Avatar użytkownika

Bezdomny Pelikan

6
patronów
265 
miesięcznie
3 740 
łącznie
6
patronów
265 zł 3 740 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
96 dostępnych miejsc
🐣PISKLĘ PELIKANA🐣

Dzięki! Za tyle mogę sobie kupić bezalkoholowe piwko!
Wspierając mnie za tą kwotę otrzymujesz:

🌟Dostęp do prywatnej playlisty na YouTube, gdzie znajdują się japońskie filmy bez BLURA, a także archiwalne materiały z nieznanych podróży!

🌟Zaproszenie do TAJNEJ GRUPY na FB, gdzie będę wrzucał różne materiały, a także gdzie będziemy mogli sobie na luzaku pogadać, wymienić się spostrzeżeniami i pomysłami

Dzięki że jesteś 💛
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
99 dostępnych miejsc
🐔PTASZEK PELIKAN🐔

Dobry papier! Za to na 100% ustrzelę nocleg w jakiejś nienajlepszej dzielnicy :) Wspierając mnie za tą kwotę otrzymujesz:

✨Podziękowanie na planszy końcowej na końcu filmu ! Jeśli wyrazisz na to zgodę, umieszczę tam Twoje imię, imię i nazwisko, albo nick. Plansza oczywiście będzie w moim szalonym kolażowym stylu

✨Podziękowanie na moim Insta story na INSTAGRAMIE!

Bardzo dziękuje że jesteś 🫶
*oczywiście należą Ci się również wyrazy wdzięczności z poprzedniego progu!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
100 dostępnych miejsc
🐦MŁODY PELIKAN🐦

Wow ! 5 dyszek to super kwota wsparcia, moja ulubiona liczba to 5! Mogę za to się przespać, najeść, a może nawet zaprosić nowo poznaną koleżankę z Tindera na randkę! A potem nagrać z tej randki film :) Wspierając mnie za tą kwotę otrzymujesz:

🌠Wyśle Ci pocztówkę z każdego fajnego miejsca w jakim będę, i coś fajnego na niej narysuję!

🌠Możesz do mnie zadzwonić przez Instagrama, i pogadamy sobie o życiu a także o czym tylko chcesz!

Mega Ci dziękuje że jesteś 💙
*oczywiście należą Ci się również wyrazy wdzięczności z poprzednich progów!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
100 dostępnych miejsc
🦩BEZDOMNY PELIKAN🦩
Bardzo dziękuje! Tutaj oprócz podstawowych rzeczy takich jak spanie i jedzenie, możemy trochę zaszaleć! Czyli np. zalanie motocykla do pełna, albo zakup szalonych akcesoriów, które urozmaicą film, czy też np. postawienie obiadu osobie, która wystąpi na filmie :) Wspierając mnie za tą kwotę otrzymujesz:

*️⃣PRINT, fotografię w formie plakatu wydrukowaną na najwyższej jakości papierze w drukarni. Taki foto plakat ma wymiary 30x40cm i jest przeze mnie podpisany. Zdjęcia są różne, oraz unikalne, pochodzą z czasu motocyklowego tripa po Japonii. To idealna ozdoba na ścianę

Ogromnie Ci dziękuje za wsparcie, to dzięki Tobie mogę spełniać marzenia 💜
*oczywiście należą Ci się również wyrazy wdzięczności z poprzednich progów!
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
99 dostępnych miejsc
🧙‍♂️OPIEKUN PELIKANA🧙‍♂️

Nawet nie wiem, co za to można kupić, bo dawno takiego hajsu nie miałem :o ale na pewno starczy na parę dni dobrego podróżowania i nagrywania ciekawego kontentu :) Wspierając mnie za tą kwotę otrzymujesz:

💟Koszulkę niespodziankę, którą sam zaprojektowałem!

Tak więc podsumowując w tym progu DELUXE otrzymasz:
-dostęp do prywatnej playlisty bez cenzury na YouTube
-dostęp do tajnej grupy na FB gdzie można pogadać na wszelkie tematy
-podziękowania na planszy końcowej filmu
-podziękowania na moim Insta story
-pocztówka, lub pocztówki
-telefon do pelikana
-piękny print z Japonii 30x40cm
-koszulka zaprojektowana przez pelixa

Ale jazda :) Kozacki pakiet! A ja nie wiem jak mam Ci dziękować za tak cudowne wsparcie. Dziękuje z całego serca 💞

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Bezdomny Pelikan w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podróżuje, robię zdjęcia, kręcę filmy, czasem zagram w jakimś serialu. Oprócz tego jestem bezdomny, singiel, a także były "Król Azji" :) 

CZEŚĆ! 

Nazywam się Michał Sińczak, i prowadzę kanał o nazwie Bezdomny Pelikan. Podróżuje odkąd pamiętam, od zawsze fascynowały mnie nowe miejsca, ludzie, i odmienne kultury. Jednak to Japonia była moim największym marzeniem, ziemią obiecaną, miejscem które chciałem odwiedzić, odkąd w wieku 8 lat zobaczyłem anime "AKIRA". Spełniłem swoje marzenie w 2018 roku, jednak dopiero w 2020 zdecydowałem się na nagrywanie VLOGÓW. Pomysł dojrzewał od dawna: wsiąść na motocykl, i przejechać nim kraj kwitnącej wiśni.

Udało się ! Zwiedziłem miejsca, o których większość Japończyków  nawet nie słyszała. Nagrałem filmy z miejsc, których do tej pory na Polskim YouTubie nie było, dzieląc się przy tym swoimi spostrzeżeniami, wiedzą, a także ciekawostkami z Japonii. A wszystko to w luźnym stylu, tak jakbyś Ty, był/była ze mną w barze, a ja Ci opowiadał o Japońskich krainach :) 

 

Po powrocie do Tokio również miałem masę przygód, zrobiłem filmy, które pomagają odnaleźć się w Japońskiej rzeczywistości, pokazywałem codzienne życie, nie rzadko budząc wiele kontrowersji.

Nie poprzestałem jednak na Japonii, i na moim kanale znajduje się także filmy z Kolumbii, Meksyku czy też USA. W każdym z tych państw starałem się pokazać jak najciekawsze miejsca, i podzielić się cennymi wskazówkami odnoście podróżowania. Pelikan w założeniu uczy i bawi :) 

 

Podczas pobytów w Polsce również nie próżnuje. Zawsze staram się być na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami, docieram także do nietuzinkowych osób. Przykładem może być historia HIRO - Japończyka, który od 9 lat mieszka w Polsce, pracuje jako barista, a do tego prowadzi swój własny biznes 

 
Jestem bardzo ciekawy świata, ludzi, wydarzeń. W przyszłości chce dotrzeć do miejsc, w których jeszcze nikt inny nie był,  poznać ludzi, którzy inspirują, a także doświadczać do tej pory niedoświadczonego. Oczywiście chce Cię zabrać ze sobą na tę szaloną podróż, jestem także otwarty na wszelkie pomysły oraz sugestię moich widzów. 

Od pięciu lat pracuje jako wolny strzelec, lecz moim największym marzeniem jest to, aby móc być waszym przewodnikiem na pełen etat.  Będzie mi bardzo miło jeśli zechcesz uczestniczyć w tym projekcie ze mną, ogromnie doceniam każde wsparcie :)

Fajnie, że jesteś, no i witam w drużynie Pelikana!

Pozdro !

BEZDOMNY Peli.

------

Możesz mnie znaleźć tutaj:

YOUTUBE: www.youtube.com/c/bezdomnypelikan

INSTAGRAM: www.instagram.com/ren_hurricane/

TIKTOK: www.tiktok.com/@bezdomny_pelikan

 

email: m.k.sinczak@gmail.com

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Bezdomny Pelikan już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Kubaszek
Marcin Kubaszek
25 zł
Małgorzata M
Małgorzata M
10 zł
Katana_Blade
Katana_Blade
10 zł
Jakub Tyszkiewicz
Jakub Tyszkiewicz
200 zł
Michał Twaróg
Michał Twaróg
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.