamy na naszą stronę:

www.bajkiagatki.pl

Polub nas na facebooku:

www.facebook.com/BajkiAgatki

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł