Avatar użytkownika

Biblioteka Milejewo

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Piona! Dzięki za wsparcie i przybijmy kiedyś piątkę w realu!
10 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie! To zasługuje na najwyższą notę! Dziesięć na dziesięć! Dzięki temu wsparciu otrzymasz dostęp do patronackiej grupy dyskusyjnej, która ma realny wpływ na naszą działalność
15 zł miesięcznie
Wielkie dzięki za pomoc! Zamiast wypić kawę w sieciówce wolisz dać nam wsparcie. Bardzo Ci dziękujemy! Dzięki temu wsparciu otrzymasz dostęp do patronackiej grupy dyskusyjnej, która ma realny wpływ na naszą działalność oraz otrzymasz od nas małą niespodziankę podczas odwiedzin biblioteki!
25 zł miesięcznie
Bardzo dziękujemy! Dwadzieścia złotych to cena obiadu w barze mlecznym. Ty jednak wolisz dorzucić piątaka i wesprzeć kulturę! Dzięki temu wsparciu otrzymasz dostęp do patronackiej grupy dyskusyjnej, która ma realny wpływ na naszą działalność oraz otrzymasz od nas niespodziankę podczas odwiedzin biblioteki!
50 zł miesięcznie
Dziękujemy za tak wypasione wsparcie naszej biblioteki! Prócz przywilejów z niższych progów otrzymasz od nas możliwość współtworzenia materiałów oraz imienne podziękowania na końcu każdego naszego filmu na YT. Dodatkowo otrzymasz darmowy dostęp do naszych transmisji on line, np. ze spotkań autorskich.
100 zł miesięcznie
Stówka to ogromna kwota! To oznacza, że doceniasz naszą pracę, za co bardzo Ci dziękujemy! Oprócz przywilejów z niższych progów możesz liczyć na indywidualny filmik z podziękowaniami.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Biblioteka Milejewo w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy biblioteką publiczną z Gminy Milejewo leżącej na malowniczej Wysoczyźnie Elbląskiej. Znajdziecie nas w sieci tutaj: www.biblioteka.milejewo.eu. Nasz dyrektor Kamil Pawelak prowadzi także swój branżowy blog: http://bibliotekarz.milejewo.eu/, dzięki któremu poznacie kulisy pracy bibliotekarzy

Witajcie! Jesteśmy biblioteką publiczną z Milejewa z Wysoczyzny Elbląskiej: www.biblioteka.milejewo.eu. Nasz dyrektor prowadzi także swój branżowy blog: http://bibliotekarz.milejewo.eu/ i wydaje swoje książki oraz prowadzi szkolenia. Jesteśmy też na wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Gminna_Biblioteka_Publiczna_w_Milejewie

Nasza biblioteka została założona w 1948. Do 2016 roku posiadała Filię Biblioteczną w Pomorskiej Wsi, działającą tam od 1951. Obecnie prowadzi punkty biblioteczne. Od 2007 dyrektorem jest Kamil Pawelak.

Biblioteka z własnych środków przeprowadziła kapitalny remont. Całkowicie odnowiono i zaaranżowano pomieszczenia oraz zamontowano regały. Placówkę zaopatrzono stopniowo w nowoczesny sprzęt i wyposażenie. Do dyspozycji Czytelników jest nowoczesny i aktualny księgozbiór.

Biblioteka wprowadziła także nowatorskie, autorskie akcje biblioteczne, m.in. „apteczkę dla książek”, „bibliotekę na telefon”, czy też wypożyczanie zakładek-latarek do książek.

Misją biblioteki jest służenie Użytkownikom tak, aby jak najprzyjemniej mogli spędzić dzięki niej swój wolny czas.

W 2018 roku pod patronatem biblioteki wydany został poradnik dla bibliotekarzy napisany przez dyrektora placówki: https://ridero.eu/pl/books/one_person_library_czyli_poradnik_dla_bibliotekarzy_systemowych_z_wiejskich_jednoosobowych_bibliotek_publicznych/

Organizujemy lekcje biblioteczne dla przedszkolaków - niedługo także on-line.

Tutaj: http://bibliotekarz.milejewo.eu/moje-artykuly/ możecie przeczytać o nas artykuły w prasie.

Zorganizowaliśmy spotkanie autorskie z człowiekiem skazanym w Tajlandii na 12 kar śmierci: https://www.info.elblag.pl/31,36706,Tajlandia-Kraina-usmiechu-ktora-moze-zamienic-sie-w-koszmar-z-12-krotna-kara-smierci.html

W Milejewie uruchomiliśmy w sklepie wrzutnię książek.

Teraz uruchomiliśmy nasz kanał na YouTube. Dopiero zaczynamy, ale już niedługo zobaczycie na nim nowe materiały, m.in. wywiady, reportaże, wiadomości, relacje z imprez gminnych, czytanie bajek dzieciom, relacje ze spotkań autorskich, konkursy i wiele wiele innych. Wierzymy, że Wam się spodobają, pomimo, że część z Was nie jest naszymi Użytkownikami.

Dzięki Patronite, o który prosili nasi Użytkownicy, chcemy pozyskać fundusze m.in. na ławki czytelnicze, książkomat, czy też wrzutnie książek.

My dla Was - Wy dla nas! Pozdrawiamy! :)

 

 

 

Cele Autora

Folder informacyjny
 • 3 000 zł
 • 3 000 zł brakuje
0%
Pragniemy wydać folder informacyjny o bibliotece, który trafi do każdego domu w naszej gminie.
Gadżety
 • 5 000 zł
 • 5 000 zł brakuje
0%
Pragniemy ogarnąć gadżety biblioteczne (torby na książki, zakładki, itp.) dla naszych Patronek i Patronów oraz Użytkowników biblioteki.
Kanał YT - rozwój
 • 7 500 zł
 • 7 500 zł brakuje
0%
Za tę kwotę chcemy poszerzyć możliwości naszego studia o dodatkowe lampy, nagłośnienia, etc.
Ławki czytelnicze
 • 13 000 zł
 • 13 000 zł brakuje
0%
Obok samoobsługowych punktów bibliotecznych w każdej miejscowości gminnej chcemy postawić ławki czytelnicze, gdzie każdy będzie mógł usiąść i poczytać książkę.
Wrzutnie książek
 • 13 000 zł
 • 13 000 zł brakuje
0%
Obok samoobsługowych punktów bibliotecznych w każdej miejscowości gminnej chcemy uruchomić wrzutnie książek dla książek wypożyczonych z biblioteki głównej.
Samoobsługowe punkty biblioteczne
 • 75 000 zł
 • 75 000 zł brakuje
0%
W każdej gminnej miejscowości chcemy uruchomić niezależne od świetlic samoobsługowe punkty biblioteczne w formie angielskich, czerwonych budek telefonicznych.
Książkomat
 • 125 000 zł
 • 125 000 zł brakuje
0%
W Milejewie chcemy uruchomić książkomat dla naszych Użytkowników.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Biblioteka Milejewo już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.