W Patronite od 22.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 606

Liczba Patronów: 632

Zostań Patronem
Kup na prezent
27 patronów
835 miesięcznie
25 065 łącznie

Chcemy być bardziej dla Was | na działalność kanału bEZ sLOGANU

2 500 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

1 665 zł

brakuje

1. Publikujemy 1 w tygodniu tematyczny odcinek, gdzie odnosimy się zadawanych nam pytań.
2. Przynajmniej 1 w tygodniu o. Leonard Bielecki OFM, krótko, lub jeszcze krócej komentuje co jest wokół nas. Ten cykl nazywa się Offtopic.
3. Codziennie! Codziennie o godz. 21:45 o. dr Franciszek Chodkowski OFM, dzieli się dobrym słowem na dobranoc.
Opowiada historie z życia wzięte, które dodają otuchy, bajki z morałem, przedstawia medytacje pisarzy chrześcijańskich i prowadzi modlitwę na koniec dnia. Live nosi nazwę: Słowo na dobranoc.
4. Codzienna kompleta, czyli modlitwa na kończenie dnia (LIVE)
5. Dziękujemy, że tu zajrzałaś/eś. Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne, gdyż zaczynamy naszą działalność w nowym miejscu, które wymaga dużego wkładu, wysiłku, czasu i finansów.
Prosimy o modlitwę, bez której nie podołamy, dziękujemy za słowa wsparcia. Jeśli możecie to dla miłości Boże prosimy także o pomoc materialną.
Do tej pory udało nam się wymalować wszystkie pomieszczenia, powywozić śmieci, dokonać podstawowych prac hydraulicznych i elektrycznych.

Czeka nas jeszcze zakup pralki, zmywarki, lodówki, stołów, krzeseł, talerzy, kubków, sztućców, płyty indukcyjnej, oświetlenia, rolet + bieżące wydatki na sprzątanie.

Zapewniamy Was o modlitwie i przynajmniej raz w miesiącu odprawiamy Mszę św. za naszych Dobrodziejów.

Zbieramy na potrzeby naszej internetowej działalności, na sprzęt, jego wymianę, urządzenie studia i remont poddasza, gdzie chcemy spotkać się z Wami. Rozbudowujemy, nasze autorskie rekolekcje, które cieszą się coraz większą popularnością.
Bardzo Wam dziękujemy za zrozumienie. Dzięki Wam będziemy mogli dalej docierać z ważnymi/trudnymi/potrzebnymi sprawami. :)
Pokój i dobro!

Aplikacja na telefon

5 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

4 165 zł

brakuje

Cele na Patronite zawierają się w sobie, co oznacza, że kwota, którą potrzebujemy na stworzenie aplikacji wynosi 2500 zł (czyli: 5000 zł - cel 1 2500 zł = 2500 zł)

Wiemy, że oglądacie nas także, a może przede wszystkim na telefonie. Chcemy stworzyć dla Was aplikację mobilną by ułatwić Wam odbiór naszych video. Nasz vlog będzie bardziej przejrzysty a możliwość spersonalizowania wybranych materiałów sprawi, że będzie Wam łatwiej uzyskać dostęp do nowych i ulubionych treści.
Prace już się rozpoczęły :) Dziękujemy za wsparcie.
Z modlitwą, pokój i dobro!
o. Leonard & o. Franciszek.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Magdalena Szubert
Magdalena Szubert
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Oliwia Radomska
Oliwia Radomska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł